top of page

Songwriter

FATiH

ARTAN

Price
TL

15000

If the price field is empty, you can make an offer to buy the work.

If it says true above, this songwriter is collaborating! You can compose the lyrics.

satın al
pexels-koolshooters-6980542.webp

FATiH

ARTAN

NE DESEM O SUN

hitabıma takılma ne dersem osun benden başka başkası yok hükmünde çelik erir demir kesilir toprak kavrulur herşeyin mümkün olduğu idrakını unutmuşsun zalimlik bir karakterdir zalimlik bir seçimdir çelişkiler zekanın dejavu dalgalanmasıdır bilimsel araştırmalar tesadüfün arınmış sonuçlarıdır doktorlar bilimin eseri ilim sahipleri kalp gözünün esirleri dil beyinin yetkilisi kalp kendine has odasının yeğane prestijli yetkili kişisi sen neyin peşindesin ? senin kontrolün haricinde herşey sensin herşey senden sorumlu sorumluluk senin yaptıklarınla alakalı olmayan herşey bu herşey sensin senden bağımlı yada bağımsız istediğin veya istemediğin bedeninden komut çıktıları hep sensin ama ben sana ne dersem sen bende osun nasıl görmek istersem öylesin görmek istediğim gibi hafızamda biçimlisin içlisin duygusalsın ben zalim dedim sen artık zalimliğin simgesisin en üst zincir benim sen benim zincirimin en ücra köşesindeki tortu pas'sın ilahi seminerlerindeki ruhunun taşıyıcısısın amaçsın araçsın gerekli gereçsin ben ne diyorsam osun seni değerli hissettiren benim değersiz hissettiren benim beni benimle itham edersen seni senden men' eder silinmişler arasına hisselerim söz konusu beni kazanmak ise ' ben ne dersem osun kabul edersen kabulünüm ama bir lütfun değilim sen bende benim istediğim şekilde varsın hayal'sın gerçeksin rüyasın ulaşmaya çalıştığım hedefsin isteklerim doğrultusunda karanlığımdaki aydınlığım aydınlığımdaki karanlık kötü bir anısın belki ne istediğimi bilmediğim o duygumsun sonuç olarak ne dersem osun fazla birşey beklememen benim bekletmemeye odaklı düşüncemden sana gelen ne cisimsin ne hayalet, arzuladığım neyse bugün bende osun birgün bitensin birgün yeni dirilen şizofren arkadaşlığın hayırlı olsun ben ne dersem sen bende hep o'sun....


Buy

Thank you for posting!

Terms of Use

Fill out the form above completely. Enter the price determined by the songwriter of the song you are considering purchasing.

Do not enter missing or incorrect numbers!

After your payment, you cannot use this work until you receive a letter of consent.

The songwriter may have given up on selling his work, or he may have sold it to someone else without informing us. In such a case, the fee you paid will be refunded.

When you purchase the work, the fee paid is under the assurance of ST Yapım until the approval is received from the owner of the work. After the consent process, all responsibility belongs to the songwriter and Beste Bank is responsible for this purchase until the consent is received. Apart from this, he has no responsibility.

You accept the above terms in advance.

Kullanım Koşulları
Besteleme talebi
Teklif Ver
pexels-clam-lo-1782448-3469692.webp

Composition Request

Thank you for posting!

If the songwriter's page does not say "collaboration", you cannot compose lyrics for that artist.

Give offer

Thank you for posting!

pexels-clam-lo-1782448-3469692.webp
bottom of page