top of page

BBVIDEOCUP

Besteleri İzle ve Satın Al veya Satışa Sun!

BBVIDEOCUP
Sevgili Onat Ömer Ünver
07:00
Onat Ömer Ünver Dört Duvar
04:29
Onat Ömer Ünver Kır Çiçeği
03:54
Onat Ömer Ünver Dört Duvar
04:28
Onat Ömer Ünver "Şehristanbul"
03:39
Erencan Akman "Çoktan"
02:35
Gitme
05:10
Uğurcan Bodur "Sersem"
03:25
Onat Ömer Ünver "Bebek Gibi"
05:06
Onat Ömer Ünver "YOL YAKIN"
06:34
Suna Dolgun
03:50
Onat Ömer Ünver "Bülbülün Aşkı "
05:00
YOK ARTIK Onat Ömer Ünver
04:40
Onat Ömer Ünver "ESKİSİ GİBİ"
05:14
Onat Ömer Ünver "Son Söz"
06:32
Onat Ömer Ünver "HATIRLA"
06:44
Onat Ömer Ünver" Çocuk Yüreklim"
04:36
Onat Ömer Ünver"Heyhat"
04:56
Onant Ömer Ünver"Yarim"
03:42
Onat Ömer Ünver"Hayır(Yanıyor Gençliğim)
06:06
Onat Ömer Ünver "Leyla"
05:00
Onat Ömer Ünver "Gelinlik Beyazı "
04:10
Onat Ömer Ünver"Sabret"
04:18
Ömer Onat Ünver "Yalnızlık"
05:52
Onat Ömer Ünver"Yandı Kalbim"
06:22
Onat Ömer Ünver"Kız Kulesi"
06:15
Onat Ömer Ünver "Beyhude"
04:19
Senin bir bakışın,gülüşün yeter.
06:01
UMURUNDA MI _ Söz-Müzik _Yüksel Yiğitsoy Bozoklu
05:58
"Ben seni unutmadım"
05:21
video gönder

BBVIDEOCUP

Satıcılar için:

BBVIDEOCUP ile beste bankasında ücreti belli bestelerinin videolarını yayınlayabilir ve anında online olarak satılmasını sağlayabilirsin. Bestecisi olmadığınız videoları göndermeyiniz, bu alanın amacı Beste Bankasında satışta olan bestelerinizi video ile desteklemek ve satmaktır. Bu alana göndereceğiniz videoları link halinde gönderemezsiniz. Eğer elinizde orijinal halleri yoksa internetten video indirme programlarını kullanarak öncelikle bulunduğu mecradan indiriniz. İndirdiğiniz Mp4 formatında videonuzu form aracılığı ile bize gönderebilirsiniz. Unutmayın ki buraya gönderdiğiniz tüm videolar gönderdiğiniz eserin satışı için eklenir. Sözleşme kurallarına göre gönderdiğiniz videoların satın alınması durumunda alıcıya muvafakatname göndereceğinizi peşinen kabul etmiş olursunuz.

Alıcılar için:

BBVIDEOCUP da izlediğiniz tüm videolar aynı zamanda Beste Bankası Beste Al menüsünde bulunan playerlerde satış amaçlı sergilenmektedir. Bu videolar o şarkılar için bestecisi tarafından tanıtım amaçlı çekilmiş ve yayınlanmıştır. Bu videolardan herhangi birini satın almanız durumunda sadece besteyi okuma iznini satın almış olursunuz. Bestenin düzenlemesi, aranjesi ve alt yapısını satın almış olmazsınız. Besteye ait video klibi satın almış olmazsınız. BBVIDEOCUP da bir eserin videosu yolu ile o eseri satın almanız tamamen temsili bir eylemdir. Besteye ait videoyu indirdiğinizde o videonun içeriği olan besteyi satın aldığınızı tespit etmiş olursunuz. Besteyi satın aldığınızda, ödeme gerçekleşmesi durumunda genel prosedür uygulanır ve besteci ile iletişime geçilerek adınıza muvafakatname düzenlemesi ve göndermesi istenir. Muvafakatname geldiğinde ücret besteciye ulaştırılır. Ödediğiniz ücret ST Yapım güvencesi ile korunur. Bestecinin cayması durumunda gönderdiğiniz ücret size iade edilir. 

Video Gönder

Video Yükle

Sadece bestecisi olduğum eseri göndereceğim. Eserimin satılması durumunda alıcıya üç iş günü içerisinde muvafakatname göndereceğim. Eserin başkasına ait olduğu tespit edildiğinde tüm sorumluluk tarafıma aittir.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page