top of page
hakkımız-min.png

ST YAPIM ŞİRKETİ

11012028_1712752912293493_82479750568540

Hakkımızda

Beste Bankası, müzisyenler için özel olarak tasarlanmış bir platformdur. Amacımız, müzisyenlere destek olmak, yaratıcılıklarını serbest bırakmalarına yardımcı olmak ve müzik projelerini hayata geçirmelerine olanak tanımaktır. Beste Bankası olarak, birçok farklı hizmet sunarak müzisyenlere kapsamlı bir destek sağlıyoruz.

Platformumuzda, beste alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için özel olarak bestelenmiş müzikler arasından seçim yapabilir veya müzik yapma ihtiyaçlarınıza uygun bir beste talep edebilirsiniz. Aynı şekilde, şarkı sözleri alışverişi de mümkündür. İhtiyacınıza uygun sözlerle dolu şarkı sözleri bulabilir veya isteğinize göre özgün şarkı sözleri yazdırabilirsiniz.

Demo kayıtları da yaptırabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Profesyonel stüdyo kayıtlarıyla müziğinizi kaliteli bir şekilde sunabilir ve projenizin tam olarak nasıl ses vereceğini görebilirsiniz. Eğer bir solist ihtiyacınız varsa, size en uygun sesi bulmak için bir solist arama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Tekli çalışmalarınızı ücretsiz olarak dijital müzik platformlarında yayınlamak da Beste Bankası olarak sunduğumuz bir hizmettir. Single yayınlayan kişi, yapımcı payının %75'ini alır ve müziklerinizi geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaç duyarsanız nota yazma hizmeti de sunmaktayız.

Beste Bankası olarak, müzisyenlerin yaratıcılıklarını desteklemek ve projelerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için buradayız. Müzisyenlerin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi hizmeti sunmak için özel bir ekiple çalışıyoruz.

Sorularınızı cevaplamak, destek olmak veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Beste Bankası ailesine katılarak müzik yolculuğunuzda size eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

En son müzik projelerinizi hayata geçirmek ve desteklemek için buradayız.

ST Yapım şirketi 2005 yılında TRT Sanatçısı Yaşar Taner tarafından İstanbul Mecidiyeköy de kuruldu. Yapım şirketi bünyesinde içinde iki ses kayıt stüdyosu, aranje odaları, klip montaj stüdyosu bulunan bir yapı ile günümüzde hizmetine devam etmektedir. ST Yapım Şirketi bünyesinde günümüze kadar pek çok kategoride albümler yayınlanmış ve günümüzde pek çok sanatçısı ile mekanik ve dijital alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.  Believe Dijital Dağıtım şirketi ile dijital alanda işbirliği içinde olan ST Yapım Şirketi kendi YouTube kanalı ve 2645 Record şirketi ile YouTube da bir milyona ulaşan organik kullanıcıya ulaşan platformlarda eserlerini yayınlamaktadır.

ST Yapım bünyesinde Soundtrack Stüdyoları ile kayıt, mix, mastering hizmetleri verilmektedir. Yapım şirketi bünyesinde aranje, demo ve profesyonel albüm prodüksiyonları yapılmaktadır. Şirket bünyesinde klip çekimi, klip montajı ve klip color hizmetleri verilmektedir. 

Adres 

Mecidiyeköy mah. Atakan Sok. 33D Mecidiyeköy/İstanbul

YouTube Kanalı

bottom of page