top of page
Spotify For Artist.webp

Spotify da sanatçı hesabı nasıl açılır hakkında bilgi alın.

Spotify da bulunan müzik listelerimiz.

Spotify da çıkan şarkıları dinle, satın al.

Sanatçı Hesabı Nasıl Açılır?

Spotify

SANATÇILAR 
İÇİN

Spotify

Spotify logo

Artık sizler de kendi Spotify sanatçı hesabınızı özgürce düzenleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretiz pro alan üyemiz olmak.

Beste Bankası Pro Alan Üyeliği ile şarkılarınızı Spotify dahil onlarca dijital müzik platformlarında ücretsiz yayınlıyoruz ve yapımcı gelirimizden %75 ini size veriyoruz. Bu özellik ile sizler eserlerinizi ömür boyu dijital müzik kanallarında yayınlamaya başlıyorsunuz. 

Spotify Sanatçı ne işe yarar?

Kitlelerinizle buluşmak, kendi hesabınız üzerinden dinleyicilerinizi tanımak, ne kadar, nereden dinlendiğinizi öğrenmek, profillerinizi düzenlemek, çalma listelerinizi kontrol etmek, listelere girmek ve daha pek çok özellik ile sizi hayranlarınızla doğrudan iletişime geçirecek bir özellik. 

Spotify

Spotify Sanatçı onayı nasıl alınır ?

Beste Bankası Pro Alan Üyeliği ile sizleri zaten diğer platformlarla birlikte Spotify'a taşımış olacağız. Eğer daha önce başka bir şirketten şarkılarınız çıkmışsa doğrudan size vereceğimiz link ile sanatçı onayı istemeniz mümkün ancak daha önce her hangi bir şirketten bu platforma eser yüklenmediyse biz Beste Bankası (ST Yapım) olarak eserlerinizi göndereceğiz. En az 3 eseriniz Spotify da yayınlandıktan sonra sanatçı onayı isteyebileceksiniz.

Bu işlem bir kaç gün sürer ve ardından onaylandığınızı bildiren bir e-mail, mail adresinize gelir. 

Sanatçı hesabınız onaylandıktan sonra sanatçı adınız ve şifrenizi kullanarak kendi sanatçı sayfanıza giriş yapar ve düzenlemeye başlayıp hayranlarınızla buluşabilirsiniz.

Sanatçı Hesabı

Müzik Listeleri

Spotify Müzik Listeleri

Tamamını Spotify da dinle
Takip Et

Listeler Believe verilerine göre yapılmıştır. Listelerde yükselmek için listelerde sağ köşede bulunan paylaş işaretine tıklayarak bulunduğunuz listeleri paylaşın ve dostlarınızın şarkılarınızı dinlemesini, beğenmesini ve listeleri takip etmesini sağlayın. Her ay bu verilere göre üst sırada yer alabilir veya aşağılara düşebilirsiniz. Listelerde üst sıralarda olmanız ve kazancınızı arttırmanızı dileriz.

Senin şarkın kaçıncı sırada?

Müzik Listeleri
Parçalar

Spotify Da Çıkan Eserler

bottom of page