top of page

Ücretsiz Söz Kullandır Ortak Ol

pexels-furkanfdemir-7080696.webp

İş Birliği Yapan Yazarlar

pexels-mikhail-nilov-8731033-min.webp

Kullanım Şartları

pexels-skylar-kang-6207369-min.webp

Ücretsiz İş Birliği Formu

pexels-cottonbro-studio-6830862-min.webp

İş Birliği Yap Ücretli

yazar.webp

Ücretli Söz Yazan Yazarlar

pexels-mikhail-nilov-8731033-min.webp

Kullanım Şartları 
Ücretli

pexels-skylar-kang-6207369-min.webp

Ücretli İş Birliği Formu

Ücretsiz SözKullandır/Yaz Ortak Ol

Söz Yazarlarının İş Birliği Fırsatı Beste Bankası'nda!

Müziğe anlam katan sözlerin değerini biliyoruz ve işte bu yüzden Beste Bankası olarak sizlere eşsiz bir iş birliği fırsatı sunuyoruz. Siz söz yazarları, müziğinizi paylaşmak ve bestecilerle ortaklık yapmak için buradayız.

Beste Bankası'nda, iş birliği yapmak isteyen söz yazarları için özel bir form sunuyoruz. Bu formu doldurarak iş birliği talebinde bulunabilir, yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. İş birliği yapan söz yazarları arasında kendinizi gösterme şansını elde edersiniz.

Besteciler, bu sayfaya gelerek iş birliği yapan söz yazarlarının profillerine ve yazdıkları sözlere göz atar. Beğendikleri sözleri ücretsiz olarak alıp bestelerinde kullanma imkanına sahiptirler. Eğer besteciler, bu besteleri satışa sunmak istiyorlarsa, söz yazarının muvafakatnamesini alırlar ve eseri satışa çıkarırlar. Satılan eserlerde ise, besteci ve söz yazarı arasında %50'lik bir paylaşım gerçekleşir.

Beste Bankası olarak amacımız, söz yazarlarının ve bestecilerin karşılıklı iş birliği yaparak müzik dünyasında başarıya ulaşmalarını sağlamaktır. Siz de Beste Bankası'na katılarak müziğinize hayat verecek bestecilerle tanışabilir, eserlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

İş birliği yapan söz yazarları arasında yerinizi almak ve müzik dünyasında adınızı duyurmak için hemen Beste Bankası'na başvurun. Sizin yaratıcılığınız ve Beste Bankası'nın desteğiyle, müzik yolculuğunuzda daha da ileriye gidebilirsiniz.

Ortak Ol

İş Birliği Kullanım Şartları

Söz yazarlarının besteciler ile iş birliği yapmaları üzere hazırlanmıştır.

 • Bu sayfada bulunan form besteciler ile iş birliği yapmayı kabul eden söz yazarları içindir.

 • Bestecilerin eserlerine şarkı sözü bulmaları ve ücretsiz kullanmaları ile ortaklık yapabilme amacı ile kabul ettiğinizi ve isminizin ve eserlerinizin linklerinin "Söz Yaptır" başlığı altında sergilenmesi için aşağıdaki formumuzu doldurarak göndereceksiniz.

 • Besteciler şarkı sözü/sözlerinizi inceleyip dilediği birini veya bir kaçını bestelenmesi için kullanabilecek ve bu sözlerin isimlerini bize bildirecekler biz de size bu eserlerinizi bestelemek isteyen bestecinin adını ve bestelemek istediği eserlerinizin isimlerini göndereceğiz.

 • Bestecinin bu şarkı sözlerini bestesinde kullanmak istemesi durumunda size şarkı sözlerini eklediği bestesini göndermek ve besteyi dinletme mecburiyeti vardır. 

 • Besteyi beğenmemeniz durumunda kabul etmeme hakkınızı kullanabilirsiniz. Besteyi kabul etme mecburiyeti yoktur ve bestecinin de bu konuda bir ısrarı söz konusu olamaz, bu bestecinin aleyhine sonuçlar doğurur. 

 • Eserlerinizin tüm sorumluluğu sizindir ve tüm eserler adınıza tasdikli değil ise çalınma durumunda tüm sorumluluk size aittir. Beste Bankası bu durumdan ötürü sorumluluk kabul etmez ve siz bu form ile bu sorumluluğun size ait olduğunu peşinen kabul etmiş olursunuz.

 • İş birliğini kabul etmeniz durumunda, size gönderilen besteyi dinledikten sonra beğenip kabul ettiğiniz eseri en geç 3 gün içinde onaylayıp onaylamadığınızı bildirmek zorundasınız. Bestecinin madur olmaması için bu süreye uyulması gerekmektedir. Eğer bu süreyi aşacak bir mecburi sebep teşkil ettiyse bunu Beste Bankası'na bildirmeniz ve ek süre ile bunu telafi etmeniz gerekir.

 • Keyfi olarak cayma halinde iş birliği tarafımızdan sonlandırılır ve iş birliği sayfasında bulunan isminiz ve linkiniz hatta eserleriniz ile birlikte sitedeki üyeliğiniz silinir. 

 • Besteciler ile özel olarak irtibata geçilmesi, bu bestelerin ilk önce Beste Bankasında yayımlanmaması ve satışa sunulmaması site kurallarının ihlal edilmesi anlamını taşır ve bu davranışı gösteren üyelerin tüm içerikleri ve üyelikleri silinir pro alan üyesi ise bu sözleşmenin fesih hükümleri kapsamına girer.

 • Söz yazarı olduğunuz eseriniz (yapılan beste)  Beste Bankası'nda satışa sunulur.

 • Belirlenen fiyat üzerinden Beste Bankasında satılır. Satış gerçekleştiğinde satış ücretinin %15 i hizmet bedeli olarak kesildikten sonra besteci ve söz yazarına geri kalan ücret iki eşit parçada ödenir.

 • Bestelerinizi (ortak beste) besteci tarafından önce bize gönderecek, biz bu besteyi size gönderip onayınızı alacağız.

 • Söz yazarı olarak olumlu yada olumsuz yanıtınızı da önce bize göndereceksiniz, biz besteciye bildireceğiz.

 • Bestecinin şarkı sözlerinde tahrifat yapması, anlamını bozacak ekleme-çıkartmalar yapması durumunda eseri reddetme hakınız doğal olarak doğar ancak belli miktarlarda bestecinin revize hakkı mevcuttur ve ortak görüş birliği ile bu türlü düzenlemeler yapılabilir.

 • Her iki tarafın onayı ile yeni oluşan beste, Beste Bankasında satışa sunulduğunda, besteci ve söz yazarı, satışı takip eden 3 iş günü içinde eseri satın alan kişiye muvafakat nağme (eser kullanımı için izin belgesi) vereceğini peşinen kabul eder.

 • Eser satışında Beste Bankası her iki tarafın da haklarını eşit korur ve gözetir. Para ve izin belgeleri Beste bankasına ulaştığında eseri alana izin belgesi gönderilir, alınan ücret %15 hizmet bedeli kesintisi sonrasında besteci ve söz yazarına iki eşit parça olarak ödenir.

 • Yukarıdaki şartlar doğrultusunda sayfamızda yayınlayacağımız besteciler yazarları ile iş birliği yapacağınızı bu formu doldurduktan sonra kabul etmiş olursunuz.

 • Ortak eserlerinizi Mesam veya MSG ye kaydettiriniz. Çıkacak eserin söz yazarı eseri şarkı sözü olarak, bestecisi besteci olarak kaydettirmelidir. 

 • Mesam veya MSG ye kaydettirilen eserin yayınlanması durumunda her iki taraf eserden telif alabilir.

 • Besteci veya söz yazarı bu ortak eseri demo veya single yapabilir. Her iki durumda besteci ve söz yazarı birbirine muvafakat vermek mecburiyetindedir.

 • Demo veya singledan elde edilen telif gelirleri Mesam MSG tarafından hak sahibine ödenir.

 • Eserin bir başka kişiye satılması durumunda Beste Bankası bilgilendirilmek zorundadır ve satış bedelinin %15 inin ödenmesi gerekir. Bu durumun ileriki bir tarihte ortaya çıkmasında (habersiz satış) Beste Bankasının besteci ve söz yazarına tazminat davası açması hakkı doğar ve siz peşinen bu hakkın Beste Bankasında olduğunu bu sözleşme ile kabul etmiş sayılırsınız.

 • Ortak eseri dilerse söz yazarı dilerse besteci demo yaptırabilir ve beste bankası aracılığı ile dijital müzik kanallarında yayınlayabilir. 

 • Besteci veya söz yazarı tarafından demo yapılan eserin yayınlanması durumunda demoyu yapan besteci veya söz yazarı (her kim ise) pro alan üyeliği sözleşmesi gereği yapımcı hakkının %75 ini alma hakkına sahip olur. Besteci ve söz yazarı bu durumda dahi Mesam ve MSG gelirlerini almaya devam edecektir.

 • Aynı eseri bestecisi veya söz yazarı iki ayrı eser (yeni bir düzenleme ve solist ile) halinde farklı düzenlemeler ile yapma ve yayınlama hakkına sahiptir. 

 • Her durumda besteci ve söz yazarı Beste Bankasından yayınlandığı sürece yapımcı hakkından pay alır.

İş birliği kullanım şartları

İş Birliği Yapan (Söz Yazarları)

Fotoğraf
Ad
Soyad
Kategori
Şarkı sözü adı
Şarkı sözünüzü buraya ekleyin.
Ahmet
Eren
Pop, rap
Üç Nokta
Üç noktayla yaşamasını öğreneceksin hayatı. Nice yaşanmışlıklar kalacak gönlünde! Tam seviyorum derken anlamını unutacaksın sevmenin. Eller göreceksin tutmasını bilmeyen. Şöyle sıkıca kavrayamayacak seni. En ihtiyacın olduğu anda uzanmayan… Gözler göreceksin bir damla yaş akmamış. Şöyle sevgiyle içten içe bakmamış. Sanki bir cam parçası ya da mercan tanesi, Zümrüt olsa ne yazar içi zulüm hanesi. Sonra diller göreceksin. Aşktan mahrum, sevda sözcükleri yalan olacak. Aşk şarkıları çok uzak… Kalpler göreceksin! İçinde sevdadan eser yok. Sorsan içindedir aşkın alası, Bir de girip baksan rengi kararmış bir kan pompası. Âşıklar göreceksin bir birinden ayrı. Zalimin eline düşmüş, Bir diktatörün elinde kukla. Aman SEVME, Aşkı kalbinde sakla… Ya da aşığım diyenler göreceksin. Söz de âşktır onların ki. Ama ne gönül var ortada Ne de sevdanın sesi. Sonra nokta koymak isteyeceksin hayata Ama noktalar çok görülecek sana. Bari virgül verin dinlenmek için, Dinlenmesi mi olur senin gibi bir için? Bir soru işareti belirmesin kafanda. Düzen böyle gelmiş, böyle gider dünyada. Ünlemlere yer verme sonra başını yerler Karanlık zindanlarda seni mahkûm ederler. Üç noktayı koy ard arda Yarım kalmışlığına yan. Düzen arama dünyada Hayattan habersiz insan
Yusuf
Çiftçi
RAP MÜZİK
LÜTFEN BENİ YORMA
(VERSE) korkma adın hala saklı anmıyorum adını çünkü yasaklı (tanrım ) sevemedim kimseyi bu bana yasak mı yıllar geçti kalbimde haklı yitirdim inancımı sanırım tek kişilik bir kalbe sahibim kaybettim ruh eşimi arada gülüyorum bence bu büyük gelişim bence bu büyük değişim bıraktı ruhum peşimi (NAKARAT) Lütfen beni yorma zor zaten tüm yollar lütfen beni yorma umurumda değil onlar yüklenme doldum tanrım arada bir kolla yüklendim ne varsa sanırım ondan tükendi kollar (KÖPRÜ) denizleri aşmaktan yoruldum aştım bir damla yaşta boğuldum hayat acımasız silahını doğrulttu bunlar yaşanırken bir çocuktum (VERSE) çocuktum ama hayır büyümek zorundasın oturdum düşündüm bilmiyorum yolum nasıl unuttum gülüşünü o çocuk şimdi nasıl 28 yıl gittim ama hala yolumdasın merak ediyorum bir gün unutur muyum ninniler söyleyip onu uyutur muyum başarırsam şayet bir gün bu beni uyutur mu en büyük kuruntum bu unutur muyum (NAKARAT) Lütfen beni yorma zor zaten tüm yollar lütfen beni yorma umurumda değil onlar yüklenme doldum tanrım arada bir kolla yüklendim ne varsa sanırım ondan tükendi kollar (KÖPRÜ) yine tüm acılarımı gizlice dokudum çoğu anlamaz ama ben yine de okudum saat şuan 3.30 bitirdim bu notu eğer anlayacaksan yine okurum
Burak Kaan
Aydoğdu
Slow
Aşkın bana zehir
Sabah uyandım kalktım İlk iş aynaya baktım Gözlerimin içinde seni gördüm Daldım bir sigara yaktım Kalbimin ev sahibi sendin Göz yaşıma karışıp gittin Kokun bana nefes olmuşken Fırtınaya karışıp gittin Aşkın bana zehir Kalbim sana şehir Gel kollarına sar beni Özledim deli gibi Rüyalarıma hükmeden sendin Kabusum olup gittin Hani hep yanındayım derdin Beni sensizliğe mahkum ettin Tamam olmayacaktık Ama hep beraber olacaktık Bana verdiğin sözü yedin Ve terk edip gittin Aşkın bana zehir Kalbim sana şehir Gel kollarına sar beni Özledim deli gibi
Nefaret
Çöğürcü
Slow
Sevdiğim şehir
En son ne zaman gördün Diye sorsam hatırlar mısın Sevdiğim şehir bile sana küsmüş duyar mısın En sevdiğin şarkı ben olsam sende beni çalsan Kalbime dokunmadan bir kere düşün beni kırmadan
Ayşe Nur
Yanmış
Rap
Vasat
Vasat Zamansız aştım yolları Yaşattım anıları Seni zorladım, beni yormadın Ezberledim sonları Saklandım düşündüm acımaz canım Yakamaz geçmişi Geleceğim hep seçim Günlerim oldu ferfecir 2x Sebep yok yok yok Soru çok çok çok Açıldı kapılar, saklanmaz yarınlar Durum bu vasat İşler hep kesat Zamanın ötesindeyim Seni tanımam mümkün değil Şimdi karşımda boynun eğik Sabrım zehir İstemem istemem bir cevap Çünkü onlar hep tezat
Ömer
Esedzade
Pop
Kalbin sesi
Bir sorunum var kimseye anlatamıyorum Bu sorunun çaresi kim bilemiyorum Tek bildiğim sevmeden, sevilmeden yaşayamam Dünyada varmidir kalbinde aşkı asla bulamayan? Sahte aşk umma Cesaret et ya da sevme Umutlarımı mahv etme Kalbinin sesine kulak ver Kendinden eminsen Yalansız,hilesiz Saf sevginle sar beni her zerresini hissettir bana Saf sevginle sev beni İhtirasla dokun bana Kalbinin sesine kulak ver İyilikle dolsun için Aşkla bana hayat ver Güzellikler bizim için
Yağmur
Özkaplan
Pop
Gözlerine Esirim
Tesadüf eserim Gözlerine esirim Mesafelere rağmen rüzgarınla eserim Tenin değdinde tenime Fırtınalara teslimim Tesadüf eserim Gözlerine esirim Mesafelere rağmen rüzgarınla eserim Yanımda ol sesini izlerim Sana rağmen seni özlerim
Emin
Parıldar
pop
Güneşli Günler
**Verse 1:** Gökyüzünde parlayan yıldızlar, Her gece seni bana hatırlatır, Kalbimde bir yer var, seninle dolu, Her anın bir rüya, seninle buluştu. **Pre-Chorus:** Hayallerimiz uçsuz bucaksız, Ellerimiz kenetlenmiş sonsuz aşkla, Her sabah uyandığımda seni bulsam, Güneşli günler hep bizim olsa. **Chorus:** Güneşli günler, ellerimde sen, Her şey mükemmel, her şey seninle, Bu aşk bitmez, sonsuz bir deniz, Güneşli günler, seninle hep biz. **Verse 2:** Deniz kenarında yürüdüğümüz yollar, Ayak izlerimiz kumlarda kalır, Her adımda yeni bir macera, Seninle her şey bir rüya gibi. **Pre-Chorus:** Hayallerimiz uçsuz bucaksız, Ellerimiz kenetlenmiş sonsuz aşkla, Her sabah uyandığımda seni bulsam, Güneşli günler hep bizim olsa. **Chorus:** Güneşli günler, ellerimde sen, Her şey mükemmel, her şey seninle, Bu aşk bitmez, sonsuz bir deniz, Güneşli günler, seninle hep biz. **Bridge:** Seninle her an bir sihir, Kalbimde hep bir yerin var, Dünyanın sonuna kadar, Bu aşk hiç bitmeyecek, bunu anla. **Chorus:** Güneşli günler, ellerimde sen, Her şey mükemmel, her şey seninle, Bu aşk bitmez, sonsuz bir deniz, Güneşli günler, seninle hep biz. **Outro:** Güneşli günler, seninle hep biz, Her şey mükemmel, seninle hep biz, Bu aşk bitmez, sonsuz bir deniz, Güneşli günler, seninle hep biz. Umarım beğenirsin!
Fırat
Şahin
Halk
Şehrin sesi
Buralar hep sensiz soğuk kaldı Gittiğin gün çiçeklerim soldu Aynaya bakmaz oldum Günlerim güneşsiz geçer oldu Hayatım alt üst gecelerim perişan oldu Sensiz geçen günlerim kokuna hasret kaldı Gittiğin gün gül bahçelerim kurudu Güzelliğinin altında esir olmuş bir kuş gibi yapayalnız seni bekliyorum
Murat Can
Özdemir
Alternatif, Arabesk
Dudaklarının İzi
neden bakışların bu kadar yorgun söylesene nerden çıktı bu vurgun susuyorsun sadece durgun durgun nasıl zor geliyor yokluğun zor mu geldi sevmek bir ömür geçirmek şimdi aklından geçen her dilek gözlerinin önünde sönüp gidecek olduramadım bizi yapamadım, tutamadım gidişini her yanımda kaldı dudaklarının izi olduramadım bizi yapamadım, tutamadım gidişini her yanımda kaldı dudaklarının izi
Bilal
Asar
Türkü
Harap gönlüm
Verse 1: Yar yollarına düştüm, gurbet elde, Gözlerimde yaşlar, gönlümde telde, Seni andıkça içim, yanar alevde, Gel desem gelemem, kaldım bu yerde. Nakarat: Ayrılık acısı, vurdu beni canım, Kavuşmak hayal, yarım kaldı yanım, Gönlümde bir sevda, dinmez oldu kanım, Sensiz geçen yıllar, ömrümden çalar anım. Verse 2: Geceler sessiz, sensiz harap gönlüm, Hatıralar canlanır, gözümde gülüm, Bir avuç toprağa, sorsam ey zalim, Ne bahar geldi bana, ne de yaz günüm. Nakarat: Ayrılık acısı, vurdu beni canım, Kavuşmak hayal, yarım kaldı yanım, Gönlümde bir sevda, dinmez oldu kanım, Sensiz geçen yıllar, ömrümden çalar anım. Bridge: Bir türkü gibi yaktın, içimi dışımı, Ne eller anlar beni, ne de dostlarımı, Her demde seni arar, bu yorgun yüreğim, Kavuşmak hayal oldu, kader böyle sevgilim. Nakarat: Ayrılık acısı, vurdu beni canım, Kavuşmak hayal, yarım kaldı yanım, Gönlümde bir sevda, dinmez oldu kanım, Sensiz geçen yıllar, ömrümden çalar anım. Outro: Bir gün belki kavuşuruz, bu hasret biter, Gönlümüz bir olur, aşkımız yeter, O gün gelene dek, acım dinmez sevgilim, Seninle doğar, seninle batar, bu garip gönlüm.
Tayyip
Köse
Rap hiphop
Altın çocuk
Senin o abiler bizi iyi bilirler Yaşımız küçükken olduk altın çocuk Bizim seninle işimiz olmaz orusbu çocuk Sen takıl insada stajier mafya Biz koyalım senin gibilerin amına Sen yap bize goy goy Azeri kardeşlerim diyecek abi bunun amına goy goy Ben uzi sen tepki sikecegim sizi uzinin yaptığı gibi Sorunlar üstüme çulandı Bizde paranın derdi olmazdı Benim idolum uzi Sizinki kâşar tepki Olamazdık biz zaten denk Sikerim siz tek tek... Size göre üstad sagopaydı Bana göre semt çocuğu utku cihandı Repçiler mekanı Bağcılardı ya ya Bir motor bir maske Biz oynarız hayatla ölümüne
leman duygu
akın
pop
oley oley
Bir İspanyol nidası yollayayım sana Oley oley ayrıldık sonuçta Bitti işte güle güle Sakın dönme geriye Tutsak etmiştin beni kendine Ayrılamam diyordum kendi kendime Ne oldu şimdi söyle söyleee
Mehmet Efe
TAŞDEMİR
Alaturka/Pop
İnat (aşk defteri)
Sana inat, kalbime inat Kapattım o defteri Sana inat, kalbime inat Yaktım o defteri Ne defteri diye sorarsan Bu bir aşk defteri Ne defteri diye sorarsan Bu bir ölüm defteri Hem beni, hem seni Yakar bu defter Hem beni, hem seni Öldürür bu defter ——müzik——— Kalbimden bir sızı Yaktı kül etti beni Kapatınca o defteri Rahatlattı içimi
Emrah
Mirhanoglu
Pop
Sonsuz Aşk
Yıldızlar altında el ele, Geceye fısıldarız sessizce. Gözlerinle konuşur kalbim, Seninle her şey çok özel. Bu anı sakla kalbinde, Her saniye seninle bir mucize. Bırak her şeyi geride, Aşkın ritmiyle dans edelim. Sonsuz aşk, seninle, Kalbimde yankılanır her hece. Birlikte, bu rüyada, Kaybolalım, sonsuz aşkla. Gözlerimde gördüğün ışık, Aşkın bir yansıması sadece. Ellerinle dokun bana, Her şey gerçek, hayal değil. Bu anı sakla kalbinde, Her saniye seninle bir mucize. Bırak her şeyi geride, Aşkın ritmiyle dans edelim. Sonsuz aşk, seninle, Kalbimde yankılanır her hece. Birlikte, bu rüyada, Kaybolalım, sonsuz aşkla. Gece bitse bile seninleyim, Her anımda, kalbimde. Sonsuza dek bu şarkıda, Aşkımızı yaşatacağım. Sonsuz aşk, seninle, Kalbimde yankılanır her hece. Birlikte, bu rüyada, Kaybolalım, sonsuz aşkla. Sonsuz aşk, seninle, Bu şarkı bitse de kalbimde. Birlikte, bu rüyada, Sonsuza dek, sonsuz aşkla.
Nesli
Çevik
Pop veya rock
Büyürsen sevmem seni
sokak lambasının ışığı yüzünde bu yüzden çocukluğun gibi saçların parlıyor sarı odada sadece biri sessizlik anlatıyor derdini biliyorum nedenini bu gidişinin habercisi büyürsen sevmem seni başımı okşuyor ellerin ve serin bu gidişinin habercisi ve kederin büyürsen sevmem seni başın iki elinin arasında duvara gölgeni çivilemişler sanki bu gidişinin habercisi büyürsen sevmem seni sessizlik anlatıyor derdini bu gidişinin habercisi kapattılar ışığı kayboldu çocukluk sarısı büyüdün belki gidersen sevmem seni büyürsen sevmem seni
OZAN
OKTAY
pop
HAKİ
BUGÜN SESSİZ BİR BENDEN GİTTİN İÇİM ÜŞÜR OLDU BEDENİMİ TİTRETTİN OYSA DÜNYAM SENLİ SABAHLARLA HAKİ MEĞERSE VERİLEN SÖZLER HEP AFAKİ GİRDAP OLSAM ÇEKSEM SENİ İÇİME YAĞMUR OLSAM YAĞSAM ÜSTÜNE AY OLSAM TUTULSAM GÜNEŞİNE YAŞ OLSAM KEHRİBAR GÖZLERİNDE KIRIK BİR DÜŞÜN TAMİRİ OLUR MU SIYRIK BİR BENLİĞİN TABİRİ OLUR MU AKACAK KAN BEDEN DE DURUR MU GEÇEN GÜNLERİN HESABI SORULUR MU
Enes
Yurdayardım
Slow pop
Yaş
Bir yaz akşamı yanlışlıkla yazmış bana Kapdırdım ben gönlümü ona Yaş farkı vardı 2 mizin arasında Olmaz dedi olmaz dedim olmadı zaten Yoktu türkçesi çok zaten Anlaşamazdık bakışırken Dudaklar susar Göz konuşurmuş 2 miz sustummu kalp vuruşurmuş Yalnız güzel anlaşırdık Onunla bir bakışırdık Göz göze geldiğimizde Bakmaya kıyamazdık
Berat
Ergül
Rap pop
Mahalem
Paralar uçuşur her gece, yollar hep tehlikede, Uyuşturucu dolu sokaklar, sıcak kızlarla gece gece. Mahallede lanbalar, silahlar mafya çeteler, Araba gider durur, yaşamak zor bu geceler. Hayat zor, ama biz çabuk alışırız, Çılgınca partilere, miskin miskin dans ederiz. Gece bir başka, karanlıkta parıldarız, Ne para ne kızlar bize engel değil, hep ilerleriz. Çılgın ritimlerle sokaklarda gezeriz, Hip-hop ve raple haykırırız, zorbalara direniriz. Birlikte dans edelim, mücadele edelim, Para kızlar araba, biz yine de gideriz.
Aslıhan
Ak
halk
Şu Derdim
Şu derdimden ne dağlar anlar ne bağlar anlar Ölüp gitsem şu dünyadan ne anam ağlar ne yarim ağlar. Salkım salkım söğütleri kesmişler, Sevenleri sevdiğinden etmişler. Birine ölüm deyip Birine gurbet deyip Kaderin kederini boğazına dizmişler. Şu derdimden ne sular anlar,ne yollar anlar Ölüp gitsem bu diyardan, Ne babam ağlar,ne oğlum ağlar. Ayrılığı ben mi yazdım Sitemin içimi dağlar. Yok olup gitsem de yarim Ruhum yine seni arar.
Demir
Demir
Klasik
Söyle sevdiğim
Yüreğin varsa söyle Ayrılık neyimize Söyle sevdiğim söyle Bu dert bu keder niye Seven gönüller böyle Acı çeke çeke Ömür biter mi böyle Söyle sevdiğim söyle
Hüseyin
ATLAN
Sanat müzik
Hayat bir masal
Masalın güçlü karakteri bunların üstesinden her türlü gelirsin
Ali
Gök
Rap
Karmaşık
yinemi şans (ah) evet yine şans geldik zamanla gidicez zamanla ama fikrim engel oluyor bunlara yinemi fikrimi dinlemem gerek istemem ben kaybetmek . duygularım bana ihanet ediyor alçak oyunları ile beni kandırıyor bebeğim hadi duy sesimi ( hadi ) anlat bana benim benliğimi ( Anlat ) hani bana bakıp gülmeler (hahahah) yapacaklarımı hissetmeler (woov) dur daha yeni başlıyorum gelecek sana üzülmeler (Eee) sabah uyanıyorum alo aşkım akşam uyuyorum şaşırmışım unutturucam sana az kaldı parmak izlerim sana hatıraydı (vooveh ) hadi kapat gözlerini düşünme bu sözlerimi yada düşün kelimelerimi anlat bana hissettiklerini (yeahh) yine hatırlayacaksın beni ( yine) ama git exse bunu söyle (söyle kalbim unutucak seni ansızın sen artık bu kalbe kapalısın .
Zehra
Palo
Pop
Yeniden
Gözlerinin yağmurlarında gecenin karanlığında ışık saçan sarı saçların ayrılığın sokaklarında Hikayemiz bitmeden Geri gelsen Sensizlikten bitmeden Yeniden sevsen Son bir defa daha Bir dilek dilesem Yeni yaşımda yeniden geri gelsen Ayrılığın sokaklarında yalnızlığımın kollarında Yeni bir hikayenin Son mısralarında
Zerda
Turhan
Rap hiphop
Dost sandım
Bir derdi vardı gözlerinden bilirdim Nedir diye söylemeye cekinirdim Kendisi Çünkü hep beni secerdi Başkasını suçlamak aklisina gelmezdi Beni sever beni tanıyanlar Tanımayan beni düşman sayarlar Onlar kendini akıllı sanarlar İnşallah yazdıklarımı anlarlar Dostunu anlatma düşmanının yanında Bak gider alır dostunu yanına İki si bir olup seni haklayinca Ağlama çocuklar gibi karşımda Zirlamayi kes kalk ayağa Bir plan kur düşür onları tuzağa Anlasınlar seni güçlü olduğun da Artık kimse karşı çıkamaz sana Bu arada güvenme onlara Kim düşman belli olmaz sonuçta Dost diyip sakın arkana alma Hançeri yersin bak sırtında
Emircan
Karsavran
Pop
Aşık biriyim
Hiç çıkmazsın aklımdan Nasıl yaşarım sen olmadan Beni sevmeni arzulayan Aşık biriyim ben Uzaklardan bakarım sana Sana sevdiğimi söyleyemem Karşıma kim çıkarsa çıksın Ben senden başkasını sevemem Günler geçer birer birer Bu kalbim tek seni sever Benim gibi bir aşık Senle bir ömür yaşamayı ister
Umut
Çalışır
Slow Pop
Gözyaşlarımı Dinle
[giriş] yavaş yavaş sürükler adımlarım beni, sanırım bana ayrılan sürenin sonu geldi.. gözyaşlarım anlatır ilerde benim derdimi. sen uzaktan dinlersin caddelerde sesimi. kuru bi' dal bile istemez olmuş beni.. kime elimi uzatsam herkes çekiyor geri. hislerim bile uzaklaşmış senden şimdi. acılarla yaşıyor kalbimde sözlerin. [nakarat] hissediyorum en dibine kadar, gönlüm dayanmaz bu ayrılığa. sevilenlerin arasında, sevilmemekten başka, ne yorar? hissediyorum en dibine kadar, gönlüm dayanmaz bu ayrılığa. sevilenlerin arasında, sevilmemekten başka, ne yorar? [nakarata geçiş] sen uzaktan dinlersin caddelerde sesimi. kuru dal bile istemez olmuş beni.. kime elimi uzatsam herkes çekiyor geri. hislerim bile uzaklaşmış senden şimdi. acılarla yaşıyor kalbimde sözlerin. [nakarat] hissediyorum en dibine kadar, gönlüm dayanmaz bu ayrılığa. sevilenlerin arasında, sevilmemekten başka, ne yorar? hissediyorum en dibine kadar, gönlüm dayanmaz bu ayrılığa. sevilenlerin arasında, sevilmemekten başka, ne yorar?
Ali Can
karahan
pop
sarılsam geçer belki de
sarılsam geçer belkide güller açmış teninde güneş bir başka bugün seninle seninle yürüdüğüm yollar geldi hayalime Sarılsam geçer özlemim belkide Merhem ol yaralarıma gel sol yamacıma tutsak kaldım ben sana Bu aşk kaç mısra Üşüyorum sensiz kalınca titrer ellerim ellerinden uzak kalınca düşünme gel sarıl bana Sarılsam geçer belki papatya
Abdullah
Hamamcı
Pop
Çatla
Çatla Üzüldüm Sanma sen gidince Gidene asla dur demem ben Her kış biter Bahar gelince Gönlüme dertler eklemem ben Bu yaz Akdeniz'de Ege'de Sensiz sularda yüzeceğim Aklıma geldiğin her yerde Sana inat hep güleceğim Sosyal medyadan bakacaksın Belki de bir like atacaksın Bu yaz Sensiz mutluyum diye Çatır çatır çatlayacaksın Çatla çatla istediğin kadar Çatla Çatla çatla sevmiyorum Seni asla
Halil
Esen
Pop
Asr-ı aşk'a ihanet
Tenin tenime değse bu cennet, Bu hissiyât benim için sukûnet, Ah o eda,o salınış bir şehvet Gözlerinde kaybolurum ebediyet Kokunu içime çeksem sükûnet, Bu ten ebediyen tenine hasret, Bir kez değil bin kez senin olurum, Dudaklarına değdiğim an asra ihanet, Ah o yalan dokunuş,o nazlı eda, O nazlı davranışlar,gönül çeken cefa, Yine hâlâ esirinim sana yok veda, Asr-ı aşk'a ihanet yok,tenine hayâ!...
Sakine
Bağcı
Halk
Sakine
Sakinem gelmedin güzel saçlım Hür bakışlım leylam sakinem Eteklerin zil çalıyor Hele de kime sevdalısı Sakinem leylam Aman aman tek beni sev Gitme benden gayrı başka kapıya Gönül kapımda aş kapımda senin Sakinem Hür bakışlım Güzel saçlım gurbetim Gel hele seni bekliyorum Sakın yollar dar geçilmiyor deme Aman aman kız sakinem Ben anlamam gel hele de gel
Ali
Bozan
Rap
Nasip olmadı
Güzelim bi bana nasip olmadın Valla ettim dua karşıma çıkmadın Aradım ama ama açmadın Evro ha ha sanada günaydın Sarışınım harbi beni yaktın Yakışıklın sana bakakaldı Aradım dedim dinle kaynana Al bu kızı ver yeni manita Oooo Bebeğim gel gel seveyim Sensin hatunum dans et göreyim Mavişim o o gözleri yerim Evro attı kucağa gel gel gezelim (Alo fero (söyle baba) ayarla akşama büyük bi alan herkes olcak bu gece evroya hayran ( Ha ha tamam kuzen ) (Ta-ta )Taktım kafaya yapcam piyasa Odunsun dedi çıkmaz bi halta ( ha ha) Şans ver bebeğim olcam harika (vaav) Saptım yoldan evro oldun şahika (siktirlan) Korktum bro o nasıl bonita Konserler doldu taştı Off benim kafa fena Dağıttım topla beni kız görmesin harika ( aşkım; söyle hayatım ) (Bi sarışın bi esmer yaşıyosun bu hayatı) Yo yo Şımarma bebeğim Sensin benim artık makinam Bebeğim gel gel seveyim Sensin hatunum dans et göreyim Mavişim o o gözleri yerim Evro attı kucağa gel gel gezelim Bebeğim gel gel seveyim Sensin hatunum dans et göreyim Mavişim o o gözleri yerim Eyvallah kaynana ellerinden öperim
mustafa burak
keyifsizoğlu
sanat
o nefeste
kuşlar bile göç etti kendi mevsimine, bulutlar sade yağacağı yeri bildi. kayboldu zannettim toprağın içinde, tohum tomurcuklar güne doğdu. nerde başladım? nerde sonum? hangi gün nerde kim bilir karşıma cıkar cevaplarım.. teslimim sana güzelsin bilirim, kavuşurum gel dediğinde, bulurum kendimi, kırılır bahtı günümün açılır deste deste güzellik vurur sade o nefeste...
Aleyna
Kurt
Rap veya slow
SenSessizlik
bütün acılarımı bıraktım ben onu köprüden attım Etrafımı boş hayallerle kuşattın senin kötülüğünden kurtulamıyorum Sanki tutsağım, nefes almak benim için zor Bana bir nefes versen, geri adım atmazdım. geçmişin sorularını sana bırakmazdım Çünkü sen hariç her şey sahipsiz kaldı Ne yapmak istersen, seni takip edeceğim Gel sarıl bana, kokunla dolsun bedenim Bütün dünya külse küllerini bulabilirim, seni hissedebilirim Okuduğum her kitap gibi benim için çok özeldin, eşsizliğini gösterdin. Mutlu fotoğraflardan gelen hüzünlü duygularla doluyum Ne kadar uzağa gidersem, o kadar dibi görüyorum Karanlık beni boğuyor. Her şeyden sen sorumlusun, gözlerinin içine baktım. Bana okyanusa dalıyormuşum gibi hissettirdin ve çıkamadım
Asmin
Yaprak
Pop
Umardım
Umardım beni bırakmanı bir gün ama önceden çalbaladım bizim için ama boşaydı çabalarım belkide o zaman anladım çiçegin çok sulanmayacağını tahmin ettim yalnızlaşacagımı
irfan
öztaç
pop
Sensizlik
Hiçbir olasılık yoktu, tek çarem çaresizlikti. Sana giden yolların, hepsi sensizlikti. Bir ihtimal olsa, emin ol denemiştim. Son kez yazıyorum anla, sensizlik kimsesizlikti.
Robert
Z
Rap
Sitem
Verse : 1 Gözlerin gözlerime değdiğinde Kalbimde bir fırtına koptu, aniden Aşkın ateşiyle yandım, her bir hücrem Ama sonunda terk edildim yalnız kaldım ellerim Aşkın ateşiyle yanarken, içimde bir sitem var Sevginin acı yüzüyle yüzleşirken, gözyaşlarım akar Her sözün bir yalan, her dokunuşun bir ihanet Aşkın ve sitemin içinde kaybolup giderim, gecenin sessizliğinde Neden bıraktın beni, neden terk ettin? Kalbimi parçaladın, umutlarımı söndürdün Gözlerimdeki aşkı nasıl sileceksin? Yalnızlıkla baş başa kaldım içimde sadece sitemin ezgisi Belki de benim suçumdu belki de sevmeyi kaybettim Ama yine de kalbimdeki aşkı silemem Nakarat Aşk dolu gözlerle baktım sana Ama şimdi yalnızlıkla sitem ederim ona Her gün seni düşünüp dururum Ama artık sensizlikle savaşırım. Verse : 2 Aşkın ve sitemin içinde kaybolup giderim Gece yıldızlarına sitem ederim gözyaşlarımı yıldızlara dökerim Sevdim seni, gönlümü kaptın Aşkla baktım sana, yüreğimi yaktın Her gece rüyalarımda seni aradım Ama sensizlikle baş başa kaldım Gözlerin beni yaktı, kalbimde yangınlar Aşkımı sana verdim, sevgimi sunarım Ama senin yüzünden yalnızlıkla savaşırım Sen gittin, ben kaldım, yalnız başıma Kalbimdeki acıyı dindiremiyorum hala Aşkla başladık, sitemle bitti Ama yine de kalbim seni unutmayı reddetti. Nakarat : Aşk dolu gözlerle baktım sana Ama şimdi yalnızlıkla sitem ederim ana Her gün seni düşünüp dururum Ama artık sensizlikle savaşırım
Fikriye
Öney
Rap
Lanetli Geceler
Lanetli gecelerine Geceleri ismini heceledim hep Kandım bilmecelerine Kapında geceledim hep Geceleri zehirli uykularım Uykularım olur korkularım Kafamdan çıkmazsın duyarım Çınlar hep sol kulağım Kapanmayan yalarımın Yara bere içinde sormadığın Bekletip de aramadığın Ağıcı oldum toprağının İnandım seveceğine Sevip benimle geleceğine Sövdün yine her şeyime Saydır dinlerim yine
Melisa
Şahin
Rap
Diledim
Seni düşünürken yanan bedenim Tenini tenimde isterim Her gece tanrıdan seni dilerim Bu dilek bir gün gerçek olsa Tüm dünya önünde eğilirim Diledim diledim diledim Tanrıdan hep seni diledim Gözümü kapatıp seni düşledim Rüyamda görmeyi bekledim Uyandığımda neredeydin Belki başka bedenlerleydin Ben tanrıya yalvarırken Sen kime yalvardın Ben yine de seni diledim Diledim diledim diledim Bir umut hep bekledim Tek seni istedim
ergun can
pekkal
akustik
her sigara bir ölüm
Duman dolu odalarda kaybolurken Zehir soluyan ruhumu terk ederken Dudaklarımı yakar, kalbimi döver Her nefes bir veda, her sigara bir ölüm Sigara yandıkça ben de kaybolurum Tutuşur bedenim, söner ruhum Kül olurken hayaller, duman olur giden Sigara beni terk ederken Zamanla sararan parmaklarımı Yılların izi gibi taşırım her an Gözlerimdeki sis, yüreğimdeki acı Her sigara bir başka kayıp, bir başka yanılgı Sigara yandıkça ben de kaybolurum Tutuşur bedenim, söner ruhum Kül olurken hayaller, duman olur giden Sigara beni terk ederken Gökyüzünde yükselen dumanlar Birer birer uçar, gözden kaybolur Yitip giden umutlar, tutuşan hayaller Sigara bırakınca yeniden doğar Sigara yandıkça ben de kaybolurum Tutuşur bedenim, söner ruhum Kül olurken hayaller, duman olur giden Sigara beni terk ederken
Muhammet
Korkmaz
Pop
Hayaller Ve Gerçekler
Bir hayal kurdum 2 türlü sevdim ama unutuldum unuttuğum bir şey vardı o da hayatı hafızam kaybedilse de hatırlarım seni hatırlarım seni birden hatırladım unuttuklarım pes etmedim ama pes edildim bilmediğin bir şey vardı o da hayatı kalbimi çaldın ama beni çalamadın ama beni çalamadın unuttum herkesi unutuldum seni hatırlardım her bakışta bana olan sevgini hatırlarım seni hatırlarım seni
Tayfun
Tekin
trap
safir
Geceler, karanlık, zifir. Onun gözlerin de buldum safir. neden, neden noldu? hani iyiydik profil foton kayboldu? Birisi kafamı sustursun. (nolur) intihar etmeme az kaldı. (zordur) yürüdüğüm yollar hep. (tozdur) girdiğin sokaklar benim. (lan dur) Kaldır kaldır kolları, çektim emanet (run) Savaş başladı, elinize verdim klarnet (huh) Gençlerin elinde metamfetamin (run) Hayatları bitmiş ruhlarına dua ile amin (amin) Kaldır kaldır kolları, çektim emanet (run) Savaş başladı, elinize verdim klarnet (huh) Gençlerin elinde metamfetamin (run) Hayatları bitmiş ruhlarına dua ile amin (amin) Bıraktı gitti paracı itti ağzı pisti dumanı çekti göz içi beyaz dudakları kiraz hava ayaz geç olmadan yaz ev boş gelmeden fiyatını yaz (yaz yaz) Kaldır kaldır kolları, çektim emanet (run) Savaş başladı, elinize verdim klarnet (huh) Gençlerin elinde metamfetamin (run) Hayatları bitmiş ruhlarına dua ile amin (amin) Kaldır kaldır kolları, çektim emanet (run) Savaş başladı, elinize verdim klarnet (huh) Gençlerin elinde metamfetamin (run) Hayatları bitmiş ruhlarına dua ile amin (amin)
Sakine
Bağcı
Pop
YİNE YANDIK
Senin sevdan bitti mi yandık Yalan aşkını yargıya taşıdım Seviyorum diyen dilerinin mahkumu ben Seni yargı nakzetti be oğlum Oha falan oldum yani Yine yandık yine yandık Sen beni kahve niyetine içerken Ben seni kalbimin şahı yaparken Yine yandık Yine tosladık Ah be hayat Yine inceden Oyuna mı geldik Oha falan olduk Yine Yine yandık Yine tosladık E hani söz gitmem demiştin Yani alay mı ettin aşkımla Çek git görmek istemiyorum Ah be hayat Yine inceden Yine yandık yine tosladık.
Anıl
Kaya
folk
Aşk batağı
Bir film gibi hayatım. Ben saf aylak adam sen ise kötü karakter. Bunası bi felaket. Keşke hiç denk gelmeseydik sızsaydım bi kenarda. Kalbimi çaldın anladıkta ömrüm den ne istedin. sonsuzluk gibisin çıkış ne tarafta. Uzaklaşmak istesem de dönüyorum başa. Saçlarının dalgası döndürüyor başımı. Her yerde sen varsın bu nasıl bir bela. Kafayı yedirtiyor bir cilveli bakışı. Karnımdaki hareketi kelebek sandım sinekmiş gözlerinin hipnozu beni batağa itermiş. Aşk batağı bu biri gelip çıkaramaz. Bir dal vermeye bir ömür istermiş.
Yunus Emre
Arslan
Rap
Benliğim
sevgilim ağlama ihanetinden içime çektim bir tutam kalbinden kimin kollarındasın artık bilemem yok artık bir hesabım bir savaşım sana olan tek dileğim kanlı gözyaşın yapasım yok yeri ve zamanında hiçbir şeyi ve son dumanımda seni kutupların zirvesinden en az cehennem kadar aşağı alıyorum bir nefeslensem belki de bir durabilsem bakmaya doyamadığım bir çift gözde bir çift sözüne dolandığım sarmaşıklardan kaçabilsem hatıralardan sensizlikten insanlığım bir elin avucunda bir sesin soluğunda bir ağacın yaprağında gençliğime inat bir darağacında bir kuşun özgürlüğünde değil uçmasındaydı aklı insanın geçmişimin karanlığında bembeyaz bir alın kirlendi artık ruhum siz temiz kalın
Şule
Karaçayır
Rap, hip hop
Düştüm biyerde
Şu tellerin ardında ki dağlar Baktıkça damlar gözümden yaşlar Ah bu ateş beni yakar, ardından ciğerim dumanla dolar Pas tutar demir kapılar, açılmadıkça mazgallar Yerle bir olur umutlar, halime bir ben bir de cigaram ağlar Hasret kaldım güneşli günlere Gidebilsem keşke özlediğim yerlere Bende düştüm biyerde Sevmeler sadece dillerde Sessizce yok oluyorum gibi Beklemediğim anda gördüm en dibi Ne yapacağımı bilmiyorum şimdi Gecenin karanlığı başıma indi Aylarım yıllarım birbirine girdi Bedenim ayakta ruhum toprağa girdi
Hakan
Demirel
Pop
Sende sevebilseydin.
Tenha yalnızlığın ücrasında, Hatıralar kalbimde yara, Söyle tekrarmi geldin, yaraladığın yerden kanatmaya. Keşke eskisi gibi olsaydı. Gözler, bakışda ilham bulsaydı. Anlaya bilseydin duygularımı, Sende sevebilseydin sevebilseydin. Tenha yalnızlığın ücrasında, Hatıralar kalbimde yara, Söyle tekrarmı geldin, yaraladığın yerden kanatmaya. Keşke eskisi gibi olsaydı. Gözler bakışda ilham bulsaydı. Anlaya bilseydin duygularımı, Sende sevebilseydin sevebilseydin. Ben kendimdeyim kalbim yerinde değil, Gözlerimde öfkeye dönüşen hüzün, Ne olurdu bugünde yanmazdım, Sende sevebilseydin sevebilseydin. Hattini aşan hayattan hiç inan ki memun değilim. Yalan hayatın yalanına sürgün bir mahkumu gibiyim, Korkutmuyor artık beni, ne ölüm nede zulüm. Anlaya bilirdin beni , sevebilseydin sevebilseydin.
Aysal
Çakmak
Pop
Uzağım sana
Bedduamsin sen benim Alın yazım kaderim Ahımsın sen benim Sessiz kelimelerim Dursun dediğim düşünceler Hiç susmayan cümleler Dinmeyen yürek sızım Ben senle bile yalnızım Şimdi koptu fırtına git kendine bir ben ara Bulurmusun bilmem ama bu kalp yorgundur sana Şimdi koptu fırtına git kendine bir ben ara Bulurmusun bilmem ama Gölgen bile uzak sana Umudumdun sen benim Gördüğüm güzel düşüm Gecemdeki gündüzüm Sevdiğim Sevildigimi sandığım Şimdi koptu fırtına git kendine bir ben ara Bulurmusun bilmem ama Bu kalp yorgundur sana Şimdi koptu fırtına git kendine bir ben ara Bulurmusun bilmem ama Gölgen bile uzak sana U
Barıs
Arslan
Slow pop
Hiç kimse silemesin
Bugün yarın hiç bitmedi Bugün yarın hep sensin Al acılarımı benden uzak olsun Al hayallerimi sen tazelersin Al kağıt kalemi benden bahset Yaz yaz yaz benide yaz Sözlerimi yaz gozlerimi yaz Yaz yaz yaz benide yaz Sözlerimi yaz gozlerimi yaz Hiç kimse silemesin
Hayat
Öz
Arab3ks
Yar
Gel bana yar derman ol bana yar yoksan yokum gel bana yar sensiz olurum biterim yar gel gel gitmebemden yar sana varya delirdim ben yar sana varya bittim ben yar gel olalım berabergudelim bu yollari bu yolllaaarı,,,,,,
Funda
Balcı
Pop
GÖÇEBE
Kaç yara, kaç yama sol yanımda Biçare gönül senden kalanlarıyla Sözüm de bitti, sızın damarlarımda Gülüm de yitti senin viranlarında VİCDANI YOK MU DİLİNİN ÖLDÜM HER HECEDE YURDUN YUVAN OLMADIM KALBİN HEP GÖÇEBE ALDIM VEDALARINI ATEŞE YÜRÜRÜM CEHENNEM NE GEREK SENSİZ GECEDE (Değmeyenlere arşınla sevda yolunu, Gönlün, gözün bana ezelden kaçak. Ummadığın vurduğunda hatırla beni. Adalet bazen sırtında bıçak) VİCDANI YOK MU DİLİNİN ÖLDÜM HER HECEDE YURDUN YUVAN OLMADIM KALBİN HEP GÖÇEBE ALDIM VEDALARINI ATEŞE YÜRÜRÜM CEHENNEM NE GEREK SENSİZ GECEDE
ARDA
GÜVEN
arabesk - fantezi
BEN DE BİLEYİM
kalmasın içinde söyle istemiyorsan giderim ne oldu ki birden böyle söyle ki ben de bileyim böyle delice sevmişken binbir yeminler etmişken bu aşk için can vermişken ne oldu ki birden böyle söyle ki ben de bileyim
EKO
88
RAP
ASLA
(NAKARAT) yapmadım asla hit olmadım asla it (VERSE) yapmam asla ayak işi Olmam asla sizin gibi Sen yat , kalk ALLAH'A dua et senden beteri var çok kişi (NAKARAT) yapmadım asla hit olmadım asla it sizin gibileri bizi dinnemez zaten duysada bu alem sen duymazsın zaten çoktur bahanen...
Zehni
Okuyucu
Pop
SAN BEN GEREK
Çıkalım bebeğim seninle tatile Valizini al gel hadi maldivlere Gezelim, tozalım, coşalım mı bebek Sana tabiki ben gerek bir ben gerek Baksana kuşlar yine nere göçüyor Bu zamanlar bu kadar hızlı geçiyor Gezelim, tozalım, coşalım mı bebek Sana tabiki ben gerek bir ben gerek Masmavi gözlerinde gördüm gökyüzünü Sapsarı saçların oldu benim güneşim Bak yine harladın yüreğimin közünü Dikkat et seni de yakmasın bu ateşim Alemin maskarası olmaya gerek yok Hadi tut elimi kaçalım buralardan Keyfimin kahyasına sordum hiç keyfi yok Vaktimiz dolmadan kaçalım buralardan Aldım son model altıma bir araba Bilmem uğrar mısın yanıma arada Gezelim, tozalım, coşalım mı bebek Sana tabiki ben gerek bir ben gerek Hadi unut geçmişi dünya dönüyor Bak ne kadar mutlusun yüzün gülüyor Gezelim, tozalım, coşalım mı bebek Sana tabiki ben gerek bir ben gerek Masmavi gözlerinde gördüm gökyüzünü Sapsarı saçların oldu benim güneşim Bak yine harladın yüreğimin közünü Dikkat et seni de yakmasın bu ateşim Alemin maskarası olmaya gerek yok Hadi tut elimi kaçalım buralardan Keyfimin kahyasına sordum hiç keyfi yok Vaktimiz dolmadan kaçalım buralardan
Sezer
Bircan
Slow
Sana uyanmak
Gündüz güneşiyle sana uyanmak Her sabah senin sesini duymak Yanlız bir başıma sana ağlamak Yokluğuna dayanmak bile güzel Hasretim ben sana deli rüzgarım Her günümde seni seni ararım Sensin benim alın yazım Yokluğuna dayamak bile güzel Nak. Kim bilir kaç geceye seni çizmişim aya bile sorsan seni hatırlar Yokluğunda kaç gün kaç akşam içmişim kadehler bile seni tanırlar.
Cem
Tetik
POP
Dönemem
Dönsem dönemem Sevsen sevebilir misin beni yeniden Eskisi gibi mi bakacaksın gözlerime Yoksa terk ettiğin gün ki gibi düşmancasına mı Bilemem Bilseydim sever miydim seni Mecnun'un Leyla'yı sevdiği gibi Hiç sanmam Bir kere baktım o gözlerine Bir kere kandım o sözlerine Bir kere aldandım o masumiyetine x2 Bir kere kandım bin kere yandım İlk defa sevdim bin kere öldüm Bir kere kandım bin kere yandım İlk defa aşık ilk defa hissettim yaşadığımı Bir kere yaşadım bin kere öldüm...
Bayram
İğde
Pop ,rap, türkü,
Aşk demişler adına
Sevdalara hüküm konmaz anladım Yüreğimi yokluğuna sakladım Aşk demişler adına doymadım Senin adından başkasını anmadım Gözlerinden kirpik düşse saklarım Yüreğime gamlar çoktu yanmadım Seni gördü gözlerim bak ağlamaklıyım Ben böyle bir sevdaya düşeceğimi sanmadım Üstüme karlar yağsa bu kadar donmazdım Titremis yüreğim ,ben hiç farkında olmadım Üşütmüş yüreğim, sana sebebini soramadım Kahrolası perişan halim sen hiç adam olmadın Ne nasipsiz bir haldesin hiç bir yüreğe sığmadın Bir bilinmezlik yokuşunda sana rastladım
Toygar
Demiray
Melankolik rap
Pişmanlık
Saydım, sövdüm Seni görünce o piçin yanında Kalktım düştüm Kimse yoktu benim yanımda Mesafeler hepmi engel olur insana Seni gördüğümde midemde bi fırtına Kimse demediki kalk hadi ayağa İyi gelir belkide yapıştır bı sigara İçsem nolur fayda edermi kalbimdeki daim yaraya Unutmak istedim seni ben Başaramadım galiba Değiştim ben inan bana ihanet etme sakın aşkımıza Şimdi bırakıyorum kalemi Dönmeni bekliyorum ELVEDA
0
371
arabesk
Gelirsen
Gözlerin mi dalar ufuğa Yüreğin mi soluk soluğa, Hüznünü getiren rüzgarla Hadi çık gel nerdesin... Seninle kışım bahar olur Esaretim keder zar olur Zaman sensizliğe har olur, Zamansız gel n'olursun.. Gelirsen elimi tutupda Gelirsen sarılıp umuda Gelirsen uçup, kaçıpda Gelirsen ah gelebilsen Gelirsen gül açar gönlüme Gelirsen aşk girer ömrüme Gelirsen kalır özlem dünde Gelirsen ah gelebilsen (Şiir) Hangi sözü iliştirsem aciz, Ay tanrıçasını kıskandıracak güzelliğine, Gelişine bayram sabahını andıran Bir telaşla ördüm yüreğimin yıkık duvarlarını, Kaç gündür bilemezsin.. Köhne, ruhsuz, hissiz zindanlardayım. Geceler koşuyor mu yine sabahlara.. Bilemiyorum..
Gökhan
Kurt
Arabesk
Eyvah
Gece gece duydum seni Hece hece okudum seni Aklım nerde bilmem eyvah Gönlün bende dimi Bende sendee idim Halim talan oldu Eyvah eyvah
mete
bulut
rock,indie,slowpop
Baktım ki
Bi baktığım da geriye Ne kalmış ellerimde Iki üç kuru bi çeşme gözyaşımdan ziyade Senden bana arta kalan az bi gül az bi yan Yanmaktan anlasamda aşkından kavrulamam Dikenli yollar kuzular koyunlar kurtlar sofralar yalanlar dolanlar Sular çeşmeler çöllerde develer aklımda pireler şehri yerlebir ederler Kanıyorum da kanmam ben sana yalvaramam Yanıyorum yanılmam çektiğim dert bir yalan Ağlıyorum ağırdan alsan da ben yaşayamam Bi baktığımda hayatıma ne kalmış yalanlarda Iki üç yalan aşkla doldurmuşum aç kalbimi Sevgiye açken sanardım herkes seviyor Şimdi seni anlıyorum insan sevgisiz yaşayamıyor Dikenli yollar kuzular koyunlar kurtlar sofralar yalanlar dolanlar Aşklar yalanlar sahte bakışlar geçer saatler boktan tablolar papatyalarda ağlar Kanıyorum da kanmam ben sana yalvaramam Yanıyorum yanılmam çektiğim dert bir yalan Ağlıyorum ağırdan alsan da ben yaşayamam sözlerin hakları bana (Mete Bulut) aittir.
Sunay
Sezer
POP
Aşkınla Doğayım
Sokaklar sessiz, yıldızlar parlıyor, Gözlerim daldı, seni düşünüyorum, Gecenin karanlığında, Yanımda olmanı istiyorum. Yüreğimde bir yangın, sana olan özlemim, Her adımımda seni arıyorum, Gözlerin yıldızlar gibi parlıyor, Kalbimde bir umut, seninle doluyorum. Sen benim her şeyimsin, Sensiz geçen her an yarım, Gel, yanımda ol, benimle ol, Aşkınla yeniden doğayım. Rüzgar esiyor, sensizim yalnızım, Sana olan hasretimle yanıyorum, Gökyüzünde bir yıldız gibi, Parlıyorsun, her anımda seni özlüyorum. Yüreğimde bir yangın, sana olan özlemim, Her adımımda seni arıyorum, Gözlerin yıldızlar gibi parlıyor, Kalbimde bir umut, seninle doluyorum. Sen benim her şeyimsin, Sensiz geçen her an yarım, Gel, yanımda ol, benimle ol, Aşkınla yeniden doğayım. Geceyi aydınlatan sensin, Karanlıkta bana ışık saçan sensin, Gel, yanımda ol, benimle ol, Aşkınla yeniden doğayım. Sen benim her şeyimsin, Sensiz geçen her an yarım, Gel, yanımda ol, benimle ol, Aşkınla yeniden doğayım.
uğur can
sayılı
slow pop
duyuyor musun?
[Bölüm 1] Gecenin sessizliğinde yürürken Düşüncelerim ağırlaşıyor, yüreğim sızlıyor Zihnimde fırtınalar kopuyor, kaybolmuşum Bu yalnızlık, acı bir yara gibi kanıyor [Nakarat] Gözlerimde yıldızlar değil, yıldırımlar var Kalbimde sevgi değil, bir yangın kavruluyor Hayatın ağırlığı omuzlarımı bükerken Karanlık sokaklarda adımlarımı duyuyor musun? [Bölüm 2] Gökyüzünde yıldızlar kayıyor, umutlarım soluyor Gecenin sessizliğinde kaybolan ben Yıpranmış ruhumun derinliklerinde Bir karanlık köşede saklanan gerçeklerim var [Nakarat] Gözlerimde yıldızlar değil, yıldırımlar var Kalbimde sevgi değil, bir yangın kavruluyor Hayatın ağırlığı omuzlarımı bükerken Karanlık sokaklarda adımlarımı duyuyor musun? [Arası] Gökyüzüne bakıp yıldızları saymak yerine Zihnimdeki karmaşayı çözmeye çalışıyorum Ağır ağır ilerliyorum bu yalnız yolda Belki bir gün, içimdeki fırtınalar diner [Nakarat] Gözlerimde yıldızlar değil, yıldırımlar var Kalbimde sevgi değil, bir yangın kavruluyor Hayatın ağırlığı omuzlarımı bükerken Karanlık sokaklarda adımlarımı duyuyor musun?
Elif
Uysal
Arabesk pop
Ankaraydın
Bu şarkı son sitemim bı daha bakmam arkandan Belki de son yazisim bı daha yazmam hakkında Ben kendimi böyle anlattım sende sağır bı adamdin Ben askimi suya yazdim sende Ankaraydin En bastan yanlistin bende farkındaydım Hiç olmamaliydin fazlasıyla hataydın Ben kendimi böyle anlattım sen de sağır bi adamdın Ben askimi suya yazdim sende Ankaraydin Söylesene hic mi oluru yok Söylesene hic mi hevesin yok Söylesene hic mi sevesin yok
Sezer
Bora
Özgün Müzik
Merhaba Ve Elveda
Merhaba diyelim Tüm geleceğe Tüm güzelliklere Tüm yaşananlara Tüm saygılara Tüm sevgilere Tüm sevdalara Tüm aşklara Merhaba diyelim Tüm yaşanacaklara Ve Yaşananlara Merhaba diyelim Elveda diyelim Tüm kötülere Tüm kötülüklere Tüm haksızlıklara Tüm talihsizliklere Tüm bahtsızlıklara Tüm başarısızlıklara Elveda diyelim A Dostlar Elveda Diyelim
Engün
Akın
Pop
Sonsuza dek
Gözlerimdeki sonsuz hüzün, yıldızlara bakıp seni arar, Sana olan sevdamın izi, her adımda bana eşlik eder. Kalbimde yanan ateş, sana olan aşkımı aydınlatır, Seninle sonsuza dek gizli, bu tutkunun sırrını hep korur. Sensizliğin acı çığlığı, ruhumu paramparça eder, İçimde bir yangın var, senin yokluğunda kaybolurum. Gel, ateşe su serpeyim, yüreğimdeki yangını söndüreyim, Seninle olmadan nasıl yaşarım, bilirim, sensizlik beni öldürür. İmkansız aşkın hikayesi, her gece yıldızlara anlatırım, Bir şarkı gibi içimde, sonsuz bir özlemle çalar. Sana dokunamam, bilirim, mesafeler bizi ayırsa da, Ama seni sevmekten vazgeçmem, sevgilim, aşkımızı hiç yitirmez.
PINAR
OKUR
slow
aşk kalbimde yolculuk
Aşk kalbimde yolculuk Kalbim sessiz acılarla dolu kalbime acı keder doldu. düşündüm hep eski hatıraları seninle dolu. kalbimdüştü sakıncalı sevdana yoruldum. birçare aşkına dön geri ne ? olur allah aşkına Döndüm bir çare sana olan sevdama. aşk kalbimde dönüyorum sana yolculuk kalbim dönüyor aşkına bir çare döndüm bir küçük kor gibi ateşten sevdan düştü kalbime . ne gece ne gündüz. bitmez derdim. kalbime çare yok amansız bu derdin aşkınla bir çare kaldım sevdana döndüm. aşk kalbimde yolculuk
Mine
Zöngür
Pop
Vazgeç gönlüm
Sen bana bir nefessin Dolur kucağım bir demet eteksin Alırsam seni kollarıma Solarsın sende yollarımda Bir adın var bende Söylerim seni her yerde Gözün içimde bir perde Gidersen kalbim ilerde Seni seviyorum diyorsunya hani Emeklerin nerede sahi Benim sevgim daha baki Ben hep yetim sen hep dahi
Emine Özlem
Kır
Slow pop
Küçük Kızım
Bir yerlerde kayboluyorum, Arıyorum kaybolan benliğimi. Sonra sen çıkıyorsun karşıma; Yaralar içinde bir küçük kız. Ah! Benim güzel kızım, Hep böyle sessiz mi ağlarsın? Bak salıncaklar boş, Gidip gönlünce sallanasın. Korkma küçük kız, seni hep seveceğim, İçimde güzellik güzellik seni büyüteceğim. Kimse tutmadı mı elini düştüğünde, Ürkek yalnızlığın baş göstermiş gönlünde. Saçların ise ömrüne atılmış bir düğüm, Oysa olmalıydı senin güzelliğinle ünün. Hiç sevilmedin mi, kararmış kalbin genç yaşında, Oysa sensin ömrünün sevgi çağında. Şimdi güzelden yana ne varsa hepsi uzağında, Bir ben yanındayım, bir yalnızlık yanında. Korkma küçük kız, seni hep seveceğim, İçimde güzellik güzellik seni büyüteceğim.
eren
keskin
rap,hi-pop
yorgun bedenler
[Nakarat] Geçmişten gelen sesler, yorgun bedenler Sokakların yalnız çocukları, hayallerini terk edenler Kötü doslar, her köşede hüzün kokuları Parasızlık, yıldızları gölgeleyen acılar [Köprü] Bir zamanlar, sokaklar bizimdi Rüyaların pazarlandığı, umutların kaybolduğu yer Yıldızlara bakıp hayal kurardık Ama bugün, gerçekler soğuk bir düş [Dörtlük 1] Gözlerimdeki hüzün, yüreğimdeki yangın Karanlık sokaklar, içimdeki fırtına Her gün bir umut, her gece bir kabus Sokakların çocuğu, hayatın acımasız oyunlarında [Dörtlük 2] Parasızlıkla dans ederken, yıldızları en tepeden izleriz Gökyüzündeki umutla bakarız, ama yere düşeriz Eski günlerin hatıraları, hala zihnimde canlı Ama şimdi, gerçeklerin soğukluğunda kayboluruz [Nakarat] Geçmişten gelen sesler, yorgun bedenler Sokakların yalnız çocukları, hayaller terk edenler Kötü doslar, her köşede hüzün kokuları Parasızlık, yıldızları gölgeleyen acılar
cumaali şammas
şakar
pop,slow,arabesk
aşk oyunu
tutarmı bilmem aşk oyunu sevdim amaa anlamı yoor geçtiği zamanın eserini gördüm amma bilenim yok yoruldumm sana gelmelere gelipde seni görmemeye bir bakışına ölürdüm ben yinede şükrettim senı bana verene şikayetim var benim bu kadere aşk diye diye anlasana sevdiğimmm beni bir kere seviyorum seni imkansızsın bile bile yoruldumm sana gelmelere gelipde seni görmemeye bir bakışına ölürdüm ben yinede şükrettim senı bana verene
Şevval
Ulupınar
Rap
Degil
Özlemişsin ama umrumda değilsin Şimdimi aklına geldim Artık bir siyah sayfadan ibaretsin Bir kalp var ama sen içinde degilsin Bi ton param var ama sen bir kuruş bile degilsin Anca arkamdan konuş Çünkü sen beni çekemezsin Bir hikaye yazdım ama sen içinde degilsin Hayal kurmaya devam et Çünkü senin hayatın bir hayal Ben hayatımı yaşıyorum Sen hayalini Geri dönmek istersen Artık tanıdığın kişi degilim Çünkü ben o degilim
Ayşe
Doğrusoy
Pop
Bana ne..
Bunu buraya yazıyorum özleyeceksin, Benden başkasını sevmeyeceksin. Son pişmanlık boşa, Gittiğin gibi geri döneceksin. Hadi oradan, Sevme beni lüzum yok. Hadi oradan, Senin gibi yalancı çok. Bunu buraya yazıyorum, Pişman olacaksın. Bunu buraya yazıyorum, Benim gibi ağlayacaksın. Sen sevmeyi bilmezsin, Sevilmeyeceksin. Geri dönmek isteyecek Ama dönemeyeceksin . Hadi oradan. Artık kandıramazsın. Hadi oradan artık bir zavallısın.
Yakup
KURT
Pop
Kal diyemedim...
Gidiyorsun, bırakıpta beni buralarda... Gidiyorsun, bir daha dönmeyecek gibi... Gidiyorsun, bırakıpta beni buralarda... Gidiyorsun, son bir defa bakmadan ardına... Kal diyemedim kal diyemedim Sana buralarda... Kal diyemedim kal diyemedim Beni bırakıpta... Kal diyemedim kal diyemedim Sana buralarda... Kal diyemedim kal diyemedim Son bir dakika...
Muhammed Hüseyin
Gökduman
Pop
Veryansın
VERYANSIN Sevdam yarım kaldı tıpkı hayallerim gibi Suya muhtaç yüreğim sanki bir yangın yeri Ne ölü sayarım kendimi ne de büsbütün diri Bilirim şifam sensin ama yine de dönme geri Edenler bulur elbet, senin de kanadını kırar biri Bize engel olan bizdik oysa, hiç kimseler değil Öyle hafife alma bu yarayı, sandığından derin İnancım yok artık kimseye, yandığımdan beri Nakarat: Ver ateşi ver yansın, ben ediyorum veryansın, Bu seninle son dansım, ne yazık ki yok şansım Kimler beni sarsın, söyle, içimde bi' sen varsın Eğer aşk buysa ey insafsız üstü de sana kalsın Kazanırım sanırken yine oldum mağlup Kaderin sillesiyle diz çöker mağrur Aşkın şarabı eder insanı mahmur Sana güneş doğarken benim üzerime yağar yağmur Edenler bulur elbet, senin de kanadını kırar biri Bize engel olan bizdik oysa, hiç kimseler değil Öyle hafife alma bu yarayı, sandığından derin İnancım yok artık kimseye, yandığımdan beri
Betül
Tikbaş
Nasıl isterseniz
Bir
Alemlerin birinde bu şarkıyı söylerim Meylettiğim dünyayı içimden izlerim Aşkın sıcaklığında silinir gölgelerim Huzurun kollarında sallanır beşiğim Ölmeden doğmazmış can Susmadan anlamazmış Dilin konuştukları Hep akılda kalanmış Zaman kayboluştur Vakti gelince olur Her şey zaten olmuştur Nasip yolunu bilir Seyredelim birlikte Birlik birin içinde Bizi yola çıkaran Aşkın cemalinde
Gürkan
Şahin
Rap, Hiphop
Paradoks
Chorus ; Bilemem nedenini, Yaşarım öylesine, Hiç çekemem tribini, Rastlamadım böylesine. Yarınım meçhul faal, İçimde şüphe var. Paradoks cebinden düşürüp koymak kesesine, Bu yüzden anlamam, Hiç denemem zorlamam, Doğru diye şu bildikleri, Şeytan nefesi ensesine. Hüzün katıp neşesine, Saatlerden 5i siler. Çok derin bi kuyudur amma, Kimi kaçar kimi siner. Verse ; Düşer alevlerin üzerime, Sövücem şu dünyanın düzenine Dilim aşık sanki zehirine, Morfini ver zihinime. Kefaretine zilletine, Talibim ve hakikim. Sonu yok hiç bi bakinin. Düşün düşün bitap olur yarını alim akilin. Gün yüzüne çıktı kinim. Baştan beri ben tek tekilim. Yumruk değil silah sözlerim bu yüzden yok rakibim. Chorus ; Bilemem nedenini, Yaşarım öylesine, Hiç çekemem tribini, Rastlamadım böylesine. Yarınım meçhul faal, İçimde şüphe var. Paradoks cebinden düşürüp koymak kesesine, Bu yüzden anlamam, Hiç denemem zorlamam, Doğru diye şu bildikleri, Şeytan nefesi ensesine. Hüzün katıp neşesine, Saatlerden 5i siler. Çok derin bi kuyudur amma, Kimi kaçar kimi siner.
Fatma
Güven
pop
Aşk Uğruna Kandırıldım
Düş artık yakamdan Ben senin bildiğin kadınlardan değilim Mesela yanından Sırf seni sevdim diye geçmedim geçmeyeceğim Toplu taşıma gibiydi yüreğin Gelip geçeni içine alıp gezip tozmuş Önemliydi bana bakıp ne hissettiğin Anladım ki seni sevmem elinde bir kozmuş Yıkıldı Dünya, toprak altında kaldım Yıkıldı rüya, acının kollarında uyandım Şehirlerden kaçtım kaçabildiğim kadar Ah nasıl da aşk uğruna kandırıldım
Yeşim
İlhan
R&B.rap
Cehennem dağı
Cehennem dağının en tepesindeyim. Kafamda... Kümelenmiş cesetlerin hayat felsefeleri, Heybetli zebanilerin gülünç heykelleri, Ayaklarımın altında... Kızıl sulardan geçen ruhlar kervanı Gidiyorlar... Hiç bir yere varmayan yolun sonuna. Ne bir adım geriye, nede uzağa. Coşkun bir ağıt yakıyorlar... Aşağılık ananın evlatları!!! Sırrına edemedikleri günahları için KUTSAL AĞIT LARI AYAKLARIMIN ALTINDA...
Rıfat
ACAR
Pop
Hovarda amca
Bir zamanlar gülerdi kızlar bana. Anlamıyorum;şimdi ne oldu bunlara? Yıllar geçiyor galiba. Yaşlandım mı yoksa acaba? Boşver be hovarda amca . Takma bunları kafana. Sende yaşa git herkes gibi dünya da. Başka güzelliklerde var bak etrafında. Unutma herşeyin bir sonu var sonunda. Birgün bitiyor herşey nasıl olsa. Kimsye kalmıyor bu fani dünya. İyisimi sen yaşamana bak amca. Hadi be hovarda amca. Artık kafana göre takıl yaşa. Sonumuz ayni nasıl olsa. Bak Süleyman'a bile kalmadı bu dünya.
Nermin
Özer
Pop
Pervasız
Şimdi oda boş, sessiz sensiz. Uyku yok, duvar dilsiz. Ne ettin sustun gittin Ben böyle pervasız Bülbül döndü güze Sümbül soldu güne Yaprak kıpırdamaz Benden artık pervane olmaz. Olmazsa olmaz dedin Mevsimi kış ettin Yatak da dar artık Sen bu beni pervasız ettin..
arman
uykız
müzik
yanlış yalnız
Yalnızlıktan geldi saflığım Kendimi sana ,bıraktım Kimseye inanmadım Kendimi sana, bıraktım Kimse görmedi içimdeki cevheri Sen gördün sandım beni gördün sandım sadece sevgi aradım Çöldeki susuz bir gezgin gibi Sana karşı hislerim; lale devirindeki bir şarap , sen susuzluğunu benle giderin ben sana aç kaldım. Yasaktı her şey bize idi ama artık yanlışlıkta bize mahsus idi Artık iki yürek tekti onlarca yıl boşa değildi Halbuki bu yalanı bile bile yaşadım Mihrap görmüş gibi takip ettim seni ve bu yalanı Sigara alkol anlam kazandı senle Bilmeseydim tadlarını Huzurum benle kalsaydı
Valerie
Mc
pop
Boşluk
Boşluğa düşüyorum Karanlığa uzanıyorum Nasıl olduğumu soruyorlar İyiyim yalanını söylüyorum gülümse ve inanmış gibi yap İnsanlar parlıyor Karanlığa alışmışım ruhuma sızan ışıklar beni kör ediyor Düşünüyorum, düşündükçe ölüyorum Öldükçe sürünüyorum Kim olduğumu bilmiyorum ama kim olduğunu biliyorum Sadece uzaklaş, dünyayı zaten tanıyorum Beni korumaya çalışıyorsun Ben senin, beni korumaya çalıştığın o kötülüğüm Beni benden koruyamazsin, sadece uzaklaş Artık senin küçük kızın değilim Kızını öldürdüm ve yaktım, mezarı denizim Kendimi tanımıyorum Aynaya baktığımda saf kötülüğü görüyorum İnsanlar parlıyor Karanlığa alışmışım ruhuma sızan ışıklar beni kör ediyor Düşünüyorum, düşündükçe ölüyorum Öldükçe sürünüyorum Boşluğa düşüyorum Karanlığa uzanıyorum Nasıl olduğumu soruyorlar İyiyim yalanını söylüyorum gülümse ve inanmış gibi yap Karanlıkta Boşlukta Şeytanın ruhunda Aciz bir kadının aklında yaşıyorum
Duran
Alevcik
Slow
Bozdum Yeminimi
Bozdum ben yeminimi Yaktım gemileri Ezdim gururumu Neredeysen çık gel İçime sinen kokun Karşımda Duran Hayalin Yüregimde dinmeyen sızı Neredeysen çık gel
Musa
Kartal
Pop
Bakıyorum Olmayacak Hayallerime
Gidersen veda etme kalır geride anılarım Gecenin köründe içimi ısıtan duygularım Gülsem mi ağlasam mı baktıkça gözlerine? Bakıyorum olmayacak hayallerime Kimine göre çare zaman Kimine göre hâlim yaman Sözüne göre geri gelir misin? Şimdi nerde veya kiminlesin
seraceddin
sabbuh
aşk
rüzgarın sesi
Gözlerim daldı uzaklara, yine seni arar Kalbimdeki sızı, hasretinle yanar Bir incir düşer yavaşça, yaprakların arasından Sanki sen gelirsin, sessizce fısıldar Yollar seni sorar bana, her adımda sen varsın Anılar gözümde canlanır, her şarkıda sen varsın Bir incir düşer yavaşça, gözyaşlarımın arasından Sanki sen gelirsin, hüzünle sarar Geceler boyu beklerim, yıldızlar seni anlatır Rüzgarın sesinde, ismin vardır hatırlatır Bir incir düşer yavaşça, zamanın arasından Sanki sen gelirsin, sevgiyle kucaklar
Seher
Altın
Arabesk
Yanan ben oldum
Yanan ben oldum Gönlümün koruna çocuklar bile ağladı Kalbim seninle kaç gece sabahladı Sabahı Seher ,eden benim Gönlümü heder ,eden benim Yalanmış söylediğin sözler Yanmışım kanmışım toymuşum meğer İki lafına dünyayı yaktım Yanan ben oldum da haberin var mı İnandıklarımı benden çaldın Gönlüm tutuklu kaldı bak sana Gel yak bu infazı Fedadır sana Şiir Yoluna serdiğim sevgindir bu kalpte son kalan Özledim desem gelmeyeceksen bilirim Nankörmüşsün , körmüşüm bilemedim Yanan da ben oldum kanan da yolunda …
Atakan
Tağmaz
pop
Uyku vaktinde
Bir gece geldi uyku vaktinde Görüldü gözlerimin önünde İnanmak istedim gerçekliğine Bağışla gözlerim kapandı Karşında nefesim daraldı Geldi mi gitmiyor hayalin İstediğim olmuyor ki zaten Kader yüzümüze gülmez bazen Alıştık kötü gidişlere Öldürmüyor, güçlendirmiyor Yakmıyor, yıkmıyor, uyutmuyor Sadece acı çektiriyor...
Berat
Akdemir
Alternatif uyumlu
Sönen Hevesler
Gözlerimde sönen hevesler İçimde hiç susmayan sesler Göğsümdeki sızıyı al Kalbimde istemem kimseler Dursun artık bu saatler Yaşamdan kalmasın izler Sessiz sessiz ağlıyorken Belki çözülür bu gizler Ziyan olmuş her yanım Halsiz düşmüş harabım Sensiz kaldım diye İşlediğim her günahım Ruhumdaki yaranın Çözümü yoktur yoktur yok.
Berkan
Yaman
rap
Bitiş
Ada sessizliği, içimdeki fırtına, Gözlerimde yalnızlık, yüreğimde acı. Bu şehirdeki sokaklar, kaybolmuş umutlarla dolu, Karanlıkta savrulan bir gemi gibi, yalnızım ben bu yolda. Yıldızlar kayboldu gökyüzünden, ay saklandı bulutların ardına, Gecenin karanlığında, yalnızlık beni sarıyor, yutuyor beni bu hüzün deryasında. Aynalar yansıtmaz artık gülümsemeyi, yüzümdeki çizgiler hikayeler anlatır, Karanlık sokaklarda, kaybolmuş bir ruh gibi, beni arama, ben kayboldum bu yolda. Ada sessizliği içimde yankılanır, Yüreğimdeki hüzün, gözlerimdeki karanlık. Karanlık sokaklarda kaybolmuş bir yolcu gibi, Gözlerimdeki umutsuzluk, bu şehrin sessizliğinde kaybolur. Sokak lambaları sönmüş, gölgeler kucaklaşır, Gözlerimdeki hüzün, yüreğimdeki yangını anlatır. Geçmişin hayaletleri, karanlıkta dans eder, Yalnızlıkla boğuşurken, umutsuzluğun karanlığında kaybolurken. Düşlerim adada, huzur arar bir gemi gibi, Gözlerimdeki yaşlar, yaralarımı anlatır sessiz
Bedir karahan
Dilek
Arabesk
Vazgeçtim
Duygular soldu, yorgun bakışlar Yitirdim umudu, içimdeki yangın Vazgeçtim sevdamdan, boşuna beklemek Sessiz gecelerde, kayboldum yıldızlarda Vazgeçtim, adını anmaktan Kalbimde yara, kapanmaz iz bıraktın Sensiz geçen günler, kaybolmuş anılar Vazgeçtim, gülümsediğim yıllardan Gökyüzü gri, yağmur düşer yavaşça Anılar sarar, yüreğimdeki boşluğu Düşlerimde kaybolur, izleri zamanın Vazgeçtim, beklemekten yorgun düştüm Vazgeçtim, adını anmaktan Kalbimde yara, kapanmaz iz bıraktın Sensiz geçen günler, kaybolmuş anılar Vazgeçtim, gülümsediğim yıllardan İçimde bir hüzün, gözlerimde yaşlar Belki bir gün dönersin, umudumu taşıyorum Ama şimdi vazgeçtim, yitirdim seni Melankolik şarkımı söylüyorum, gecenin sessizliğinde Vazgeçtim, adını anmaktan Kalbimde yara, kapanmaz iz bıraktın Sensiz geçen günler, kaybolmuş anılar Vazgeçtim, gülümsediğim yıllardan yıllardan
Enes
Arslan
Slow pop
İnadına sen
Bıraktım artık sevmeyi... Ruhum artık kupkuru bir çöl gibi... Gölge yok, su yok birde sensizliğin halsizliği... İnadına sen son bir mecalim olsa dahi... İnadına sen:tüm saflığımla... İnadına sen: yalnızlığımla... İnadına sen hadi at bir kahkaha daha... İnadına sen ah ağlaya ağlaya...
hıdır
ayhan
pop
nefes
bir daha yaşarmıyım bilmem ama.sen benim aldığım son nefesimsin
Fuat
Daşcı
Slow
Giden aşk
Sen gidince Baharlar da gitti Geri gelirmi bilmem Bu aşk böyle yarıda bitti
Tuna
Kurum
Pop
YARA
Bir gün aklına gelirsem Razıyım ne karar verirsen Şimdi Diliyorum Hadi dön bu ayrılık son bulsun Malesef arkana bakmadan gidiyorsun Sen benim kalbime açtığım en büyük yaramsın. Olmaz Sadece sensizlik zor zaten imkansız kavuşmak. Dolmaz yerin Sessizlik kor bir ateş manasız çatışmak.
Selen
Kaya
Pop
Senin elinde
Her şey bitti derken bi anda Mucizelere uyanırsın Hayat bu belli olmaz Bir gün solar bir gün açarsın. Üzülme geçer bir gün dertler Sevinirsin sende Umut et bırakma hayatı Her şey güzel olacak inan Bu senin elinde
Batuhan
Karadağ
Pop
Sevgilim sen benimsin
Sevgilim, sen benim mahallemsin Kalbimde en güzel renklere sahipsin Sokaklarında dolaşırken kaybolurum Seninle geçen her anım özel bir hikaye Sokakların ışıkları senin kadar parlak Birlikte geçen günlerimizin tadı nefis Her bir köşesinde senin aşkın saklı Beyaz gülüşün açar tüm mahalleye Sen benim mahallem, sen benim her şeyimsin Ne zaman düşsem ayaklarının üzerine düşerim Kendimi en güvende hissettiğim yer sensin Seninle geçen her anım ömür boyu sürecek Bu şehirdeki en güzel manzarasın Çiçekler senin gülüşünde açar Sokaklardan yükselen şarkıların ritmi Yavaşça dans ediyor ruhumuzda Sen benim mahallem, sen benim her şeyimsin Ne zaman düşsem ayaklarının üzerine düşerim Kendimi en güvende hissettiğim yer sensin Seninle geçen her anım ömür boyu sürecek Birbirimize dokunarak yürüdüğümüz yolda Bu aşkla yazılan öykümüz hiç bitmez Gözlerimiz, kalplerimizle anlatırız hikayemizi Sen benim mahallem, birlikte sonsuza dek yaşayalım
yaren
sağlam
rap
ama sen
defalarca denesemde seni sana ait hissetmeyi yüreğin kaydı ellerimden tutmayı isteyemedim bensizliğin ağırlığı ağrıtır mı kalbini belki doğru kişi ama yanlış sen elbette hani derdin ya hep çok düşünürüm seni çıkaramam aklımdan tabi nerden bilecektin başka erkeğin kolları arasında bunları bana söylerken benim bildiğimi yazacak çok bir şey yok nefret ve kinim bir zamanlar kıyamadığıma koruyup kolladığım kalbime kurşun yediğime değer miydi her şeyi silip atmaya beni bunları yazmak zorunda bırakmaya gecenin kaçı bilmiyorum hala uyumuyorum artık kalbimde değilsin bunu biliyorum ama neden düşüncelerimde izinsiz geziyorsun kendimle çeliştigim saatler elimde şişem neyi düşünüyorum yaptığın kahpeliği mi hala seni sevmeye çalışmamı mı bak bana birtanem perişanım peşinde kalbimi söküp attım sandım al bak ellerinde napabilirsin ki umut kalmadı umut çocuk işi huzur yok huzursum sen girdiğinden beri aşk saçmalıkmış deli işi deli oldum bende senin için duyan dedi olm boku yedin farkında mısın harbi boku yedik sana bu son satırlarım yanındaki bilir mi gerçek seni benim zor tanıdığım o seni ona tek diyeceğim şudur ki kalbini açmazsan kolay kaçarsın ki
Hande
Fındık
pop
SENLİ GECELERE
SENLİ GECELERE Yemin olsun senli gecelere Zaman akar deli hep gittin Kafamı esir alır düşünceler Yok olur gider aniden Uğraştın ve zafer senin Gel dedim hep gittin Sonunda dediğime mi geldin? Yanıma almayı unuttum bir kaç eşyanı Elveda diyemedin yine bana Bırak sen şu işleri , eğlenmene bak Fazla kasma yakışıklı,yine bendesin Hayır bak bak bana bak,gözlerime...
Emir
Çorbacı
POP,RAP
Şarkı sözü 1
Saatlerce konuştuk bakıp manzaraya Annem arayıp der oğlum az para yap Hayat sürükleyip alıcak tam araya Kokunu çekemeden gittin ankaraya O gün kaldım gecelerce uykusuz Triplex evim olsa nolur be dostum bi barakam üstünede martı konsun ayrılırken kolyeni unutmuşsun olsun Lanet olsun lanet olsun Sadece bunu diyim sana lanet olsun elimdeki sıfır şansı eksilerle bozdum Şimdi balık nemo eskiden vatozdum tozlu raflar silinmedi içinde boğdu yalnız kalıyordum evet içimde korku Küçükken tehdit yediğim elektroşoklar şimdi üstüme geliyor kamera ve spotlar Dumanını sevdim yakıyodum soğutup adın bana miras bende şortun Ayıcıklı pijaman ve lacivert kotun Seni şarkıma yazıp sikiyorum autotune Saygım kalmadı onca insana Üzen insanlar bunu kin sanar onlar mutlu pişer evde pizzalar kirayla boğuşurken biz zarar Ettik artık hızlı akıyo dakikalar hayatımın evresi ver hızlı karar yaram daha yeni her gün kanar hayattan beklentim verdiği kadar
Orhan
Kurt
Pop
Nisan
Günaydın gül yüzlüm en güzel sabahım Attığın her adım getirir ülkeye baharı Sırada ki gülüşün hangi baharın dallarında yeşerecek Senin gülüp bahar gelince insanlar ona Cemre diyecek Saçların mevsim olsa cemre düşer gönlüme Nisan ile birlikte anlam katsan ya Ömrüm'e Dalgalansın gülüşün Adımladığın sahilde Cansuyum olur bakışın değer ise gözlerime
Mine
Kasımlı
Sanat müzüğü
Biz bu dünyaya sığamayız
Ben sevgimizi anlatamam. Seni kalbime yazamam. Seninle ben olamam. Biz bu dünyaya sığamayız. Biz bu dünyaya sığamayız. Ben seni çok düşündüm Senen ayrı yaşayamadım Seninle ben hayel kurdum. Biz bu dünyaya sığamayız Biz bu dünyaya sığamayız. Olmaz olmaz derim Seninle ben yeniyim Seni kalbime yazamam Seninle ben olamam Biz bu dünyaya sığamayız Biz bu dünyaya sığamayız
Akın
Erdem
pop
Kervan
Eskiden içine dökülen o rüzgarlar şimdi Hangi dala vururda kör bıçakları saplanır Temize çeksen geçmişi şimdi Kördüğüme düşmüş kaç umutsuz süslü bakış aklanır Hep peşi sıra bu kervan Çöllerine saklı kalbimin Başını dik tutan nefret mi Kendin mi yoksa göremediğin
Tuğba
Şan
Hip hop
EGO
Sandınız ki en üstün sizsiniz , sadece tükettiniz oysa ki en kötü sizsiniz . Yakan kim yıkan kim . Kaç hayvan zarar verebilir bir insana insanın hayvana zarar verdiğinden fazla ? Kendinizi çok büyüttünüz egonuz var diye . Sadece şişirilmiş bir balonsunuz gezeninin içinde . Aldığınız nefes bile zararlıyken kendinize hak gördünüz doğayı katletmeyi . Yaktınız , yıktınız , tükettiniz bedeninizde ki ruhları dahil . O kadar körsünüz ki göremediniz bir canlının masum bakışını , duyamadınız sessiz yardım çığlıklarını . Dininiz bile emrederken canlılara saygı duymayı , sevmeyi , reddettiniz bütün kutsal kitapları . Kendinizden başkasını kendinizi bile sevmediniz bu yüzden bütün öfkeniz . Leş hayatlarınızda kendiniz bile söz sahibi değilken sandınız kendinizi dünyanın hakimi . Ama hatırlatalım bok böceği bile sizden daha faydalı dünyaya sanmayın kendinizi tanrı . Günün sonunda mezarda cesetlerinizi yiyecek olan canlı . Hadi şimdi bana küfredin ölmeyecekmişsiniz gibi .
Sümeyye
Bayhoca
Slow
Tükendik
Başladım sözlere Sense sustun yine Bitişim yakındır Bildiğin yalandır Tükendik belki biz Tükenen belki ben Düşünen hep mi ben Yorulan hep mi sen Boğuldukça her gece Bulandıkça sözlere Duymadıkça sen yine Titredikçe üstüne Buna hiç gücün yok mu Bize hiç sözğn yok mu Oysa bilinen koydu Gitmemiz çokta doğru Direndim ben yine Kapandım kendime Gitmedim üstüne Çok yordum belkide
ibrahim
dağ
pop, arabesk
serzeniş
Gökyüzü kararmış, yıldızlar kaybolmuş Gönlümde bir isyan var, dillendirsem mi acaba? Kilit vurulmuş duygulara, zincirlerle bağlıyım Artık yeter dedim, içimdeki bu fırtınayı gören var mı? Sokaklar sessiz, yalnızım bu karanlıkta Umutsuzca arıyorum, sesimi duyacak biri var mı? İsyanımın feryadı, kaybolan umutlarımın izi Sesimi duyacak biri yok mu, söyleyin? İsyanımın sesi çığlık çığlığa yankılansın Zulme karşı ayaklan, özgürlüğü ara Karanlık beni sarsmadan, umudu yeşertelim İsyan ateşi yanıyor, gökyüzüne ışık saçıyor Gözlerimde umut ışığı, kalbimde direniş var Sessizliği delen isyanım, yankılanıyor her yerde Zincirleri kırmış ruhum, özgürlüğe kanat çırpmış Artık yeter dedim, içimdeki bu aydınlığı gören var mı? Karanlık sokaklarda parlıyorum, umut doluyum Dirençle çırpınıyorum, haykırıyorum İsyanımın sesini duyacak biri var mı, söyleyin? İsyanımın sesi çığlık çığlığa yankılansın Zulme karşı ayaklan, özgürlüğü ara Karanlık beni sarsmadan, umudu yeşertelim İsyan ateşi yanıyor, gökyüzüne ışık saçıyor Direnç bir çığ gibi büyür, her yürek ona katılır İsyan ateşi tüm karanlığı aydınlatır Umudun gücü bizi özgürlüğe taşır İsyanın ezgisi özgürlüğü getirir İsyanımın sesi çığlık çığlığa yankılansın Zulme karşı ayaklan, özgürlüğü ara Karanlık beni sarsmadan, umudu yeşertelim İsyan ateşi yanıyor, gökyüzüne ışık saçıyor İsyan ateşi yanıyor, umudu yeşertiyor.
Özlem
Kaya
Türkü
Gelemedim
Ömrümün yaprakları Her mevsim dökülür Sana gelemedim yarim Gelemedim işte Ömrümün yaprakları Her mevsim soluyor Bana gelemedim yarim Gelemedim işte Umutsuz umutlar yolunda Kaptırdım kendimi Korktum sevilmemekten Başıma geldi Yeşeremeden soldum Güller içinde Gelemedim yarim Gelemedim işte
Ahmet
Ergun
Slow,pop
Yansın aşk (kadehler aşk,a)
Onun bunun peşinden koşturma ,ama yinede sen boş durma, gözlerinden sil hüznü,yarınlar bizimdir. Yaksin,yansın aşk yaksın Dün yansin, bugün yansın Özlem öksüz kalsın Yarınlar bizim olsun (Yarınlar bizimdir). Sen acıya sarılıp uyurken Perdelerini aşk,a kapattın Bense umut cicegiyle kapında Yarınlar bizimdir.
Ceylin
Yıldız
Pop
Aşkın Rüzgarı
Bir rüyaydı başladığımız, Gözlerinle beni büyüledin. Kalbimde bir fırtına başladı, Seninle aşkın rüzgarı esti. Aşkın rüzgarı, savurur beni, Gökyüzünde dans eder gibi. Gözlerimde yıldızlar, kalbimde ateş, Seninle sonsuzluğa giderim. Bir gülüşünle aydınlattın dünyamı, Her an seninle yeniden doğdum. Hayatın en güzel melodisi seninle, Sonsuzluğa uzanan bir serüven. Aşkın rüzgarı, savurur beni, Gökyüzünde dans eder gibi. Gözlerimde yıldızlar, kalbimde ateş, Seninle sonsuzluğa giderim. Seninle her an bir başka renk, Hayatın en güzel müziği seninle çalar. Aşkın rüzgarı içimde huzur, Seninle her an bir başka macera. Aşkın rüzgarı, savurur beni, Gökyüzünde dans eder gibi. Gözlerimde yıldızlar, kalbimde ateş, Seninle sonsuzluğa giderim.
Egemen
Özdemir
Oyun havası
Ellerini kaldır oyna
Çıktık Ankara kalesine Haykırdım senleyim diye Keyfimize diyecek yok Kalbimiz başkasına tok Ellerini kaldır oyna Vur sazın teline kanka Bugün bizim günümüz Amman kendini çok yorma Ayılmasın hiç kafalar Buralar bizden soranlar Yarın nerdeyiz hiç bilmem Ankara’da bilir bu yollar Ellerini kaldır oyna Vur sazın teline kanka Bugün bizim günümüz Amman kendini hiç yorma
BEYZA
ŞEN
POP
YARA
Sevmek açıtır derlerdi Meğer kalbimi mahvetti Her gece geçmişe ağlarken Kalbimde çok şey eksildi Aslında her şeyim sendin Hayatta çok şeyi yendim Neyse geçti bunu bilesin Geride kaldı her şeyim Aslında her şeyim sendin Hayatta çok şeyi yendim Neyse geçti bunu bilesin Geride kaldı her şeyim Ben çok şeyi denedim Bir türlü geçmişi yenemedim Hayatımda çok şey bitti Neden se seni bitiremedim Hayat çok kısa gelip geçti Kiminin acısı dindi Bendeki yara hiç geçmedi Hayat koskoca bir gerçekti Hayat çok kısa gelip geçti Kiminin acısı dindi Bendeki yara hiç geçmedi Hayat koskoca bir gerçekti
Majid
Aslanov
Pop ve ya rock
Dünya
Anlamıyorlar neler çektiğimizi. Konuşuyorlar kendi akıllarınca. Bu aşk derbeder etti bizi. Dibe vurduk ikimiz de en sonunda. Dünyaya baktım otobüsün kirli camından. Herkes kendi derdinde. Aslında çoktan ölmüşlerdi yaşamadan. Sadece anlık tebessüm var gözlerde. Her şey unutulur derler. Bir zamanlar çok sevenler. Hiçbir şeyin farkında değiliz. Hayatımızdır akıp giden.
Zilan
Opcin
Pop
Işıkları söndürün
Kaçgün bekledim gelmeni sevmeni öpmeni ama gelmedin olsun bunda katlanır bu deli gönlüm ahhhhhhh ahhhh ışıkları söndürün bı kadın yanlızlığa terkedilmiş ışıkları söndürün bı kadın ölmek için gün sayıyor
Ervula
Akaroğlu
Pop
Kıran hayalleri
Sevdim nasıl bilsen , öyle böyle değil Göğsünde taşıman lazım bu yüreyi Bedelinden korkmadım yaşarken seni Ben kuran oldum sen kıran hayalleri Demedim mi dedim hep sana gerçeyi Zordu mu bu kadar anlamak gerçeyi Bilmedin mi bitiriyorsun her şeyi Görmedin mi bitiriyorsun her şeyi Yok Başka , bana iyiliğin yeterdi Ama bak razı göstermiyor gülüşüm Hak etmedim seve seve gidişini Hani hayatıma o güzel girişin
BETUL
UYAR
Pop
Gönül Bestesi
Gönül bestesi gönlümün bestesi Hayatımın güftesi ömrümün neşesi Hangi ara bestelendin,hangi ara güftesi Yazıldı kalbime gönül bestesi Bir gönüle girmek güzelse böyle Gönlümün güzeli özelse böyle Ey yarim gönlüme girmişse böyle Ne yar derim ne yarim Gönlüm gönlümde her daim Sana olsun tüm sözler Tüm sevgiler tüm izler Her yolunu gözler Gönlüm diye bu gözler Diyorsun ki sen kimsin Bilmiyorum ben kimim Gönül gönül gezerim Sevgileri bezerim Dedin ey gönlü güzel Her sözü öyle özel Nerden geldin sen söyle Ömrüme girdin böyle Bu hayatın tadısın Şekerisin balısın Bu gönlümün aslısın Gönül bestem sazımsın
Mete
Demir
Pop
Müebbet
Bir gün mahkum olursann Sen bu sevgimee Gardiyan olurum seni izlerim Eğer ki gelecek olursan bana Her gün her gece seni beklerim Sen orda ben burada uzak ellerin Benzeri bulunmaz güzel gözlerin Gel senle açsın beyaz gullerim Sevgin hakimim ,cezam müebbet
merve
yıldızlı
duygusal
makus talih
sen yokken ne haldeydim kimsesizim çaresizdim sen geldin hayat buldum baktığım an gözlerine sen yokken nasıl yaşamısım onca yılı heba etmişim sen benim yaşama sevincim en büyük desteğimsin kimsesiz kaldığımda elimi tuttuğun an anladım tarifi eşsiz duyguyu bu hayatın makus talihiydi seni tanıdğım gün sen benim hayatımın anlamı sen benim can damarım sen varsan ben varım bu hayatımın anlamısın... makus talihimi fesh ettiğim gün seni tanıdığım gün güzel günlerimin sebebisin sen benim her şeyimsin
Ali
Tipi
TSM
Kalsın demem
Baharrdın geldiğinde Yeşilliğe boğdun beni Şimdiye bakıyorum da. Pek de bir şey kalmamış. Ne senden ne benden Gitsin demem gelene Kalsın demem kalsın demem Gitmeyi tercih edene Bir ömürdün bana Sanki abı hayat gibi Yarınlarım umutsuz Candan bir şey kalmamış Ne senden ne benden Gitsin demem gelene Kalsın demem kalsın demem Gitmeyi tercih edene
Burakgazi
Şahin
Türkçe Rap Müzik
TUTSAK
gir gir kanıma gir yapayım bebito seni vezir gir gir kanıma gir ışıklar enfes gece zehir kim kime dum duma hep siyah bu valentinom yine tek bi gecede harcadık on bin sek nerden nereye be dostum çek misli misli bak paralar keş gören duyan diyo bu kadar pes hep relax hiç olmadı stres bal yapmayan arı gibi tatavayı kes duble duble bardak doldur yok sabahına kaçmak .. yok hepsi de bana tutsakk. bam bam isterim de yapamam .. gece sarhoşum aramam cano valla ararsan da açamam bayık bayık bakar ah hepsinin üç dabıl arkası vah vaah.. valla billa yokk artık illegal yok nakarat x2 valla billa yok artık ihtimal yok aldım herşeyimi garantiye işlerim hep yolunda tamam niye bak dalgalarda yine baban bile atarlar hep seni suç mahalline akşama açıcaz balantines gelsin duyur hadi bütün ahaliye ben dipten geldim bugünlere dokunamaz hiçbiri benim hayalime sahneler kulislerr bizde düzeldi bütün işler partiler halislerr artık kovalamıyo polislerr. şehirler şehirlerr inan ki on numara keyiflerr üstümüzde gözler bak bize oynanıyo bahisler.. valla billa yokk artık illegal yok nakarat x2 valla billa yok artık ihtimal yok
Celal
Tekin
Pop
4 duvar aşk
Oysa ne güzel başlamıştık Her gördüğümde içime yaşam sevinci doluyordu Gözlerine bakınca hayat buluyordum Taki ihanetini görene kadar Haram olsun gözyaşlarım (2x) Değdi mi başkasıyla olmaya Mutlu oldun mu bensiz söyle Neden beni kalbimde hapsettin Değdi mi be söyle söyle Kaldım 4 duvar arasında kalbim hapishane Ben bunları hakketmedim Haram olsun gözyaşlarım (2×) Evlendiğini duydum mutsuzmuşsun Sana verdiğim değerin farkına varmışsın pişman olmuşsun Oysaki senle ne güzel hayaller kuruyordum gece gündüz Şimdi pişmanlığınla baş başa kal ahım yaksın seni Haram olsun gözyaşlarım (2x)
Mesut
Karlıdağ
Pop
Ful çeker
Acısa da izi kalacak elbet baktıkça hep beni hatırla gün gelecek belki de çok üzülecek bir aşk bırakıyorum sana saygıda kusur ettiysem eğer vardır elbet benim de bir bildiğim inkar etmek hiç yakışmaz bana güzel günler de oldu hatırlamasam da bir yıldız gibi kayarım hayatından Seni de yakarım yıkarım En azından Dilek tutsan bile dönüşüm olmaz asla yürek acın her yerde full çeker unutma
Gülfer
Par
Karışık
Bir beni vurdum
Acıların insanı değil, acıların tanımı oldum. Ben bu hüsranın hanımı oldum Bu garip yolculukta uyalanıp durdum . Türlü sınavlarla uyarlanıp durdum Yüksek uçurumlarda yuvarlanıp durdum Kah gülüp kah ağladım en çokta baharda soldum Ben bir kuşu değil ama bir beni vurdum Hep de bir vefasız bir vefalı buldum Payına ne düşerse imtihanım odur Dikensiz renksiz Gülleri soldur. Her imtihanda her yokuşta derdime seni sordum, seni değil ama yaranı buldum. Yaran yaramdır yaralayanı umdum
Oğuzhan
Baştan
Slow hareketli
Kış rüzgarı
(Verse 1) Kış geldi, beyaz örtüyle kaplandı her yer Ağaçlar çıplak, sokaklar sessiz ve soğuk Ama kalbimde bir ateş yanıyor, seni düşünüyorum Rüzgar fısıldıyor kulağıma, seni seviyorum (Chorus) Kış rüzgarı, özgür ruhlu poyraz Uçur beni uzaklara, sevdiğimle buluştur Kar taneleri gibi dökülsün üzerimize sevgi Bu kış masalında sonsuza dek kalalım (Verse 2) Kaminin yanında, sımsıkı sarılmışız Gözlerimizde sevginin ışığı, kalplerimiz bir Dışarıda kar yağıyor, içeride aşk var Bu kış gecesi unutulmaz olacak (Chorus) Kış rüzgarı, özgür ruhlu poyraz Uçur beni uzaklara, sevdiğimle buluştur Kar taneleri gibi dökülsün üzerimize sevgi Bu kış masalında sonsuza dek kalalım (Bridge) Rüzgarın sesi bir şarkı gibi, kulaklarımda yankılanıyor Poyrazın nefesi, ruhumu okşuyor Sevginin sıcaklığı, kalbimi ısıtıyor Bu kış gecesi, bir cennet gibi (Chorus) Kış rüzgarı, özgür ruhlu poyraz Uçur beni uzaklara, sevdiğimle buluştur Kar taneleri gibi dökülsün üzerimize sevgi Bu kış masalında sonsuza dek kalalım (Outro) Kış rüzgarı, poyrazın sesi Sevginin fısıltısı, kalbimdeki nefes Bu kış gecesi unutulmaz olacak Kış masalında sonsuza dek kalacağız
Emral Gencay
Er
Rap
Bumerang
[NAKARAT] x2 Sabrım hayra alamet değil var hepimizde cinayete meyil Saydım para avukatıma oldu bana kefil Hesaplayamam bunu kaç olmuştur leşim Mouawad çanta verdim ona içi dolu yeşil Yetememek bilir bunu gençler vücudumuz dolu faça ellerimde neşter İçimiz mezarlık yatıyor hep leşler aile gibiyiz mahallede dolu kardeşler Semtimiz bizim ama evimiz kira istediğim para benim çanta dolu lila Emanet bende bu belimdeki silah patlar uzak dur tehdit etme bi daha Kaderime küstüm değil baba boru hafife alma bunu a*ına korum Daha yeni başlıyor benim hayat yolum sevmediysen beni sendedir sorun Verdim ifade elim kolum sallanarak nereye gidiyorsun bizden saklanarak Alırız intikam kan damlatarak sizlere ağır gelir öfkem bumerang Kafandaki hırsın içinde patlayacak yaptığın gammazlık yanına kalmayacak Mahkememde savcı beni anlatacak yaşanılanlar gözünde canlanacak Sabrettik yıllarca yeter artık baba biz istiyoruz bu dünyada yaşamayı paradise Uğraşamam asla yapmam bilin size diss sonucu belli zaten oynanmaz bu bahis [NAKARAT] x2 Sabrım hayra alamet değil var hepimizde cinayete meyil Saydım para avukatıma oldu bana kefil Hesaplayamam bunu kaç olmuştur leşim Mouawad çanta verdim ona içi dolu yeşil
Şemsi
Yavuz
Arabesk
Mahkumum ben
Yanıyor içim dışım durmadan, bu sevda bitti hiç başlamadan, kara bir perde çekildi şimdi, gidiyorum hiç kimseyi suçlamadan, şimdi gidiyorum ben arkama bakmadan ,beni ağlattın sen hemde hiç utanmadan, sebebsiz bir yalanın kurbanıyım ben, beni bu hayata küstürdü bir saniye bile yaşatmadan, gün be gün soluyorum bir gül gibi, hiç açmadan döküldü yapraklarım, hayata küsmüş bir mahkumum şimdi, sensiz geçiyor şimdi bu sınırsız zamanlarım
Halil
Başol
RAP
Öfkem
[Verse 1] Gözlerimde ateş, yüreğimde fırtına, Bu dünyada yaşamak bile zor, her an yorgunum. Zaman durdu sanki, nefesim kesildi, Hayatın içinde kayboldum, kendimi sorguladım. Duygularım yıkılmış, içimde bir volkan var, Söndüremedim ateşi, kavruluyorum dar dar. Güvensizlik zehri, ruhumu sarıyor, Düşmanlar etrafımda, karanlık bir labirent gibi. [Chorus] Öfkem yükseliyor, içimde fırtına, Geri adım atmayacağım, bu savaşın ortasında. Dinle dünya, sesimi duy, Benim içimdeki öfkeyi hiçbir şey söndüremez, sakin olamam asla. [Verse 2] Gözlerimde isyan, kalbimde kıyamet, Hayat bana dikenli bir yol, her adımımda zorlukla karşılaşırım. Gözlerimde karanlık, düşüncelerim deli, Bu dünyada haksızlık var, adaletsizlik tavan yapmış. Kapılar kapandı, yüzüme vuruldu, Dost sandıklarım ihanet etti, içimde bir yara oldu. Ama ben dimdik ayaktayım, düşmem hiç kolay olmayacak, Öfkem benimle birlikte, bu hayatta son sözü söyleyecek. [Chorus] Öfkem yükseliyor, içimde fırtına, Geri adım atmayacağım, bu savaşın ortasında. Dinle dünya, sesimi duy, Benim içimdeki öfkeyi hiçbir şey söndüremez, sakin olamam asla. [Outro] Öfke benim yakıtım, ateşin ortasında, Yıldıramazsınız beni, bu dünyada tek başıma. Dinle dünya, sesimi duy, Benim içimdeki öfkeyi hiçbir şey söndüremez, sakin olamam asla.
Dilara
Yıldız
Slow pop
Kırık
Aramızda dağlar yok aslında incecik camdan başka bir şey değil.
yavuz selim
kısa
hiphop rap
sahteler
birde kendimi sorun ettim kafamdaki soruyla başlayınca ağrımaya sebebi bir deli travma en büyük kötülük bence sevdiklerinle sınanmak kimse muhabbete dahil değil bu benimle benim aramda aklın almıyorken başarmamı bekleme daha mantıklı gelir görmeyip te dinlemen sen çabala ince ele sık doku ama bunu idrak et bundan sonra ben yokum caddelerin namlusu cesareti getirir parayla satılmaz ve direnenler zirvedir bundan birileri villada birileri yerdedir sorsan sadece ismi beyaz taşa eklidir söyleyin birbirinize ucu açık yalanlar ay canım diyip yapmacıktan kananlar parasını kazanır bundan gülüp susarlar belki daha iyi olur bize şöhret bulaşmaz
Berk
BORA
Rap,HipHop
Sessizce
işte böyle kendimi böldüm bir çok parçaya söyle, söyle, nakarat döndü bu beynim'de ama yıllar geçti tam vaktin'de, esnedim öyle sakinken, korkuyorum hep kendim'den, ecel kapıyı çalmadan önce, yutkunmalıyım sessizce, ölmek vede ölmemek, bütün çabamız bu, elimde bi kozum yok artık, dost sandıklarım, boş çıktı, berkoow toplantı? kendi kendime yükseliyorken, insanları anlamakta zor fani dünya'da maddi durumum kritik seviye, ona sor? yaşam kayboldu, bulunduğum ortam kudurdu, unuttum ,çoğu şeyden vazgeçtim, kurtuldum işte böyle kendimi böldüm bir çok parçaya söyle, söyle, nakarat döndü bu beynim'de ama yıllar geçti tam vaktin'de, esnedim öyle sakinken, korkuyorum hep kendim'den, ecel kapıyı çalmadan önce, yutkunmalıyım sessizce,
Kaan
KALAFAT
POP-SLOW
Mümkün
YOLUN DÜŞERSE BİRGÜN UĞRA BU ŞARKIYA HİÇ BİTMEZ BU PARÇA ARMAĞAN SANA AL BUNU EN SEVDİĞİN YERDE SAKLA ZAMAN VARKEN ÇOK ŞEY MÜMKÜN HALA BENİ YAKMA KENDİNİ DE ÖZLERİZ DÜŞERİZ EN DİBE UZAKLAŞIP GİTME ÖYLE SESSİZCE BU ADAMI HAYATA KÜSTÜRME GÜNÜMÜ GÜZEL EDEN O GÜZEL YÜZLÜ MELEK YAŞAMAYI SEVMEK İÇİN AL SANA SEBEP ALDI AKLIMI BAŞIMDAN GİDİYOR SANKİ BANA SENİ GEREK SENİ
Emin
Yıldız
arabesk rap/pop
Deli Aşık
açmış geçmişi sevgi ocağına yanıp tutuşan bir deli aşık hatıralar kilit sevdasına virane yürek pas tutmazmış /sebepsiz bitmesiydi başlayan ayrılık sıcak bir bakış soğuk bir merak saldı içimi /böyle gitti geçmiş ve böyle geldi gelecek asıl sorundu sevilmeden sevmek ardından bir de gülermiş felek /anlamış elindeki bir kalem ve defterdi ve son sözü yazan kimdi ? kaderdi! of Deli Aşık..
Berkant
Yılmaz
Pop.türkü
İhanet
En büyük ihaneti sen de gördüm ben Gerçek sandım ama döndüm aynen Bazen zordur evet yalancıdır ömrüm Yanarsa bu ateş sönmez yarali gönlüm Gönlüm sende öyle kalsın Sana yazdığım son şarkıyı bilmeyeceksin Aşıktım bu güzele öğrendim hainsin Kadehler de kalmasın Umut katilisin Gözlerin de aradım seni Yokluğunla derbeder oldum deli gibi Senden ayrılmak zordur belki Ama unutma özleyecem kokun da ki o tenini
Seyithan
Öztürk
Rap
Yalnızlığın Avucunda
Herkesin aklında aynı soru Bu hüznün var mı bi sonu Sağa sola yıkılarak ben Gidiyorum hep aynı yolu Düşlerimi süsleyen sen Aşkımızı mahveden ben O elleri bi tutabilsem Var olurdum seninle yeniden Yalnızlığın ben avucunda En değerli dostumla Göz yaşlarımı akıttım Bu şehrin her karışında Sigarayı tutan ellerimle Şu yorgun gözlerimle Sensiz kalmış bedenimle Hala seninim ben Sana tüm yanlışları yapan ben Yalnızlığın avucuna düştüm yeniden Kayıplarım çok ağırdı ama Vazgeçmedim hiç kendimden Bu hüzün biter mi simdi Kazanacak mıyım seni şimdi Alkol sigara batağından Kurtaracak mısın tekrar beni Yalnızlığın ben avucunda En değerli dostumla Göz yaşlarımı akıttım Bu şehrin her karışında Sigarayı tutan ellerimle Şu yorgun gözlerimle Sensiz kalmış bedenimle Hala seninim ben
Istırbarin
Parlak
Hip-hop
Bı daha
O zaman küçüktüm Hep yanlış yaptım Geri dönemedim Aynı şeyleri yapıp durdum Biri geldi ve değiştim Tanıdığım kişiler bunlar değil Bilmiyorum o gece nasıl geçti Yaşadığım yerin adı yalnızlık Ben bi tek kendime kızdım Yaşadığım hayat aynı değil bak Siz oldugunuz gibi diğilsiniz bak Günlerin sayılı aynı değil bak Dostlarım kalmadı bak Kilit vurdum kalbime Hep sürükleyin beni ölüm kapılarına Söyesenize çalışıyorsunuz kim olmaya Nereye kadar kacarim vicdanmdan Ne geçiyor aklınızdan bu ben değilim inan Erken ölürüm bak,kaçarak yaşıyorum Yapılır yeni tuzak Peşimi bırakmadan Fayda olmaz intihar Kendimi kaybedemem bi daha O yere dönemem bi daha Geri dönüş olamaz bi daha Elimde var yeni bi amaç Bi kere kendine güven mesela Düşüyorum ve tek ölüyorum bak Git enkaz kalplerin içinde yaşa
Mustafa
Soymaz
Slow pop fakat kişi değiştirebilir
Ayrılığın zor
Ayrılığın zor Bakışlarında kaybolan bu benliğin Hali zor Sonu gelmez ki bilemezdim Nasıl oluyo Bırakıp gitmenin tadı Nasıl oluyo Bahsetsene biraz kendinden Mutlu musun O adamın elini tutarken Mutlu musun Gözlerine bakıp yalan söylenmesinden Bir kenarda hep ben Bekliyo olacak seni
Eylül
Madenbaş
arabesk, slow
yalan mıydı?
yalan mıydı hepsi? hiç mi sevmedin beni? nasıl kıydın bana? hepsi yalanmış oysa sana olan sevgim elbet bitecek sen diye yanan o kadın geri dönmeyecek sen de pişman olacaksın geri alamayacaksın kalbimi bir kere kırdın geri toplayamazsın ben senden vazgeçtim bir günler sevmiştim şimdi neden gittin aslında hiç gelmemiştin
Ömer Faruk
KARAKAYA
Rap,Melankolia
Yakıldı Hatıralar
Duygularımı belli ettiğim için sersefilim yalnızlığıma kefilim dermanım nerede söyle de bileyim ölüme aç bir askerim nasıl dağılır kasvetim gönlü zengin ama cebi boş bir fakirim Yakaladı yine beni ensemden bu sensiz kaç senem? Kaldırsın kolları havaya pas vermem Gideceğin yeri bilmiyorsun peki ya yol sensen? Kaç defa anlattım seni sana vah sersem Bırakmayacağım diye söz versem? Yer misin bilmem aç bensem. Nakarat Başka sıfatlar aynı senaryolar Yakıldı hatıralar yazamadığım onca şey var yazsam da anlamaz ki yâr Kim benim halden anlar Anlasalar kaç yazar? Ardında bıraktığın say bakalım kaç mezar? Yorgun gönül perdem. Yolları kapadın parmaklarımla kazıdım yaktığım sigaraya adını yazdım Gençliğimdi giden göremedi o gözler Gecenin karanlığında bana yazdıran yine o gözler bu son sözler dokunursa kalbine yazdığım bir iki kelime içimdeki buysa dışımda taşıdığım cesedin evi nerde? Gözüm kapalı güvendiğim yar bildiğim yaktı geçti can bildiğim Bak oturduğum kulübede karamsar düşünmek istemiyorum ama ruhum alışkın Uzadı artık bu maç bak 90+8 sen ne dersen de inanır bu keriz Ruh çıkana kadar bu bedenden tekiz Annem yapsın yemek aç olmasak da yeriz. Nakarat Başka sıfatlar aynı senaryolar Yakıldı hatıralar yazamadığım onca şey var yazsam da anlamaz ki yâr Kim benim halden anlar Anlasalar kaç yazar? Ardında bıraktığın say bakalım kaç mezar?
Eren
Teslim
Pop, Rock, Sanat Müziği, Türkü, Slow
Bırak Artık Beni
Yapma ne olur yapma artık bunu bana Oynama artık benimle Ya sev ya da git Bırak artık beni, benimle Zamanı değil belki bunların Çok geç kaldık belki de Ama artık oynama benimle Ya sev ya da git Beni bırak benimle Zoraki haykırışlarım Hiç mi duymadın beni Vazgeçemem artık ben Celladımsın sen benim
Ayşe
Öztürk
Pop
Dön geri
Senin o sözlerin yakar içimi gitme Halimden anlamıyorken kimse Tutamiyorum kendime verdiğim bütün bu sozleride Tuzlanmış yeşil bakan gözlerin Hırslandım inandım yalanlarınaaa Bu gönlümün al götür senden uzaklara başka diyarlara 2#XKanadı ruhum bedenim yaralı Dön geri hayatın anlamı Bir bakışına bin can verirdim ama inanki hiç canım kalmadı
Safiye
Tok
Slow damar remix
Sonumuz yokmuş
Adı geliyorken aklımda güvenmek isterken sana gunisigi karanlık doğar seninle olan dünyama sozlerinhislerime olmuşken bir ayna acıyı çekmek bırakmıyor aşkı yaşatmaya beklemek zaman vermek alıyor bir yerde yolsonra diyorsun hangi kalbe aitsin başta uğraşlar olurkalmak yerini alır hep boşuna imkansi,a dayalı bkalmis bir ömür oldu sevda herdefasinda gerçek görülen acı bir başka tarafta acıyı çekmek yetmiyor aşkı yasatmaya
Qorxmaz
Hasanzade
pop
GEÇEN ANLAR
O kadar güzel anlar yaşadık Bir gün ayrılmak için mi ? Ne kadar hayallerimiz var dı Çöpe gitti, Hiçe gitti. Nakarat Ayrıldık söyle biz neden Adi bir sözden sitemden O kadar anılar geride kaldı Unuta bilmeyiz geçen anları O kadar güzel anlar yaşadık Bir gün ayrılmak için mi ? Ne kadar hayallerimiz var dı Çöpe gitti, Hiçe gitti.
Emrecan
Özgül
Pop
Değmez
Sana kal desem de boş yere tükenir nefesim Denedim olmadı sebebim Kefenim bu dünya bedeli.. Öl deseydin ölürdüm de güzelim Çekerim bu derdimi yeterim ben sadece kendime yeterim Değmezsin bunu en iyi ben çok bilirim Kaldesende kalmam giderim Son kadehle bendee biterim Değmezzz bu gözlerin ağlamaya Sonkez sana sarılmaya Değmez sana tutulmaya Hiç değmezmiş Sana birdaha kapılmaya Kapında yatıp ayılmaya Değmez sana Sarılmaya
yasin
koç
pop
gelde yamacıma
gelde yamacıma ulaştım amacıma istersen sen acıma su verme ağacıma geleceğim ben ayağına alıştım dayağına yanaşayım yanağına seviyorum ayağına gitme uzaklara düşme tuzaklara binme kızaklara kayıyorum ayağına sözverdin tutamadın benim gibisini bulamadın sen beni hep kandırdın seviyorum ayağına.
Zeynep
Karakaş
Pop
Eski köye yenisi
Bizim diyar çok hoş sevenide çoktur Bu adamda çok sarhoş sevenide yoktur Gönlumü çaldın benden Geri getirmedin elden Yinede sevicem seni Unutma bunu yeniden Eski köye yenisi Bulunurmu birisi Noldu anam söyle bana atilirmi eskisi
Mesut
Altundağ
POP
Avareyim
Tenha da gülümseyişler bire bin katar içimde Sordum sen yor anlamı Rüyaysa hiç uyanamayım Çöz beni yavaştan Geldim bak uzaktan Aşkından deliyim avareyim Hükmetsen müebbet Caymam ben sözümden Aşkından deliyim avareyim Yandı yanıyor alev aldı buralar Yokmuş böylesi ne yerde gökte Can verir saçının her bir teline Uçsuz bir liman aşk sardı bizi baştan aya
Rüstem
Yılmaz
Pop
Gül
İçmeden sarhoş ettin 31.09.2015 Eller bana sevdalı Bende kini sen aldın Bir tek bakışın ile Ben de can koymadın Bu ne güzellik böyle İçmeden sarhoş ettin Baş da akıl koymadın Ten de cana kastın ne İstedim ki Allah'tan Benim yarim olaydın Sen saçını sallayıp Bende can koymadın Bu ne güzellik böyle İçmeden sarhoş ettin Baş da akıl koymadın Ten de cana kastın ne Ferhat a dağ deldiren Neşete saz çaldıran Mecnundaki aşk ne ki Bende can koymadın Bu ne güzellik böyle İçmeden sarhoş ettin Baş da akıl koymadın Ten de cana kastın ne Rüstemi YILMAZ MAHLASIM: Mamalu Solakzade
Ferhat
Şeker
Türkü
Yansın geceler
Yansın geceler Tutuşsun günler Görünce dayanamam Tutarsa elini eller Sen benim dini canım SenSiz kaldım yarım Sen gittin gideli Eksiktir sol yanım Halimden anlamazlar Yaramı sarmazlar Derde çare bulmazlar Dur gitme ne olur Geceler gündüz olur Sensiz geçen bu hayat Bana zindanlar olur
Mehmet ali ömer
Sabaz
İLAHI
CAN MUHHAMED'İM
MUHAMMED'İM GÖNLÜ TEMİZ SAÇI KARA,YÜZÜ GÜZEL MUHAMMED'İM SÖZÜ TEMİZ YOLU TEMİZ,AŞKI TEMİZ NURLU YÜZLÜ MUHAMMED'İM BU ÜMMET'TE NE DİYEYİM SEN NE GÜZEL ÖRNEKTİN BU ÜMMET'TE NE DİYEYİM YETİMİN HAKKINI YEDİLER ZULM ETTİLER,ZİNA ETTİLER GARİBANIN MALINI GASP ETTİLER BEN BU ÜMMET'TE NE DİYEYİM NURLU YÜZLÜ MUHAMMEDİM GÜLLERİN AŞKI MUHAMMED'İM SÖZLERİ GÜZEL MUHAMMED'İM DÖKTÜĞÜN GÖZYAŞINA DEĞMEYİZ MUHAMMED'İM
baran
alpuğan
t-rap, rap
1of1
1+1 evimiz sokağımız kalemız (yanımda her zaman bak deniz) hepinize yeteriz biz tatil için çalışırdık şimdi bize hergün tatil hak edene hakkını verdik emin ol olduk katil kaç yumruk daha lazım sana en ustteyım duymuyorum senı anlasana duymuyorum ödüllere gerek alt ediyorum herkesi rapimi dinleterek. 2 egmicem kafamı piçin birine benzemiyorum hiç tekin birine istediğim gibi yürüyorum mahallende giriyorum kahveye içiyorum babanla kim daha iyiymiş şimdi anla para için çok uğraşırdık saymak ıcın kullanırdım paramı parmak sımdı yetmıyo hesap makinesi bak bi gece hepinize baskın kursun gecırmez tahtım kus tuyu yatakta değil kaldırımlarda yattım mermilere karsı el salladım sarısınlara opucuk attım
Savaş
Güler
Slow
Gel Bu Gece
Acıtmadan yüreğimi, koşarak bana, Tebessümle gel bu gece. Tamda hasrete beş kala, Vaktinde gel bu gece. Bölünsün boşver uykularim. Uykudan ağır duygularım. Gözlerimde anılarım, Canlanınca gel bu gece. Özlem ağır, hasret uzun. Gecelerdir uykusuzum. Kapıyı çalmadan ansızın, Içeriye gir bu gece.
Reyhan
Danış
Pop
Aşk
Ateşledi bedenimin içini bir ten Ben buzdan bir insandım Eridi kalbim ateşinden Ellerinde uslandım Dudaklarında buluşunca dudaklarım Tenine dokununca aşka inandım Bir an her şey rüya sandım Nefesinde uyandım Kor ateş gibi içim yanıyor yanıyor Kıvılcımlar uçuşuyor Bir yıldız gibi kayıp sönüyor sönüyor Düştüğü yeri yeniden yakıyor Ateşledi bedenimin içini bir ten Ben buzdan bir insandım Eridi kalbim ateşinden Ellerinde uslandım Kor ateş gibi içim yanıyor yanıyor Kıvılcımlar uçuşuyor Bir yıldız gibi kayıp sönüyor sönüyor Düştüğü yeri yeniden yakıyor
Yasin
Özeken
Fantazi
YALANCI
Çok seviyordun ayrılamazdın Hani ayrılırsak yaşayamazdın Mutluluk bizim bizim diyordun Bensiz nefes bile alamazdın Gittin yüreğim bomboş kaldı Hasretler beni sardı Karanlık hükmü aldı Sen gittin gideli Sen benimdin Benim olacaktın Hani birtanem Benle kalacaktın Yeminler etmiştin Sözler vermiştin Nerde kaldı o sözlerin Be YALANCI ....
Safiye
Tok
Ankara damar
Ankara
Kuşlardan esir aldı havam. Kacgecedwn alıp bir sabaha. Dediklerimi dusunuyorsan bize aynı havalarda ankara. Bir bahanesi olmasın seker balsiz kalmasın zmanilerlerse yolunda başını koyacaksın soluma aynı havada ankara
Mirkelam Tatlıses
Kendirci
Pop arabesk
Karanlık gözlerim
Geceden daha karanlıktı gözlerim Yorgundum bıraktım artık Bu zor oldu ama Hedefine giden ok gibi Kader işliyordu planını Sabır etmek nereye kadar Dayanır mı biter mi Son bulur mu artık Öyle bir umutsuzum ki Çölün ortasına düştüm Bir güç lazım bana Buradan buradan çıkmam için
Uluç
Ekici
Hip Hop/R&B
Sana Zahmet
Sana zahmet baby üstündekileri çıkar sanki benimmişsin gibi kendini bırak kollarıma attın kendini kalbim attı durmaz gider sonsuza bu gemi bak yattı pislikleri senin için attım sarpa sarp yokuşların vardı kaybettim kendimi neden kaçtı sense beni istemedin bense gerçek sandım Sana rahat gelen bana her gün çile umursamaz tavırların ara her gün niye koşturdum durmadan sormazsın diye Niyetim o niyet sana güller mezarlıktan gözlerin altı mor çevrimiçi bakmaktan her gün her an seni kafaya takmaktan kalktım yataktan şansını zorlama lütfen zorlama odamda turlama artık
Mustafa
Genel
Karışık
Gidiyorsun
Şimdi sen gidiyorsun, Sana veda edemem Bende birşeyler eksik kalıyor Bir yanım eksik Bir Yarım seninle gidiyor Söylesene Nasıl Unuturum ben seni Bır şarkıda bulurum seni Geçtiğimiz yollarda bulurum seni Ben seni Bulurum Unutamam Ben Senii Sen Gitsende Gitmiş olmuyorsun ki benden Anılar sarıyor dört bir yanımı Anılar oluyor bana hapishane Söylesene Nasıl Unuturum ben seni Bır şarkıda bulurum seni Geçtiğimiz yollarda bulurum seni Ben seni Bulurum Unutamam Ben Senii
Zilanaz
Düşünmez
Akuistik
Beklemem
Senin uğruna yaşamak Yaptığım en büyük kaçamak Tükendim içime atarak Kanadı kalbim akarak Ne geçti eline kaçarak Bu sevdadan cayarak Maziyi yeniden açarak Mum ettin beni yakarak Gelirim bana git desende Severim seni her bedende Ağlarım ben her gecemde Bitirdim tek seferde Kaçar duygularım heryerde Gidermiş demek sevende Ölmem artık vur desende Gelmem asla beklesende
Emre
Dizdaroğlu
Arabesk
Aşkın Takvimi
Geçer mi sandın zaman geçince Unutulur mu sandın takvimlerden yapraklar bir bir dökülünce Anılar kaybolur mu öyle bir anda İki katı daha ömrümüz olsa yeter mi bu aşkı unutmaya.. Unutmayı kolay mı sandın Bir anda kalbinden çıkar mı sandın Yaşanan onca mutlu günleri,her yerde aramazmısın sandın Sandıklarını unut,sandıklara kaldır aşkını.. Aşkının tek damlası yeter bir ömrü bitirmeye Gözyaşı döksem nafile Zalimin eline düşenin vay haline Ziyan oldu bir ömür,kendinle gurur duy.. Her gece kafanı yastığa koyunca Sana vicdanınla seslenişi mi duy O zamanda bu umursamaz tavrın belirir mi yüzünde bilemem Artık tek merakım bu olur.
Tayfun
İnan
Arabesk
Sonumuz oldu
Hayaller kurardik biz seninle Ayrılmaz derlerdi bizi görünce Sevgimiz ibadet gönül gözünde Ne oldu sevgilim sonumuz oldu Sevemedim ayrılığı Sevemedim yalnızlığı Yatağımın soğuk tarafı Acıtıyor sol yanımı
Yakup
Baysal
genel
Ben yazmıyorum aslında
Ben yazmıyorum aslında. sen okuyorsun. yaşlar dökülüyor yastığıma. yastığım sen kokuyorsun.
Altan
Bayraktar
pop
Günışığı
Gün doğar yavaşça, aşkın ışığında, Rüzgar özlemiyle, dans eder içimde. Kalbim ritim tutar, seninle çarpar, Sevda şarkıları, dudaklarımda. Gökyüzü mavi, umut dolu bakışların, Gel, el ele verelim, aşkın rüzgarında. Dolaşıp saçlarımda, hafif bir melodi, Söylenen şarkılarda, aşkımız yankı bulur. Günışığı sızar içimize, aydınlatır geceleri, Birlikte yürüdüğümüz yollar, iz bırakır ayak izleri. Aşkın melodisi çalar, kalbimizde bir şarkı, Sevdamızın rüzgarında, kayboluruz birbirimize. Gözlerin yıldızlar gibi parlar, karanlıkta bile, Ellerimiz birleştiğinde, dünya unutur dertleri. Günışığı aşk rüzgarında, sarar her yanı, Seninle geçen her an, bir ömre değer katar. Gel, sevgilim, dans edelim rüzgarla, Aşkımızın şarkısını söyleyelim birlikte. Günışığı içinde kaybolalım, sonsuzluğa doğru, Rüzgarla taşınan sevdamızla, aşkımız büyüsün.
Uğur
DEMİR
Slow Pop, Arabesk
YÜZLEŞME
Güneş karanlığa boyun eğerken Ben kimim ki hayat dikileyim sana Şu ömrüm boyunca insan olmaktan başka Derdim tasam yoktu benim Ben mi değiştim Yoksa dünya mı böyle Severken hep gülerim derdim Bu gözyaşlarım niye Kimselerde aramam suçlu benim Toz pembe sandıysam hayatı Kendim kendime yanarım Bırakın küllerimi yeniden doğarım Arsız sözlererime Mahkum ederim gidişlerini Bende öğrenirim elbet Yalandan sevmeleri
Arda
Güven
arabesk
Bırak Bu inadı
gözlerin bir rüya gibi sözlerin bir dua gibi özlerim seni deli gibi bırak bu inadı dön geriye aklım almıyor senin nazını kışa döndürdün benim yazımı silemedim kalbimden aşkını bırak bu inadı dön geriye bakmadın hiç benim gözyaşıma neler açtın sen benim başıma acımadın bu genç yaşıma bırak bu inadı dön geriye
Alperen
PEPE
pop
aşk iki kişi
hava buz gibi dışarısı karanlık, ortalıkta sessizlik içim ürperiyor, ayrılıktan sonra gelir ince yalnızlık, peki sen orda nasılsın kalbim cevap arıyor, hüzün buğusu çökmeden üzerime, kapıyı çalmadan gir hemen içeriye , koş gel sarıl bana aniden sessizce, kalbim bunu çok istiyor, nakarat Hiç gitmemiş gibi gel hemen geri, sensiz geçen gün dün bir bugün iki , çok zor geliyor ayrılık işi, aşk denen şey değil miydi iki kişi,
Nurullah
Demirci
Alternatif, slow
Neden böyle oldu
Nasıl başladıysa öyle biter derler ama olmadı Senin hikayende kendime bir son bulamadım Yanlış yapmadım biliyorum Doğrularım arasında sen vardın Ve ben sana benzeyen herşeyi Kendinden uzaklaştıramadım Hiç yaşanmamış gibi devam edemem ben yoluma Bir zaman gelir düzelir belki Belkide yarım kalan tam olur Nakarat Bağırmak geliyor gözünün önünde yüzüne yüzüne Neden böyle oldu Beni hatırladığın gibi eskimiş Biri olarak karşında dururum
Eser
Görgün
Pop
BU ELLERDEN RAHAT YOKTUR
BU ELLERDE RAHAT YOKTUR Bu ellerde rahat yoktur Sonsuz bir sıkıntı var. Gel ormana kaçalım, ikimiz Birbirimize. orda sarılalım. Orada bizim bekleyen Yeşil bir dünya, var Bir umut, bir hayat var. Sonsuz açılan kapılar, var Gözlerimizde umut dolu, Korkmadan yeni bir başlangıç, Mutluluğa kucak açalım Gel ormana kaçalım, ikimiz Bir rüyaya dalalım. ikimiz Orada seninle özgürüz, Bir aşkın güzelliğindeyiz. Gel ormana kaçalım, ikimiz söz Eser Görgün
Uğur
Yücel
Rock, pop
Ayna
Aynaya bak ölümlüsün Mutlak sona güdümlüsün Neden böyle sinirlisin Hep ucuzdan fikirlisin Seni gördüğüm rüyalarım Hüsrandı hep uyanışlarım Bulanık bir tebessüm Sonra acı tecessüm Derdimi bir gitar bilir Yüreğinin derdi nedir Ölmek nedir bilir misin Geçer zaman hiç uğruna Sen gülebil yeter bana Varsın kan ağlasın içim Şu aşk denen kalp kanseri Ömür biter dolmaz yeri Bu şarkı burada biter Uğur gelir Uğur gider Pişmanlığın sana yeter Sonun gelir ağrın diner.
Nisa
Deniz
Slow
Fırtına sebebim
Sanki kilitli tüm hislerim İstediğim sensin Sesini duysam dünyam renklenirrrr Sana ait herşeyim .... Eşsiz manzarası kalbimin .....nakarat... Anlamlı sözlerin, gülüşlerin Fırtına sebebim Gözlerinde kaybolusum senin eserin düşsem tutarmısın benii ... Sanki kilitli tüm hislerim Kafamın içindeki resmin Yansır gözlerin gözlerime Tutulmuşum sözlerine Herşeyim sensin Öylece gidemezsin .....nakarat... Anlamlı sözlerin, gülüşlerin Fırtına sebebim Gözlerinde kaybolusum senin eserin düşsem tutarmısın benii
Taylan
Deniz
Pop
Dön Geri
Terkedip giderken sordunmu Gözlerimin baktığı her yer sensin, Sonunda bana yabancı oldunmu, Gözlerimin baktığı her yer sensin. Dön geri hadi dön artık Olmadı bu aşkı yarım bıraktık Beraber sevdayı yaşayıp ta seyrine daldık. Aldandık ama sadece aldandık. Söyleyim sana bendeki yerini Duysun yıldızlar duysun dileklerimi. Kıskanırım senin her halini Sevgini, rengini,teninin her zerresini. Dön geri hadi dön artık Olmadı bu aşkı yarım bıraktık Beraber sevdayı yaşayıp ta seyrine daldık. Aldandık ama sadece aldandık.
Veysel
Yılmaz
Türkü
Vasiyet
Bir beyaz kefene sar bedenimi İki nefes ömrüm bittiği zaman Üç günlük dünyadan sil izlerimi Dört karış toprağa girdiğim zaman Üzülmesin eşim dostum ahbabım Düşmanım halime güldüğü zaman Derdi veren Allah elden ne gelir Azrail canıma kıydığı zaman Baksın bırak gözlerim uzaklara Kafamda hayalin kurduğum zaman Görmesin gözlerin deli halimi Seni daha taşa sorduğum zaman Bir damla gözyaşım yakıyor beni Kanım ile gözden aktığı zaman Cigerimde nefes boğuyor beni Kokun esen yelle geldiği zaman Şu kısa ömrümü harab etmişim Karşımda mizani gördüğüm zaman Bilmem nerde ömrümü zayeylemişim Tabutum omuza düştüğü zaman
Yusuf
Tümer
Slow
Yalnızdım Ömrümce
Ağladığım gecelerde. seni aradım hecelerde. mutluydum düşlerimde. yalnızdım ömrümce. geçen günlerin içinde. göremedim gün yüzünde. yalnızlığın pençesinde. kimsesizdim ömrümce. içimde çürüyen heveslerde. yok, yarını görme isteğimde. anlatamadım kimseye de. Yalnızdım ömrümce…
Yunus
Bayazıtoğlu
Rap
Sokağının kralı
Verse 1: Sokağında her adımımda, Gözlerim seni arar durur, Arabamla geçerken yollarından, Kalbimdeki aşk alevlenir durur. Chorus: Seni görmek için sokağında dolaşırım, Kalbimi seninle dolduran güzel kızım, Sokaklarımızda aşkımızı yaşarız, Bu şehri bize sığdıramazlar, aşkımızı nazarlar. Verse 2: Sokaklar şahidim, aşkımızı anlatırım, Kalbimi titreten o güzel bakışlarındır, Arabamla geçtiğimde her an senden bir iz, Kahramanımsın, nefes aldığım hayat simidir. Chorus: Seni görmek için sokağında dolaşırım, Kalbimi seninle dolduran güzel kızım, Sokaklarımızda aşkımızı yaşarız, Bu şehri bize sığdıramazlar, aşkımızı nazarlar. Bridge: Sokakların isyancısıyım, senin aşkında, Bu şehirde senin için savaşırım her an, Arabamın lastiği gibi döner kalbimde, Bu sokağın kralıyım, aşkımızın divanı. Chorus: Seni görmek için sokağında dolaşırım, Kalbimi seninle dolduran güzel kızım, Sokaklarımızda aşkımızı yaşarız, Bu şehri bize sığdıramazlar, aşkımızı nazarlar. Outro: Sokağında yol alırken seni düşünmekten, Dünya dursa da ben hayatıma devam ederim, Bu şehirde seninle iz bırakırım her an, Sokağının kralıyım, aşkınla hayat bulan adamım.
Yasin
Pamuk
Arabesk, Fantazi
Olma Rüyamda
OLMA RÜYAMDA Sonsuzluk bizimdi hep öyle derdin, Seni bir gün değil bir ömür sevdim. Mutluluk beklerken bitmedi derdim Bütün söylediklerin yalnız masalmış Mutluluk beklerken bitmedi derdim Bütün söylediklerin yalnız masalmış Yoksun sen artık gönül dümyamda, Verilmiş tüm sözler birer yalanmış. Sana yasak artık olma rüyamda, Zavallı kalbim sana nasıl aldanmış. Sana yasak artık olma rüyamda, Zavallı kalbim sana nasıl aldanmış. Gelsen ne olur artık yanıma, Zehiri sen saldın benim kanıma Anladım kastın var garip canıma Ne yazık herşey boşa yaşanmış. Anladım kastın var garip canıma Ne yazık herşey boşa yaşanmış. Yoksun sen artık gönül dümyamda, Verilmiş tüm sözler birer yalanmış. Sana yasak artık olma rüyamda, Zavallı kalbim sana nasıl aldanmış. Sana yasak artık olma rüyamda, Zavallı kalbim sana nasıl aldanmış. Sana yasak artık olma rüyamda, Zavallı kalbim sana nasıl aldanmış. Yasin PAMUK 02.01.2024
Arzu
Aydın
Halk, türkü, şiir
Dön Gel Artık
Sen gittim bende bittim Bana acılar çektirdin Böylemiydi yar sevdamız neden bırakıpta gittin Boylemiydi yar sevdamız neden acılar çektirdin Olmaz olsun bu ayrılık Can acıyor kalbim kırık Gece gündüzüm karanlık Olmuyor sensiz olmuyor 🌺💔 Yalan oldu o sözlerin💔 Ateşlere attın beni İçim yanıyor içim Görmüyorsun hiç halimi😪 Canım demiştim ben sana Canımdan aldın Bin parça Karıştım küle dumana Dön Gel Artık dön gel bana 😑
Umut
Bayram
Enstrümantal rap
Ceza
Soğuk Duvarlar Gizli Saklı Anılar uzak yarınlar bilinmez Tuzak Vazgeç Kalbim Henüz Yol Yakınken Unut gitsin Şimdi Vakit Varken Suçlu Değilim Hüküm giymem peşinen Kalmadı Mecalim Günleri Sayarken Off. Nakarat Yandım Of Bittim Of Hak mı Reva mı Bitmeyen Bir Ceza mı? Kulmuyum ? Kölemiyim ? Delimiyim? Neyim ? Söyle Ben Nerdeyim Off. Parmaklıklar Arkası Kirli Paslı Yatağım çok soğuk demir Ranzası Hayatım Alt üst Dinmez Fırtınası Alabora olurum çekerim Cezası off.
Yücel
Tosun
Pop,slow, arabesk , caz, rap vb.
ŞAVAŞABiLiRiZ
NE BADİRELER ATLATTIK BİZ BUNLARIDA HAYLİ GEÇERİZ HİÇBİRŞEY BİZİ YILDIRAMAZ İNAN YETER SAVAŞABİLİRİZ SAVAŞABİLİRİZ BUNUNLA BAŞ EDEBİLİRİZ YETERKİ GÜÇLÜ DURALIM BU ACIYIDA UNUTABİLİRİZ. SAVAŞABİLİRİZ BU SAVAŞIDA KAZANABİLİRİZ YETERKİ UMUTLU DURALIM İNSAN GİBİ YAŞAYABİLİRİZ
Didem Banu
Güneş
Pop
Gece
Karanlığım, suskunum,gözü yaşlım; Yıldız olup,koyayım karanlığına, Adın gece olsun Suskunluğuna notalar yazayım, Cümle alem şarkı duysun. Doğacak güne seslenelim; Biz hazırız,artık doğabilirsin diyelim. Göz yaşlarını akit içime, O da cansuyum olsun. Cansuyum olsun ki; Sana aşk yeşereyim. Doğacak güne seslenelim; Biz hazırız artık doğ diyelim
mehmet
fırtına
türkü
Hep seni görmek için
hep seni görmek için Bulut ve ay yarışır hep seni görmek için Biri lambalar yakar biri sana su verir Ağaçlar meyvesini senin için büyütür Kimi elma getirir kimi sana nar verir Ellerinin kokusu gülleri kıskandırır Gül birşey bulamazsa geçince kokun verir çiçekler boyun büker sen yürürken önünde Bastığın toprak bize Papatya sümbül verir Kuşları keder sarar ucmazsa etrafında Kumrular sana gelip her sabah selam verir Irmaklar köpük köpük koşar gece ve gündüz Seni gören mest olur durulur hayat verir
Mehmet Burak
ORUÇ
Rap
Sonsuzluk mu?
Karanlıkta saklı kalan bir sır Sonsuzluk kadar yakındır Ellerini açta bekle Arş'a bir damla daha gözyaşı ekle Yanan ateş kalbini ısıtır Bu sonsuz bir aşktır Bu bilinmez bir yoldur Anılarını hatırladığını anımsatır Bir tuzak kadar yakındın Ölüme yürüğüm kalbimdeki aşkta gizli sandın Oysa ki anıların içerisindeki gizli hatıraların bilinmezdir Bir uçurumda beklenen çıkmaz yollar kadar zor olur bazen hayat Bazen ise kurtuluş ellerindedir aşk ateşini kalbimizde yak ve Cennetti hayat sanki sevildiğini bilince ve sevgi ile ve aşk kalbinde ve mutluluk ile ve akıl benliğinde sen neler gürdün dünyada Kaç kırılan kalp kaç ölü beden kaç yaşayan can kaç ezan kaç minare kaç kilise kaç insan kaç damla yağmur kaç damla gözyaşı kaç perde hayat ve Hep Başrolde Kaç kum tanesi kaç ıslak beden kaç aşk buldun kaç gözyaşı kaç teşekkür kaç yara kaç selam duydun kaç elveda kaç nefret işittin taş kalplerden kaç ihanet karanlığın boynunda Kaç kere sevmeli insan ya da kaç kere vazgeçmeli sevmekten ya uzun bir yoldu hayat ya da uzaktan bakmalı yıldızlara Aşk kime yakındı Saf bir kalbe mi; Karşılıksız seven benliklere mi Temiz olmak neydi pişman olmak mı yaşamak mı pişman olmadan hayatı Anladım; Hayat anlamlıydı ve güzeldi; ya korku doluydu ya da nefretti ya gözyaşıydı ya da gülümsemelerle dolu bir sahneydi ya sahte yüzler ya kararan gözler ya kefenlerde yıkanmak ya mezarlarda beklenmek ya da her yeni yüze merhaba demek Anla; Hayat bir sahneydi içinde sen ve benle Bazen dolu bir kadeh Bazen ise boş bir gülümseme Konuşmaktı hayat; ya ne söylediğini bilmeden ya da bildiklerini söylemeden ya bildiklerinle konuşmaktı ya da bilmediklerine inanmaktı ..
Şeyma Nur
CAZAĞ
rap,arabesk
ZAMAN
Sahiden gidiyor musun Olmadı mı hiçbir tesellin Yaralarını hala kaşıyor musun Açmadı mı hiç bahçelerinde çiçeklerin O günleri hatırla Hayat nasıl da güzel gelirdi Yaş 18 ve yoktu hiç paran Daha çalınmamış çocukluğun ve umutların var Büyüdün kanatların kırıldı Uçamaz oldun artık yuvadan Nakarat Bir o yana bir bu yana sallan Sen korkarken baskılardan Geçti bak zaman Geçti bak zaman Geçti acımasız zaman Hala dolanıyorsun ellerin ceplerinde Dünya hali bu ya çocukluk umutlarını kaybetme Çıkmaz sokağın sonu açılır bahar bahçelere Keskin köşelerin bir sana zarar Umutlarını kaybetme, ah umutlarını kaybetme Aniden düştün bu hengamenin ortasına Kesti bütün hayatını ortadan Bu kadar öfke kime sen de bilmiyorsun Azcık olsun kendine inan Nakarat Bir o yana bir bu yana sallan Sen korkarken baskılardan Geçti bak zaman Geçti bak zaman Geçti acımasız zaman Yaş 25 oldun mezun Herkes sorar nasıl bir iş buldun Baskılar seni yıldırır çoğu zaman Ama baskılarını sindiren bir de hayallerin var Nakarat Bir o yana bir bu yana sallan Sen korkarken baskılardan Geçti bak zaman Geçti bak zaman Geçti acımasız zaman Korkma artık kendin olmaktan
sevinç
keskin solak
pop, arabesk
ey hayat
Ey hayat sen bana çok şey borçlusun Yitişlerimin, susuşlarımın, gidişlerimin sebebi sensin Ben bu bedene sığamazken Sana sığmak için cebelleşen ruhum Yaratanın bana değer biçtiğisin dedim Önüme çıkardığın hiç bir şeye baş kaldırmadım Dudak bükmedim, küsmedim, incitmedim Ben bu hayat oyununu kurallarına göre oynadım Şimdi sıra sende, bana kaybettiklerimi veremezsin Çünkü en değerlilerini sana harcadım Şimdi sadece senden istediğim yüzümü güldürmen Ey hayat çünkü yüreğimi artık güldüremezsin Yani hayat sen bende bittiğin gün bile bana borçlu kalacaksın Nakarat Ey hayat sen bana çok şey borçlusun Yitişlerimin, susuşlarımın, gidişlerimin sebebi sensin Ben bu hayat oyununu kurallarına göre oynadım Ama sen beni hep alt ettin Yüzüme gülümsedin ama yüreğimi kırdın Ey hayat sen bana çok şey borçlusun Yitişlerimin, susuşlarımın, gidişlerimin sebebi sensin Yüzümü güldür ey hayat Çünkü yüreğimi artık güldüremezsin Yani hayat sen bende bittiğin gün bile bana borçlu kalacaksın
Selçuk
Damar
Pop
Aşk
Aşk (1) Aşk bir gizem, bir sır Kimse bilemez ne olacağını Bir anda vurur kalbine Düşünmeden, hesap etmeden (Nakarat) Aşk, aşk, aşk Hayatı güzelleştiren Aşk, aşk, aşk İnsanlığı birleştiren (2) Aşk bazen acıtır Bazen mutluluk getirir Aşk bazen yıkar Bazen de inşa eder (Nakarat) Aşk, aşk, aşk Hayatı güzelleştiren Aşk, aşk, aşk İnsanlığı birleştiren (Final) Aşk herkes için farklıdır Kimi için bir tutkudur Kimi için bir kaçış Kimi için ise bir mucize (Nakarat) Aşk, aşk, aşk Hayatı güzelleştiren Aşk, aşk, aşk İnsanlığı birleştiren Söz:DMRS (SELÇUK DAMAR)
Ramazan
Ateş
Pop
içim infilak!
İÇİM İNFİLAK Bu keder, hiç biter mi Unutabilir miyim seni Yiter mi düşünceler Uyku bastırır mı derdimi Korkuyorum uyanmak sabahlara Korkuyorum uyanmak sensizliğe Gözlerimi kapadım, karanlıklara Sensizliklere Mutsuzluklara İçim infilak! Yandı yanacak, kalbimin her yeri Gece avutmaz, gece almaz beni Sensizlik yiyip tüketmekte Uyku, bir uyku, örtün üstüme Korkuyorum uyanmak sabahlara Korkuyorum uyanmak sensizliğe Gözlerimi kapadım, karanlıklara Sensizliklere Mutsuzluklara İçim infilak! Duymam artık seni Hissetmez tenim Kavrulmaz ateşinde Düş mü yoksa gerçek mi Korkuyorum uyanmak sabahlara Korkuyorum uyanmak sensizliğe Gözlerimi kapadım, karanlıklara Sensizliklere Mutsuzluklara İçim infilak! Ramazan Ateş
Ece
Bozdoğan
Rap
No:337:Doğru Zaman Değildi
Doğru zaman değilmis üzermiş seni Baya da komikti hiç üzmedi sanki Çok düşüncelisin eksik olma Hakettiklerin bekliyor burda durma Doğru zaman dediğin söylesene ne zaman Sorunlarını çözmedi mi bu sefer cici baban Senin dengin bak bekliyor seni Doğru zaman geldiğinde görmeyeceksin beni İki üç salak buna kazık atmış Sonrada gelip hıncını benden almış Güvenemem ya o da öyleyse Böyle diyorsan zaten hiç gelme Sevgi kanıtlanmaz sen bilemezsin Sevginin kırıntısıni bile hak edemezsin Bir iki varosla avut hadi kendini Pişman olduğunda dönemeyeceksin geri Seni bundan sonra annen sevsin Ya da cici baban avutuversin Ailene sıkı tutun başka kimsen yok Herkes burdaydi ama geç kaldın çok Bazen bazı şeylere çok pişman olursun Bir mezarın başında saatlerce konuşursun Duysun istersin ordaki seni Başka kimsem yok ne olur dön geri Senin için her şeyden vazgeçmistim bak Şimdi arkanı dön bı sigara yak Kaybettik işte anlıyorsun değil mi Neyse boşver doğru zaman değildi
Yeliz
Taskin
Pop
Acik kalp ameliyati
Kirdin kalbimi Tamiri imkansiz Yalanlar söyledin Yaktin amansiz. Zaman gecmiyor Hersey anlamsiz Gittin ve bittin Benden zamansiz... Kayboluyorum boslugunda Sesimi duyan yok bagirsamda Bu bir acik kalp ameliyati Uyutsaydin bari o anda. Geri dönecegin yok Gelme sen zaten Yaram iyilesecek Hep bir umit var madem Buraya kadarmis Bana musade Ustume alinman Kaybolurum hepten.
Hüseyin
inan
Fantazi
Esaretin Bedeli
Yalnızlık, Çöker üstüne pervasızca Hissizlik, Bitirir seni amansızca Sensizlik, Ölümdür umarsızca Yaşamak, Yaşamak mı yaşamaksa… Nakarat Anılara boğulmuşum, yorulmuşum Oradan da kovulmuşum, huzursuzum Aslında ben kusursuzum Yalnızlığın esareti, bir türlü bitemedi
iREM
GÜLCAN
pop
benimlesin
Sonu belki de en başında yaşandı, hapsoldu hislerim, senin yanmışlığına. uzandı ellerim , tutundu kalbine. Dokundum, dokundum, dokundum öpemedim ,gözlerinin acısını öpemedim... istemedin görünmemi hiç istemedin.. istemedin kalbini açmayı hiç istemedin saydın, sövdün, umarsızca seviştin.. sarılmadın bir kez olsun, sarılmadın sen bana sarılmadın... dokundum , dokundum , dokundum öpemedim , gözlerinin acısını öpemedim ... baktım kaldım sayısızca resmine sense gittin gittin gittin bırakmadın ellerimi ama gittin soramadım neredesin kimlesin soramadım tekrar gelecek misin bekledim, bekledim , bekledim... gelmedin...
sefa
oruç
Pop,rap,
Politika
Türkiye'nin gündemi, bir rap müziği gibi, Her bir kelime notalar gibi, sokaklarda çalınıyor. Ceza'nın yolundan giden sözler, duyanı büyülüyor, Bir daha dinlemek istiyorsun, çünkü bu sözler sokakların gerçeğini biliyor. Şehirler kuytu sokaklarda, yazılarla dolup taşıyor, Kripto paralar geceyi aydınlatıyor, gündem kararıyor. Hashtag'ler kervanı, sosyal medya panayırı, Protesto sesleri yankılanıyor, duvarlarda haykırıyor, Ceza'nın hatırası gibi, her bir söz sıradanlığı yarıyor. Sokaklar kulis gibi, herkesin rolü var, Herkesin dilinde bir dedikodu, bir yalan sırlar. Ceza gibi sokaklarda, ritmiyle dolaşıyor. Gökyüzünde siyah bir kuş gibi dolaşıyor haber, Politika tiyatrosu, sahnede birbirine düşen aktör. Dolar yatıyor yerlerde, ekonomi güvercinlerde, Herkes ekran başında, izliyor bu gürültülü filmi.
Busra
Tas
Balad
Yitik Özlem
Anılarımızın izleri hala burada, Savrulmuş kalbimde bir yara gibi kıvranan. Gözlerimde hala senin izin var, Ama ellerim boş, dokunamıyorum sana. Yitirdiğimiz o zamanın ardından, Yüreğimdeki boşluk sadece seni arıyor. Aşkın o yitik anıları içimde hala canlı, Özleminle yanıp kavruluyorum, yokluğunda kayboluyorum. Sensiz geçen her gün bir ömür gibi, Hasretinle dolu bu sessizlik içindeyim. Geri döner misin diye umutlanıp duruyorum, Ama biliyorum ki bu özlem hiç bitmeyecek gibi.
Cihan
Yerlikaya
Türkü
Sızı
insanoğlu bu dünyaya Sızısıyla gelir düşermiş Yüreğindeki dert deryasıyla Aşk peşinde sürüklenirmiş. Saklı sevdiğini bu dünyaya Haykıramaz verem dermiş Sevdasını ölüm anında Ehline emanet edermiş. Bırakırmış bu dünyada Acısına aşkı mı dermiş Kaderin siyah yazısına Elleriyle hapsedermiş.
Fershad
rashidi
Pop
Bir bahar günü
Tabii ki, burada sana romantik bir beste verebilirim: (Verse 1) Bir bahar günü seninle tanıştım, Kalbim heyecanla çarpmaya başladı. Gözlerin bana ışık oldu, Aşkınla dünyam aydınlandı. (Chorus) Birlikte olduğumuz her an, Kalbim seninle mutluluktan kan ağlar. Aşkınla dolup taşıyor her hücrem, Yanı başımda olduğunda bahtiyarım. (Verse 2) Sana olan sevgim hiç azalmıyor, Kalbimde senin için alevleniyor. Yanı başımda olduğunda dünya duruyor, Seninle geçen her anı ölümsüz kılıyor. (Bridge) Aşkımızın sesi bu bestede yankılanıyor, Seninle var olmak her şeye değiyor. Romantizm dolu melodiler duygularımızı taşır, Kalbimizin ritmini seninle paylaşır. (Chorus) Birlikte olduğumuz her an, Kalbim seninle mutluluktan kan ağlar. Aşkınla dolup taşıyor her hücrem, Yanı başımda olduğunda bahtiyarım. (Outro) Seninle olan her anım değerli, Aşkımız bir masal gibi gerçekçi. Seninle romantik bir beste yazdım, Bu şarkıyla kalbim senin olduğunu söylüyor.
Burak
Kandemir
RAP,Pop
DUMANLI HAVA SAHASI - 1
(ah) Işıklar gökyüzünde değil Sende parlak Gözlerimin baka baka söyledin O saçma yalanları İnanmadım aslında da Üzülme diye inanmış gibi yaptım İnandırcı değil yalanların aslında (AH) Şimdi her şey yalan Duygularım Sevgim Ve geri kalanlar Dökülürken yaşlar Gözlerimin içinden Nerdeydin sen (ah) Yanıyo-or Yanıyo-or Kalbim Olmuyo-o-r Bizden kızım Olmuyo-o-r Olmuyo-or Bizde-en kızım Gözlerimde Eski günle-e-r Canlanıyo-or (ah) Ağladım ağladım Ama kurtulamadım Göz yaşlarımdan Ve senle olan anılarımdan Sorun ne Sorun benim tamam Seversin ama Anlarsın ya Bazen olmaz bram Daha takamam Dedikçe daha da taktım Daha da çok özledim Nası unutucam (AH) Her şey çok iyiyken bi anda Döndü ışıklar yeşilden kırmızıya (AH) Yanıyo-or Yanıyo-or Kalbim Olmuyo-o-r Bizden kızım Olmuyo-o-r Olmuyo-or Bizde-en kızım Gözlerimde Eski günle-e-r Canlanıyo-or Duyguları-ım Birer birer yok oluyo-o Ama durmuyor zaman Anlayamıyoru-um Nasıl dakikalar geçiyo-o-r BEAT: https://youtu.be/Sbv4Gx0BpPM?si=Uq0vwiHYOTvAnX0p
Oğuzhan
TARCAN
Pop,Rock,
Veda
Gel, elimi tut, yürüyelim rüyalarımıza, Bırak düşlerimiz dolaşsın sonsuz sahralarda. Gökyüzü bize tanık, yıldızlar bize şahit, Aşkımızın izinde, kaybolalım birlikte. Sar beni sevginle, gülümsün her anımda, Kalbimde çiçek açsın, seninle her yanımda. Gözlerin yıldız gibi, parlıyor gece aşkla, Sensiz geçen anlara, veda ettim artık. Sessiz gecelerde, yankılanan melodi, Adını fısıldar, içimde sonsuz bir sevda. Kalbimde çarpan ritim, senin için atıyor, Sensiz geçen anlara, veda ettim artık. Sar beni sevginle, gülümsün her anımda, Kalbimde çiçek açsın, seninle her yanımda. Gözlerin yıldız gibi, parlıyor gece aşkla, Sensiz geçen anlara, veda ettim artık. Kapanış Kısmı Sonsuz aşkın şarkısı, yürekten yüreğe aktı, Bir ömür boyu sürecek, bu masalın sonu yok. Gel, birlikte yazalım, sevgi dolu sayfaları, Gülümsüyor yüreğim, seninle her anında.
isa
Dedeoğlu
Arebesk
Zehrimsin
Zehirimsin Sağlam Ben çıkmazların kaybettiği sokaktayım, Ağlarım.ben kendi halime, yok olan umudum. Üzülürüm ben var olmayan insanlığına. Kaderinden sır der kaderimi yaşarım, üşürüm. Beni ısıtan senin tenin değilde güneş Olmasına.Galip Edersin de yidizi unutursun Mağlup eder ezersin ya Beni. insanın insandır Katili dön bir bak Maziye yine İnsandır seni iten adillik Bekler insan adil olmadığı Halde Tesellimdir. Sensizlik. Sebebi sen olsanda Sebebini bilmek Dur Kahır veren acı gülüşlerin Suskunluğumdur Haykırışların nın eseri dir akan Gözyaşım saygımdı Kıymet bilmediğin duruşum Sevgindi beni içten Kemiren Değişmez asıl seven sevgisini paha Menfat uğruna Unuttun Özünü Bakmadın aynaya Sormadın kendine etmedin istişare yargıların Mahrumu ettinde kalbini saran kör kuyuya hapsetin bizi yargısız infazın mahmedisiydi duruşmamız çıkan Sözün dü kaleminizi kıran Unutma seni beni katleden kibrindi bitren zehrimsin....... ●Yazar: İSA DEDEOĞLU
Sümeyra Nur
Öner
Arabesk
Ömrümün ilk günü
Bugün geri kalan ömrümün ilk günü Geçmiyor ki zaman sensiiiz olmuyor Yüreğimi yakaaar, sensizlik kor bir ateş Gülmeyi unuttum ağlamak kâr etmez, Derdimin dermanı ölmek ise eğer, Sensizlik acı bir ölüm, Olmuyor sevgilim ben kaç kere öldüm, Yüreğim yangın yeri, içim paramparça, Derdimin dermanı sensin beni anla, Gözlerin sözlerin yetmez bana bir ömür, Adını anmasam, yüzünü görmezsem Dilim lâl olur, gözlerim âma Bugün geri kalan ömrümün ilk günü, Geçmiyor inan sensiz olmuyor. Bugün geri kalan ömrümün ilk günü Geçmiyor ki zaman sensiiiz olmuyor Yüreğimi yakaaar, sensizlik kor bir ateş Gülmeyi unuttum ağlamak kâr etmez, Derdimin dermanı ölmek ise eğer, Sensizlik acı bir ölüm, Olmuyor sevgilim ben kaç kere öldüm, Yüreğim yangın yeri, içim paramparça, Derdimin dermanı sensin beni anla, Gözlerin sözlerin yetmez bana bir ömür, Adını anmasam, yüzünü görmezsem Dilim lâl olur, gözlerim âma Bugün geri kalan ömrümün ilk günü, Geçmiyor inan sensiz olmuyor. Bugün geri kalan ömrümün ilk günü Geçmiyor ki zaman sensiiiz olmuyor Yüreğimi yakaaar, sensizlik kor bir ateş Gülmeyi unuttum ağlamak kâr etmez, Derdimin dermanı ölmek ise eğer, Sensizlik acı bir ölüm, Olmuyor sevgilim ben kaç kere öldüm, Yüreğim yangın yeri, içim paramparça, Derdimin dermanı sensin beni anla, Gözlerin sözlerin yetmez bana bir ömür, Adını anmasam, yüzünü görmezsem Dilim lâl olur, gözlerim âma Bugün geri kalan ömrümün ilk günü, Geçmiyor inan sensiz olmuyor.
Enes
Engüles
Müzik
Seni kırdım
Seni kırdıysam eğer üzülme buda geçer gönül aldırma aşk bir gün bizde seçer kadehlerim kırılsın sözün yer batsın hani benim olacaktın bu aşk sensiz nasıl yaşasın seni kırdıysam eyer üzülme gönül buda geçerbu aldırma gönül bu aşk biter
Sinan
Özkan
Arabesk fantazi
Sahte aşk
Ne aşka inancım kaldı nede sevdaya Deligibi seviyordun hani çekip gittinya Bütün hayallerim artık bir rüya İşte ogün bugün ben küstüm dünyaya Seninle anılarım artık ızdırap bana İçtiğim kadehler yetmiyor bana Ne doktor ne ilaç çare yok buna Bırakın beni yalnız bırakın Allah aşkına Hesabını sormadan gitmeyeceğim seni kalbimden söküp atmadan ölmeyeceğim Nefretimle sevgimi yok edeceğim Sana bu aşkın hesabını ödeteceğim.
Ezel
Özçalıkoğlu
Bağımsız rock
Sadece ben
Kaç kişi daha suçsuz yere yargılanacak susturulacak kaç kişi ben yaptım diye kabullenmek zorunda bırakılacak Ben yaptım ben kazandım kimse Ben hak ettim başardım Bu sözü özü ikimizi de kurtarır Bu hıçkırık gibi sarsan omuzlarımızdan sıkan üçüncü şahıslar yok artık yoklar zorlayamazlar ben kendimi kurtardım Sıra sende atla ışığı karanlık yutar kurtaramaz seni annen de olsa o Kara Şövalye kalıcı ile beni kutsasada olmam ben kötü değilim Ben Siz değilim hissizleştim Belki biraz mahvettim savaşla Barış gibiyiz biz bizi iyi biliriz Ben yaptım kazandım önüme çıkan tosladım ama kazandım
Sercan
Acar
Pop slov
mobbing
mobbing Öyle güzeldi ki her şey, Bitmez sandım hiç. O kadar büyük rüyaymış ki aşk, Uyandığımda anladım. Ağır geldi yokluğun, Uygulamakta mobbingini yalnızlık. Sağır etti zorluğun, Ortalık toz duman bir durum. Hakim bey görse beni, Gömsem seni önünde. İçeri atmaz bence beni, Adalet dediğin onda dört duvar Sende her yer.
Ayşe
Yatkın
Karadeniz
Deli
Aklumi aldun benden gelemedum kendime Sakla beni al beni da bilmeduğum yerlere Sevdum seni ne oldi da yalansuz dolansuz Yarun iyisi olmaz hepsi olur imansuz Yar akluma gelende gözlerum islanuyii Söylemedum onlara yar seni sevduğumi Alsun eller oni da bak o zaman gör beni Yaşarmiyum sanarsun olmuşum zate deli
Söz yazarları ücretsiz

Aşağıdaki formu doldurup bize gönderin. Ücretsiz olarak eserlerinizin bestelenmesini ve oluşacak olan besteye ortak olmak istediğinizi belirttiğiniz için eserlerinizin yanında ücret bulunsa bile bu ücreti beste yapandan istemeyeceğinizi hatırlatırız. Besteyi beğenmeme durumunda itiraz ve kabul etmeme hakkınız mevcuttur. Bu form bize ulaştıktan sonra sisteme iş birliği yapan söz yazarı olarak eklenecek ve listede isminiz görünecektir.

İş Birliği Yap (Söz Yazarı)

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Bu formu doldurduğunuzda ücretli ücretsiz adınıza yayınlanmış tüm eserlerin besteci tarafından bestelenmek üzere kullanımına otomatikman izin verirsiniz. Besteyi beğendiğinizde ücretli bir şarkı sözü dahi olsa besteciden ücret talep edemezsiniz. Şarkı sözünüzü besteci her şartta izniniz olmadan kullanamaz ve başka bir yerde yayınlayamaz.

Ücretsiz Form

Ücretli İş Birliği Yap (Söz Yazarları)

Profesyonel Şarkı Sözü Hizmeti Beste Bankası'nda!

Değerli söz yazarları, size büyük bir fırsat sunuyoruz! Beste Bankası olarak, müzik dünyasında kendinizi göstermek ve profesyonel bir iş birliği yapmak için ideal bir platform sağlıyoruz.

Eğer bir besteci, bestesine özgün bir şarkı sözü arıyorsa, artık bu hizmeti ücret karşılığında alabileceğini unutmayın. Şarkı sözü yeteneğinizi sergileyebilir ve bestecilerin beğenisini kazanabilirsiniz. Sizden talep edilen şarkı sözleri için bir ücret belirleyebilir ve bu ücreti kabul eden bir besteciyle iş birliği yapabilirsiniz.

Bu iş birliği sürecinde, elbette bestecinin isteklerini ve müziğine uygun olmasını sağlamak önemlidir. Özgün ve etkileyici sözlerle bestecilerin dikkatini çekebilir ve onların projelerine katkıda bulunabilirsiniz. İyi bir şarkı sözü, bir bestecinin eserini daha da güçlendirebilir ve dinleyicilere dokunabilir.

Unutmayın, eğer bu iş birliği için bir ücret talep ediyorsanız, bestecinin eser satışından pay almayacaksınız. Yani, bestecinin tüm gelirini kendisi elde edecektir. Ancak bu, sizin söz yazma yeteneğinize değer biçtiğiniz ve emeğinizi takdir ettiğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, söz yazarları olarak, Mesam, MSG gibi sanatçı haklarını koruyan bir meslek birliği üyesiyseniz, eserlerinizin telif haklarını bu meslek birliklerinden alabilirsiniz. Bu da eserlerinizin korunmasını sağlar ve haklarınızı güvence altına alır.

Beste Bankası olarak amacımız, söz yazarlarına iş birliği fırsatları sunmak ve yaratıcılıklarını ön plana çıkarmalarına destek olmaktır. Siz de bu fırsatı değerlendirerek, bestecilerle profesyonel bir iş birliği yapabilir ve müzik dünyasına katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen Beste Bankası'na başvurun ve yeteneklerinizi sergilemek için bir adım atın. Söz yazma becerinizi profesyonel hizmetlerimizle birleştirerek, müzik dünyasında kendinizi gösterebilir ve başarılı bir kariyere adım atabilirsiniz.

ücretli iş birliği yap

İş Birliği Kullanım Şartları Ücretli Şarkı Sözü

Söz yazarlarının besteciler ile profesyonel iş birliği yapmaları üzere hazırlanmıştır.

 • Bu sayfada bulunan form besteciler ile iş birliği yapmayı kabul eden söz yazarları içindir.

 • Sizin belirleyeceğiniz bir ücret karşılığında, size para ödemeyi kabul eden bestecilerin bestelerine söz yazmak için, isminizin ve eserlerinizin linklerinin "Ücretli Şarkı Sözü Yaz" alanında sergilenmesini istiyorsanız, aşağıdaki formumuzu doldurarak gönderiniz.

 • Besteciler sizi seçip, ödeme yapmayı kabul etmeleri durumunda, bestelerine şarkı sözü yazdırma talebini bize bildirecekler, biz de size bu eserleri göndereceğiz.

 • Bestecilerin göndermiş olduğu bestelere söz yazma mecburiyeti yoktur, bu sebeple olumsuz yanıt vermeniz durumunda her hangi bir yükümlülük almazsınız ve alınan ücret besteciye iade edilir.  

 • İş birliğini kabul etmeniz durumunda söz yazmayı kabul ettiğiniz eseri en geç 30 gün içinde teslim etmeyi de peşinen kabul etmiş olursunuz. Bestecinin madur olmaması için bu süreye uyulması gerekmektedir. Eğer bu süreyi aşacak bir mecburi sebep teşkil ettiyse bunu Beste Bankası'na bildirmeniz ve ek süre ile bunu telafi etmeniz gerekir.

 • Keyfi olarak belirsiz bir sürede eserin teslim edilmemesi halinde iş birliği tarafımızdan sonlandırılır ve iş birliği sayfasında bulunan isminiz ve linkiniz silinir. 

 • Besteciler ile özel olarak irtibata geçilmesi site kurallarının ihlal edilmesi anlamını taşır ve bu davranışı gösteren üyelerin tüm içerikleri ve üyelikleri silinir pro alan üyesi ise bu sözleşmenin fesih hükümleri kapsamına girer.

 • Belirlenen fiyat üzerinden Beste Bankası satış ücretinin %15 i hizmet bedeli olarak kestikten sonra söz yazarına geri kalan ücret ödenir.

 • Besteye şarkı sözü yazıldıktan sonraki süreçte, bestecinin kesin onayının ardından ücret söz yazarına (yukarıda belirtilen oranda kesinti yapılmış olarak) ödenir.

 • Bestelere yazdığınız sözleri önce bize göndereceksiniz, biz besteciye göndeririz.

 • Bestecinin olumlu yada olumsuz yanıtı da önce bize gelir biz size bildiririz.

 • Besteye yazılan sözlerin besteci tarafından uygun bulunmaması ve beğenilmemesi durumunda bestecinin eserinizi geri çevirme hakkı vardır.

 • Bestecinin şarkı sözünü beğenmemesi ve eserin duygularını yansıtmadığını düşündüğü durumda besteci üzerinde hiç bir yaptırım hakkınız yoktur. Ödediği ücret bir düzeltme hakkını kullandıktan sonra yine beğenmediyse kendisine iade edilir.

 • Söz yazarı her yazdığı şarkı sözünü besteciye göndermeden önce mutlaka tasdik ettirmelidir. Aksi taktirde kötü niyetli biri tarafından eser çalınabilir, beğenmedim diyerek para iadesi aldığı halde kendi adına tasdik ettirebilir. Durumun suistimal edilmesine  müsade edilmemelidir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi sonucunda Beste Bankası uyarısı dolayısı ile hiç bir sorumluluk kabul etmez ve siz bu sözleşme ile bu durumu peşinen kabul etmiş olursunuz.

 • Her iki tarafın onayı ile yeni oluşan beste, Satışa sunulduğunda, besteci söz yazarından muvafakatname almak zorundadır ancak bestesini sattığında size ayrıca para ödeme zorunluluğu yoktur. Sizin peşinen aldığınız bu ücret bu eserin kullanımı durumunda başka bir ücret almanızı engeller. 

 • Besteci kullanacağı her alanda adınızı söz yazarı olarak geçirmek zorundadır. Bu eserin şarkı sözlerini para ile yazdırmış olması eserin sahibini değiştirmez. Bu eserin sözlerinin sahibi %100 şarkı sözünü yazandır.

 • Eser satışında beste bir sanatçıya satılıp albüm single veya dijital platformlarda yayınlanması durumunda bağlı bulunduğunuz meslek birlikleri telif haklarınızı korur ve tüm telif gelirlerinden şarkı sözü sahibi olarak yararlanmaya devam edersiniz. 

 • Yukarıdaki şartlar doğrultusunda sayfamızda yayınlayacağımız besteciler ile iş birliği yapacağınızı, ücret karşılığında şarkı sözünü eksiksiz ve karşı tarafın rızası olacak şekilde tamamlayıp zamanında teslim edeceğinizi bu formu doldurduktan sonra kabul etmiş olursunuz.

 • Ortak eserlerinizi Mesam veya MSG ye kaydettiriniz. Çıkacak eserin söz yazarı eseri şarkı sözü olarak, bestecisi besteci olarak kaydettirmelidir. 

 • Mesam veya MSG ye kaydettirilen eserin yayınlanması durumunda her iki taraf eserden telif alabilir.

 • Besteci veya söz yazarı bu ortak eseri demo veya single yapabilir. Her iki durumda besteci ve söz yazarı birbirine muvafakat vermek mecburiyetindedir.

 • Demo veya singledan elde edilen telif gelirleri Mesam MSG tarafından hak sahibine ödenir.

 • Eserin Beste Bankasında satışa sunulması durumunda eser satışından %15 hizmet bedeli alınacaktır.

 • Eser Beste Bankasında yayınlandıktan sonraki zaman diliminde Beste Bankası dışında satılırsa Beste Bankası bilgilendirilmek zorundadır ve satış bedelinin %15 inin ödenmesi gerekir.

 • Ortak eseri dilerse söz yazarı dilerse besteci demo yaptırabilir ve beste bankası aracılığı ile dijital müzik kanallarında yayınlayabilir. 

 • Besteci veya söz yazarı tarafından demo yapılan eserin yayınlanması durumunda demoyu yapan besteci veya söz yazarı her kim ise pro alan üyeliği sözleşmesi gereği yapımcı hakkının %75 ini alma hakkına sahip olur. Besteci ve söz yazarı bu durumda dahi Mesam ve MSG gelirlerini almaya devam edecektir.

 • Aynı eseri bestecisi veya söz yazarı iki ayrı eser halinde farklı düzenlemeler ile yapma ve yayınlama hakkına sahiptir. 

 • Her durumda besteci ve söz yazarı Beste Bankasından yayınlandığı sürece yapımcı hakkından pay alır.

ücretli kullanım şartları

Ücretli İş Birliği Yap Formu (Söz Yazarları)

Aşağıdaki formu doldurup bize gönderin. Bestelere söz yazmak üzere belirlediğiniz ücretin ödenebilir ve makul olmasına özen gösterin. Bu form elimize geçtikten sonra sisteme eklenecek  ücretli söz yazarlığı özelliğinizin ardından listede adınız ve eserleriniz görünecektir.

Ücretli İş Birliği Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

ücretli iş birliği formu

Ücretli İş Birliği Yapan (Söz Yazarları)

Aşağıdaki formu doldurup bize gönderin. Seçtiğiniz söz yazarının belirtmiş olduğu ücreti ödemeniz için biz sizinle iletişime geçeceğiz. Ödemenizi yaptıktan sonra eseriniz söz yazarına ulaşır. Söz yazarının eserinizi kabul etmediği bir durum olursa ödediğiniz ücret size iade edilir.

Fotoğraf
Ad
Soyad
Kategori
Şarkı sözü adı
Şarkı sözünüzü buraya ekleyin.
ucretli
OZAN
OKTAY
pop
HAKİ
BUGÜN SESSİZ BİR BENDEN GİTTİN İÇİM ÜŞÜR OLDU BEDENİMİ TİTRETTİN OYSA DÜNYAM SENLİ SABAHLARLA HAKİ MEĞERSE VERİLEN SÖZLER HEP AFAKİ GİRDAP OLSAM ÇEKSEM SENİ İÇİME YAĞMUR OLSAM YAĞSAM ÜSTÜNE AY OLSAM TUTULSAM GÜNEŞİNE YAŞ OLSAM KEHRİBAR GÖZLERİNDE KIRIK BİR DÜŞÜN TAMİRİ OLUR MU SIYRIK BİR BENLİĞİN TABİRİ OLUR MU AKACAK KAN BEDEN DE DURUR MU GEÇEN GÜNLERİN HESABI SORULUR MU
299999
Emine Özlem
Kır
Slow pop
Küçük Kızım
Bir yerlerde kayboluyorum, Arıyorum kaybolan benliğimi. Sonra sen çıkıyorsun karşıma; Yaralar içinde bir küçük kız. Ah! Benim güzel kızım, Hep böyle sessiz mi ağlarsın? Bak salıncaklar boş, Gidip gönlünce sallanasın. Korkma küçük kız, seni hep seveceğim, İçimde güzellik güzellik seni büyüteceğim. Kimse tutmadı mı elini düştüğünde, Ürkek yalnızlığın baş göstermiş gönlünde. Saçların ise ömrüne atılmış bir düğüm, Oysa olmalıydı senin güzelliğinle ünün. Hiç sevilmedin mi, kararmış kalbin genç yaşında, Oysa sensin ömrünün sevgi çağında. Şimdi güzelden yana ne varsa hepsi uzağında, Bir ben yanındayım, bir yalnızlık yanında. Korkma küçük kız, seni hep seveceğim, İçimde güzellik güzellik seni büyüteceğim.
300
Yakup
KURT
Fantazi
Gitmeliyim artık...
Yine hüzünle doldu yüreğim Bir akşamüstü çöktü üstüme Gitmeliyim artık zamanı geldi Sessiz, sedasız ne bir iz ne de... Umutsuz umutlar diyarında Bir yabancı eli değdi elime Yüreğimde bir ürperti belirdi Kaybettiğimi sandığım bir anda Bir kıvılcım ateşi tutuştu Tutuşunca yüreğimi yaktı Zaman ve mekan yok oldu Kalbimin derinlerinde...
50000
Gülfer
Par
Pop Şarkı
Bi Hatırla
Susupta söyleyemediğim sözler var Yaşını silemediğim gözler var Çaresiz boş kalan eller var Gidene muhtaç kalpler var Dönüşü olmayan yollar var Biçare tükenen ömürler var Gülüşüyle şükürler ettiğim Yollarına güller çiçekler serdiğim Bana bu özlemi reva görme Dön ve mutluluğu yaşat sevdiğim Bi hatırla nasıl sevdiğimi Yokluğunda nasıl hissettiğimi Gidişinle neler kaybettiğimi Bi hatırla kaç kere düştüğümü Kadere küstüğümü Kimleri üzdüğümü Bi hatırla yanlış suda yüzüğünü beni boşuna üzdüğünü Bi hatırla son kez ömürlüğünü Bi hatırla ölümsüz aşkımı Susupta söyleyemediğim sözler var Yaşını silemediğim gözler var Çaresiz boş kalan eller var Gidene muhtaç kalpler var Dönüşü olmayan yollar var Biçare tükenen ömürler Bi hatırla nasıl sevdiğimi Yokluğunda nasıl hissettiğimi Gidişinle neler kaybettiğimi Bi hatırla kaç kere düştüğümü Kadere küstüğümü Kimleri üzdüğümü Bi hatırla yanlış suda yüzüğünü beni boşuna üzdüğünü Bi hatırla son kez ömürlüğünü Bi hatırla ölümsüz aşkımı
10000
Oğuzhan
TARCAN
Pop,Rock,
Veda
Gel, elimi tut, yürüyelim rüyalarımıza, Bırak düşlerimiz dolaşsın sonsuz sahralarda. Gökyüzü bize tanık, yıldızlar bize şahit, Aşkımızın izinde, kaybolalım birlikte. Sar beni sevginle, gülümsün her anımda, Kalbimde çiçek açsın, seninle her yanımda. Gözlerin yıldız gibi, parlıyor gece aşkla, Sensiz geçen anlara, veda ettim artık. Sessiz gecelerde, yankılanan melodi, Adını fısıldar, içimde sonsuz bir sevda. Kalbimde çarpan ritim, senin için atıyor, Sensiz geçen anlara, veda ettim artık. Sar beni sevginle, gülümsün her anımda, Kalbimde çiçek açsın, seninle her yanımda. Gözlerin yıldız gibi, parlıyor gece aşkla, Sensiz geçen anlara, veda ettim artık. Kapanış Kısmı Sonsuz aşkın şarkısı, yürekten yüreğe aktı, Bir ömür boyu sürecek, bu masalın sonu yok. Gel, birlikte yazalım, sevgi dolu sayfaları, Gülümsüyor yüreğim, seninle her anında.
2000
Tuğba
Büyükkerpiç
Pop
Kızamıyorum
Kızamıyorum sana Öldürsene beni Yok edemiyorum umudumu Yok etsene beni Görmüyorum yüzünü Duymuyorum sesini Sadece hisset beni Bekliyorum ılık nefesini Kızabilseydim sana Kırılsaydım eğer Susmasaydı dilim Konuşabilseydi gözlerim Kızamıyorum hiç Aksine anlıyorum Sadece susuyorum Sabırla bekliyorum Gittiğin günden beri Ölü mü ruhum yoksa diri mi Bilmiyorum yaşıyor muyum Sadece susarak ağlıyorum Kızabilseydim sana Kırılsaydım eğer Susmasaydı dilim Konuşabilseydi gözlerim Ve işte gördüm seni Gözlerindeki nefreti Tanımıyorum kimsin sen Bilmiyorum neden hala sen Kızabilseydim sana Kırılsaydım eğer Susmasaydı dilim Konuşabilseydi gözlerim
300
Tugay
Şallıoğlu
Arabesk
Duyduğum Hasret sanaydı
Paramparça bir aşk kaldı, Duyduğum hasret sanaydı Sensiz sanki yaşanmaz mıydı, Sanmaki mutluluk kaldı Mutluluk artık uzak bana, kalmadı hiç umudum sana Yalnızım artık duysana, Ne zaman geleceksin bana Gönlümü yakan sendin hayallerim yüzünden bittin gündüzüm gecem senindi neden neden bırakıp gittin gönlümü yakan sendin hayallerim yüzünden bittin gündüzüm gecem senindi neden neden bırakıp gittin Hasretinden uyunmuyor özlemin git gide büyüyor masal gibi bir aşk vardı söyle bana şimdi ne kaldı yıllarca umutluydum zaten ben seninle mutluydum sana olan bu duygum neden neden bitti anlamıyorum gönlümü yakan sendin neden bırakıp gittin gündüzüm gecem senindi neden neden bırakıp gittin gönlümü yakan sendin neden neden bırakıp gittin gündüzüm gecem senindi neden neden bırakıp gittin
8000
Adapapi
Clk
Pop
Beddua
Şimdi beddua etmiyorum ama seni affetmiyorum. Cehennemin orta yerinde olursun biliyorum Ah ah ne çok üzülüyorum. Ölmüş bir aşkın arkasından konuşmayacam sevilmediğini Sende anlıyacan Ya sen beni unutmayı tercih edersin ya ben seni bulmatı. Bulamaz mıyız aşkı sence Gereksiz mesafeler de Yok mu benim derdim de Şimdi beddua etmiyorum ama seni affetmiyorum. Yanımda olmayan biriyle vedalaştım. Ben her gece senin adını sayıkladım. Ahh evrenin umrunda değildi Bu gece yine sana uyandım Yine yine sendeyim Gidişindeyim Gelmeyişindeyim Beddua etmiyorum ama seni affetmiyorum. Cehennemin orta yerinde olursun bekli-yorummmmm..
2500 TL
Hatice
Aşralova
Arabesk
Siyah
SİYAH Ettirdin aşka tövbeler Bitmez ki keşkeler Çalıştık çabaladık sonuç keder Düşman etti bizi kader Çöktü yine kalbe ağırlık Oysa bi şişe rakı kadardık Hep hataların arkasına saklandık Gün geçtikçe yaralandık Zamandı ya herşeyin ilacı Oysa fazlası intihardı Bu acı bu kalbe fazlaydı Gözlerin mi yoksa sözlerin mi yalandı Dinmez kalpteki feryat Ya gel ya herşeyi yak Adil davranmadı bize hayat Aşkımızın rengiydi siyah
20000 TL
Ali
Özer
Pop
BİLMEM BİLEMEM
.BİLMEM, BİLEMEM UNUTMAYI... Sözlerin kıymeti var mı bilmem Derdimin çaresi var mı bilmem Seni unutur muyum sanmam Seni unutur muyum bilemem Bilmem, bilemem Unutur muyum bilmem İster miyim unutmayı İster miyim bilmem Bilmem, bilemem Unutur muyum bilmem Denesem, yine denesem Unutulurmu ki bilemem İster miyim unutmayı İster miyim bilmem İster miyim unutmayı İster miyim bilmem Aşkların sonu var mı bilmem Ölümsüz olan var mı bilmem Sonu yok gibi sever misin sanmam Ölümsüz mü senin aşkın bilemem Bilmem, bilemem Unutur muyum bilemem İster miyim unutmayı İster miyim bilmem Bilmem, bilemem Unutur muyum bilmem Denesem, yine denesem Unutulurmu ki bilemem İster miyim unutmayı İster miyim bilmem
3000 TL
ADNAN MEHMET
BÜLBÜL
rap
Parçalanmış Kalpler
(Giriş) Ruhumun derinliklerinde, duygular birbirine dolanır, Bir zamanlar aşk çiçek açardı, şimdi anılar belirler, Bir zamanlar bütün bir kalp, şimdi paramparça ve yırtık, Karanlığa gömüldüm, yas tutmaya çalışıyorum. (Dörtlük 1) Acı göğsümü sıkıca kavrar, bırakmaz beni, Gözyaşları serbestçe akar, görmüyor musun? Yaralar derinlere işler, izler çok derin, İyileşmeye çalışıyorum ama geri dönmek zor. (Nakarat) Aşk, beni içten ısıtan ateşti, Şimdi gitti ve daha fazlasını istiyorum, Keder beni sarıyor, kederin içinde boğuluyorum, Bu boş dünyada teselli arıyorum. (Dörtlük 2) Erdik birbirimize, iki kalp uyum içinde, Ama zaman ve mesafe, bir uçurum bağladı bizi, Vaadler kırıldı, hayaller toza döndü, Burada yalnız kaldım, kalbim paslanmış kaldı. Kayıp acısını, dur durak bilmeden savaşırım, Anılar o kadar parlaktı ki sıkıca tutunurum, Ancak kederin ağır eli beni aşağı çekiyor, Bu hüzün denizinde boğulur gibiyim. (Nakarat) Aşk, beni içten ısıtan ateşti, Şimdi gitti ve daha fazlasını istiyorum, Keder beni sarıyor, kederin içinde boğuluyorum, Bu boş dünyada teselli arıyorum. (Ara) Ancak karanlıkta bir ışıltı belirir, Korkularımı yenecek bir umut kıvılcımı, Küllerden yükseleceğim, daha önce hiç olmadığı kadar güçlü, Acıyı kucaklayarak, bir kez daha huzura ulaşacağım. (Dörtlük 3) Aşk acı ve kederi kapıma getirse de, Bana kalbimin ne için olduğunu öğretti, Derinden hissetmek, sevmek ve umursamak, Acı içinde güç bulmak, farkında olmak. Bu duygular beni şekillendirir, Yüzleştiğim zorluklar, hayatın bir parçasıdır, Her gözyaşıyla büyür, öğrenirim, Ve bu kederden, yeni bilgelikler kazanırım. (Nakarat) Aşk, beni içten ısıtan ateşti, Şimdi gitti ve daha fazlasını istiyorum, Keder beni sarıyor, kederin içinde boğuluyorum, Bu boş dünyada teselli arıyorum. (Sona eriş) Hayatın dokumasında, bu iplikler örülür, Aşk, acı, keder ve hüznü aldım, Ama yükseleceğim, ruhum özgür olacak, Hepsiyle kucaklaşarak, içimde güç bulacağım.
1000 TL
Melahat
özbörme
pop
HERKES GiDER
Herkes gider bir gün, Kalırsın bir başına, Uğruna ölürüm diyenler, Sevmeye kıyamadıkların, Herkes gider, Dostlarda gider. Senin acını paylaşan, Acısını paylaştığın, Dost bildiklerinde , Gider bir gün…. En çok da, Ne koyar insana? Kardeş dediğin; Kardeşinden ayırmadığında giderse, Kalırsın bir başına. Gökte kayan yıldızlar gibi, Kayarlar hayatından bir bir, Ayrılık rüzgarları eser yüreğinde, Sadece hatıralar kalır baki, O yüzden kimseye güvenme, Herkes gider bir gün, Dostlarda gider, Kalırsın bir başına.
10000 TL
ERKiN
KOCABIYIK
TÜRKÇE POP
YALANCI
YALANCI Güldüğünde gül yüzünde güller açardı Yazuk vefasızmışsın yalancı Çok üzdün hep kırdın kalbimi Aslında hiç hak etmedin sevgimi Hiç sevmemişsin beni yalancı Gelseysin sevseydin dönseydin keşke Bir damla su verseydin deli gönlüme Doyardık mutluğa aşka sevdaya Hiç tanımasaydım keşke seni yalanc Sen böyle istedin unutuldun Sen yalancı yolcu ben hancı
7500
Ahmet
Bal
Halk müziği
Aramıyorum
Gözün aydın beni, unuttun işte Bende başka bir yar, aramıyorum Sende unut beni, kurduğun düşte Sildim numaranı, aramıyorum. Helaleşetim bütün, anılarınla Mutluluklar sana, Yarınlarına Gül bile dökerim, git yollarına Senede bir kere, aramıyorum Yokluğun yok gibi, bitti bitecek Alışır bu gönül senden geçecek Üstüne çok zaman yıllar bitecek Artık aşkı meşki,   aramıyorum.
500
Abdurrahman
Yentürk
Pop
BiR ÖMÜR BiR YASTIKTA
Bana şimdi mutlu yuva, Yanıma da sen lazımsın. Ömrümü adadım sana, Sen de bana adar mısın? Hayatın sonlu yolunda, Anladım,alın yazımsın. Nasıl uyunur yanında Uykudan bile tatlısın. Var mısın söyle benle, Hastalık ve sağlıkta? Ne güzel geçer senle, Bir ömür bir yastıkta. Severim tüm kalbimle, Hem bolluk hem darlıkta. Çok güzel geçer senle, Bir ömür bir yastıkta
250 TL