top of page

Stok Müzikler

Stok müzik nedir ve hangi amaçlarla kullanılır?

Stok müzik besteciler tarafından çeşitli alanlarda kullanılmak üzere hazırlanan enstrümantal içeriklerdir. Bu eserler videolarda şiirlere, ürün tanıtımlarına fon müziği olarak kullanılabilir. Bu müzikler internette ve ticari olmayan faaliyetlerde kullanılmak üzere satılan eserlerdir. Ticari  kullanımı için eser sahibinden bu amaçla satın alınması gerekir. Ticari amaç dışında tüm sosyal medyada YouTube videolarında kullanılmasında her hangi bir engel yoktur. Eserler sanatçı koruması ve tescili altındadır. Eserler bir kez kullanım hakkını elde etmek üzere satın alınır. Eser yayınlandığı müddetçe, yayınlandığı her mecrada eser sahibine telif kazandırır. İndirilen ses dosyalarının kullanım hakkı satın alınır, eserin hak sahibi eserin tüm manevi haklarına sahip olmaya devam eder. Eser birden fazla kişinin kullanımına açıktır, başka kişiler tarafından da kullanılabilir. 

İçerik Başlıkları

stok müzik gönder

Stok Müzik Gönder

Müzik Yükle

Not: Stok müzik satışlarından %20 hizmet bedeli alınır. Eseriniz satıldıktan sonra ücret içinden kesinti yapılarak iban numaranıza gönderilir.

 

İlk kez stok müzik gönderiyorsanız banka adı ve iban numarası alanını boş bırakmayınız.

Eserleriniz adınıza tasdikli değilse göndermeyiniz.

Eser tasdikini sitemizde yapıp eser gönderebilirsiniz. 

Sürekli kazanç kutucuğunu işaretlediğinizde eserlerinizi satış sonrasında ve öncesinde dijital platformlara ekliyoruz ve kazancınızı sürekli hale getiriyoruz.

Sürekli Kazanç kutucuğunu işaretlemeyen eser sahipleri sadece Stok Müzik satışlardan kazanç elde edebilir. 

Sürekli Kazanç seçen satıcılar aynı zamanda Dijital Kazançlı üyelerimiz olur ve dijital platform gelirlerinden %75 kazanç elde eder.

stok müzikler
bottom of page